mēs esam par suņiem :P

rt Reģ.: 23.08.2004

taa nu ir sanācis iegādāties mazu tizlu sunīti(kucīti)

toy terrier- tas kuram plāns kažoks, tievas kājas un visu laiku trīc

parasti izaug mazāki par kaķiem un sver līdz 2kg.

vienu vārdu sakot- suns funs prikols

lūgums visiem, un īpaši NSNF korporācijai- palīdziet izdomāt viņai vārdu!

vēlams īsu vārdu, ne vairāk kā divas zilbes.

tiks izskatīti visi varianti

paldies.

P.S. pazīņām ir tāds pats suna(puika) ar segvārdu Bžiks

 
1 2 3 4 5 6 7
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Ssito jau par suni nosaukt nevar, kaa tik par uzpoteetu zzurku!

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

Man itaalju draugi nosauca savu shaadu briinumu par Pee-Poo, taapeec, ka vinsh ķēzijās visur kur pagadaas (oficiaali vinjam jaaiet uz kastiiti kaa kakjim).

Man pasham arii shobriid ir visai liidziigs briinums chihuahua. Nosaucam par Koru, bet nepiestaav. Biezhaak iznaak nosaukt par Korkinu.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: a tu vinju ved ara kakinaat kaa normaalus sunjus jeb vinsh kastiitee TO var izdariit?

šorīt tika iznests ārā, bet domāju, ka jāradina arī pie kastes

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Mārdža.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Ivas_Tudazhe rakstīja: Man itaalju draugi nosauca savu shaadu briinumu par Pee-Poo, taapeec, ka vinsh ķēzijās visur kur pagadaas (oficiaali vinjam jaaiet uz kastiiti kaa kakjim).

Man pasham arii shobriid ir visai liidziigs briinums chihuahua. Nosaucam par Koru, bet nepiestaav. Biezhaak iznaak nosaukt par Korkinu.

Vajadzēja par Korn(u) saukt, lai new metālisti priecājas...

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Nekaadu kasti!!!! Beernu autini!!!! neviss autin biksiites bet autini!!! 60x90 cm! Saklaaj vairaakaas vietaas un tad skaties! Ar laiku pieradinaasi un suns curaas tikai uz viena!!!! Un maaja tiira!!

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Vajg 2 suņus, tad vienu nosaukt par Turbo un otru - Kvatro...

Savam sunim vari dot vārdu bez nozīmes - saliec kopā 2 zilbes un būs ok.

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Un veel cik tad Tev vina veca kad ness jau araa?

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

Ivas_Tudazhe rakstīja: Man itaalju draugi nosauca savu shaadu briinumu par Pee-Poo, taapeec, ka vinsh ķēzijās visur kur pagadaas (oficiaali vinjam jaaiet uz kastiiti kaa kakjim).

Man pasham arii shobriid ir visai liidziigs briinums chihuahua. Nosaucam par Koru, bet nepiestaav. Biezhaak iznaak nosaukt par Korkinu.

Vajadzēja par Korn(u) saukt, lai new metālisti priecājas...

Un veel izskuut uz saana, ne? Un auskarus ausiis un sasprauzhamo adatu uzacii un luupaa...

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

rt_ES1228 rakstīja:

garuda rakstīja: Nosauc par Britniju... Var arī par Geišu.

P.S. Varēji jau paņemt normāla izmēra suni. Tā, ap 50kg dzīvsvarā...

50kg dzīvoklī neder. tad man liekas vienu istabu jārezervē suņu barības glabāšanai

Tikai nevajag... Man dzīvoklī ir pilnīgi normāls vidējās klases suns (Bordo dogs). Ēd viņa parasto suņu barību, apmēram 15kg maisu mēnesī. Tas izmaksā Ls 25. Un man nav jābaidās ne no zagļiem, ne kaķiem, vanagiem vai vārnām...

Patiesībā mastifs dzīvoklim ir daudz piemērotāks, piemēram, par vipetu, stafordu vai foksterjeru, ko varētu uzskatīt par 'kompaktklasi'....

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kanelis rakstīja: Un veel cik tad Tev vina veca kad ness jau araa?

ja suns vecaaks par meenesi, regulaaras pastaigas aaraa ir nepiecieshamas, ja vien nav -20.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

rt_ES1228 rakstīja:

garuda rakstīja: Nosauc par Britniju... Var arī par Geišu.

P.S. Varēji jau paņemt normāla izmēra suni. Tā, ap 50kg dzīvsvarā...

50kg dzīvoklī neder. tad man liekas vienu istabu jārezervē suņu barības glabāšanai

Tikai nevajag... Man dzīvoklī ir pilnīgi normāls vidējās klases suns (Bordo dogs). Ēd viņa parasto suņu barību, apmēram 15kg maisu mēnesī. Tas izmaksā Ls 25. Un man nav jābaidās ne no zagļiem, ne kaķiem, vanagiem vai vārnām...

Patiesībā mastifs dzīvoklim ir daudz piemērotāks, piemēram, par vipetu, stafordu vai foksterjeru, ko varētu uzskatīt par 'kompaktklasi'....

kompaktklase...he he

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Kanelis rakstīja: Nekaadu kasti!!!! Beernu autini!!!! neviss autin biksiites bet autini!!! 60x90 cm! Saklaaj vairaakaas vietaas un tad skaties! Ar laiku pieradinaasi un suns curaas tikai uz viena!!!! Un maaja tiira!!

Pilnīgi pareizi! Un dārgi ar viņi nav. Vairākus vajag varbūt pirmo nedēļu, pēc tam pilnīgi pietiek ar vienu. Ļoti ērta lieta ja kucēni mājās ir vairāki.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Ivas_Tudazhe rakstīja:

garuda rakstīja:

Ivas_Tudazhe rakstīja: Man itaalju draugi nosauca savu shaadu briinumu par Pee-Poo, taapeec, ka vinsh ķēzijās visur kur pagadaas (oficiaali vinjam jaaiet uz kastiiti kaa kakjim).

Man pasham arii shobriid ir visai liidziigs briinums chihuahua. Nosaucam par Koru, bet nepiestaav. Biezhaak iznaak nosaukt par Korkinu.

Vajadzēja par Korn(u) saukt, lai new metālisti priecājas...

Un veel izskuut uz saana, ne? Un auskarus ausiis un sasprauzhamo adatu uzacii un luupaa...

Ķēdi no deguna uz ausi un tetovējumu nevis ar numuru, bet gan kaut ko stilam atbilstošu... Un pavadiņu nevis ar Swarowski kristāliem bet gan normāliem dzelkšņiem...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nosauc to kuci par Parisu

Vai Britniju

Es gan laikam atstaatu vaardu Kuce, vai Minka

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Mazos driikst laist aaraa tikai pec visaam poteem!!!!!

Tas ir peec 3 meeneshiem!!!!! Nu ja gribi lai dziivo!!!!!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kanelis rakstīja: Mazos driikst laist aaraa tikai pec visaam poteem!!!!!

Tas ir peec 3 meeneshiem!!!!! Nu ja gribi lai dziivo!!!!!!

ko tu tur muldi, man laukos sunji tiko ka piedzimst un sak staigat, ta jau vazajas rinjkji, neviens nav nomiris. es te runaju par normaliem lauku seetas kranciem, nevis kaukadiem uzpoteetajiem ar nekaadu imuunsisteemu.

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Un veel galvenais sargi lai vina neleekaa!!!!

Tas ir loti nopietni!!!!

Kaajas ir loti trauslas!!!

Liidz 1 gadam ir loti jaauzmana! Liekas ka 6 meeneshos vina jau ir liela un normaala bet muuseejaa Kepu sachakareeja 6.5 meeneshos!!! Nēma un netraapija gultaa!! Peectam 3 nedeelas kaaja sasaiteeta!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un pie visa cita, sitie vienspeeriena sunji ljoooooti ilgi dziivo

Paaraak ilgi...

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu laukos jau jaa, bet pilseetaaa!!!! Elementaari nokert kaadu seergu!!! Pilns ar visadiem kaku un sunu bomzhiem!!

Kanelis Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Jaa un veel atrod labu aarstu!!! Jo puse no shitajiem mazajiem neko nejeedz!!! Var loti viegli paardozeet zaales! Muuseejo KAVET kliinika gandriiz aizsuutija pie dieviem!!!

Ja vajag varu ieteikt labu speciaalistu!!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

man jautaajums. tas suns ir suns vai gemarojs???

tas suns ir kaa ford sierra

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: man jautaajums. tas suns ir suns vai gemarojs???

tas suns ir kaa ford sierra

Jebkurš dzīvnieks ir mīļš saimniekam, gan liels, gan mazs. Un par gaumi nestrīdas, Šīri.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

shearer rakstīja: man jautaajums. tas suns ir suns vai gemarojs???

tas suns ir kaa ford sierra

Jebkurš dzīvnieks ir mīļš saimniekam, gan liels, gan mazs. Un par gaumi nestrīdas, Šīri.

zinu zinu, piiis.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Liec vien veco labo: ZUZE

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti