vai spidometrs gļuko?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

pabraukājot pa lielajiem ceļiem konstatēju, ka pirmā josla velk konstanti uz 110. Nu ir daži izņēmumi, bet tie izskatās pēc tādiem šrotiem un pasātiem, kuri vairāk par 70 nav spējīgi izspiest.

vai tiešām manam auto spidometrs sagājis sviestā?

 
1 2 3
leo11 Reģ.: 14.04.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Jau sen ir zināms,ka ari jaunam auto spidometrs rāda vairāk nekā ir istenibā. Tas tā speciāli...

Nu tādā gadijumā tas ir no 2004. gada. Lai gan līdz šim nebiju citam mašīnam tik ļoti jutis. Savai gan, jo velkot uz 120 likās, ka iet lēnak nekā vecais. Interesanti gan, ka tā starpība starp GPS un spidometru palielinoties ātrumam pieaug

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Man pie pērnavas eesti paņēma - cruiseeju uz 119km/h, radars 121, kļūda +/-4km/h protokolā ieraxtija 117 - protokls 1200EEK, parēķini pats cik latos (Vot tagad domaju makšat igauņu bāleliņiem vai nē)

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja:

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Man pie pērnavas eesti paņēma - cruiseeju uz 119km/h, radars 121, kļūda +/-4km/h protokolā ieraxtija 117 - protokls 1200EEK, parēķini pats cik latos (Vot tagad domaju makšat igauņu bāleliņiem vai nē)

Ja domā doties uz turieni vēlreiz,laikam labāk samaksāt...

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Mjā, forši tev... Mani vārdadienā uz Mūķenes ar 73 km/h apturēja un 30 Ls kak ņebivalo. Ar oficiālo protokolu... Likās jau pašam, ka braucu mierīgi, bet saulainā diena un tukšais ceļš kaut kā bija kāpinājuši to ātrumu. Saruna jau gan arī bija tāda inčīga. Tipa - pienāciet pie mums. Ments - ziniet, ka jums būs sods 30 Ls... Es - nezināju, neko darīt, tagad zināšu. Ments (tādā vieglā sašutumā) - Man tas protokols būs 15 min. jāraksta!!! Es - ??? (raustu plecus, ko tad es tur varu līdzēt, tipa. Ne jau es te uzprasījos ciemos, pats apstādināji...) Tā arī palika - pēc 7 min. atnesa parakstīt protokolu un atvadījās. Kaut kā šitais baigi besī - no maniem 5 pārkāpumiem, 3x ir tādās gaidpilnās balsīs stāstījuši, cik dārgi tas man izmaksās, un cik ilgi stādās protokols utt.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Mjā, forši tev... Mani vārdadienā uz Mūķenes ar 73 km/h apturēja un 30 Ls kak ņebivalo. Ar oficiālo protokolu... Likās jau pašam, ka braucu mierīgi, bet saulainā diena un tukšais ceļš kaut kā bija kāpinājuši to ātrumu. Saruna jau gan arī bija tāda inčīga. Tipa - pienāciet pie mums. Ments - ziniet, ka jums būs sods 30 Ls... Es - nezināju, neko darīt, tagad zināšu. Ments (tādā vieglā sašutumā) - Man tas protokols būs 15 min. jāraksta!!! Es - ??? (raustu plecus, ko tad es tur varu līdzēt, tipa. Ne jau es te uzprasījos ciemos, pats apstādināji...) Tā arī palika - pēc 7 min. atnesa parakstīt protokolu un atvadījās. Kaut kā šitais baigi besī - no maniem 5 pārkāpumiem, 3x ir tādās gaidpilnās balsīs stāstījuši, cik dārgi tas man izmaksās, un cik ilgi stādās protokols utt.

Blins... viņš tak tev taisnā textā bulciņu prasija...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

buutu ceeneri iedevis un kratiijies taalaak... nee nu ja laika kaa liellopa meeslu , tad jau var grauzt nagus un gaidiit, kameer shis uzskricelees....

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: buutu ceeneri iedevis un kratiijies taalaak... nee nu ja laika kaa liellopa meeslu , tad jau var grauzt nagus un gaidiit, kameer shis uzskricelees....

Viņš vienkārši ir godīgais LV pilsonis, kurš saka NĒ korupcijai

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Blins... viņš tak tev taisnā textā bulciņu prasija...

Nu skaidrs, ka prasīja! Bet es kaut kā tiešām cenšos īpaši nepārkāpt un tajās retajās reizēs, kad man par to jāmaksā - nu, tad es arī maksāju. Un tā kā esmu arī pietiekami riebīgs pēc rakstura, tad šajās reizēs atļaujos maksāt par visu izrādi - no pirmā līdz pēdējam cēlienam. Prologs - ceļmalas krūmos (vai no kaut kādas pažobeles) nozib kaut kas zaļš, spīdīgs un apaļīgs, kas cenšas nonākt punktā A ātrāk par mani un sajūsmināts māj man! Izrādes sportiskākā daļa - dinamisks moments! 1. cēliens. Labdien. Dokumentus. Pārkāpjam. Nav labi. Tiec vērtēts un izsvērts, atzīts par labu esam. Cerību pilns un pacilājošs moments. 2. cēliens. Pienāciet pie mūsu auto. Sods būs bargs. Protokolu nāksies ilgi aizpildit, utt. Izrādes temps tiek kāpināts, ilgas un cerības sasniedz augstāko punktu! 3. cēliens. Neko darīt. Tā sanāca. Nekas es pagaidīšu - man nekur nav jāsteidzas! ( ) Traģisks mirklis - cerības ir sagrautas, visapkārt vējo neizpratne un aizdomīgums (vai tik nav stukačs?!)! Epilogs. Parakstieties. Turpmāk brauciet uzmanīgāk. (caur zobiem) Paldies. Cauri zaudējuma rūgtumam abās pusēs (cerams!) cauri izvijas neliela gandarījuma sajūtas atblāzma, ka ir ievērots LIKUMS un NOTEIKUMI. Kas, kā jau vienmēr, nenes tādu labumu un prieku, kā to pārkāpšana un neievērošana...

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja:

shmurger rakstīja: buutu ceeneri iedevis un kratiijies taalaak... nee nu ja laika kaa liellopa meeslu , tad jau var grauzt nagus un gaidiit, kameer shis uzskricelees....

Viņš vienkārši ir godīgais LV pilsonis, kurš saka NĒ korupcijai

Nemaz jau nu arī ne tik godīgs pilsonis... bet vismaz tik daudz es pagaidām nopelnu, lai šajā gadījumā varētu lepni teikt NĒ korupcijai... Vispār jau šis ir oftopiks - parunājam labāk par spidometriem!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Mjā, forši tev... Mani vārdadienā uz Mūķenes ar 73 km/h apturēja un 30 Ls kak ņebivalo. Ar oficiālo protokolu... Likās jau pašam, ka braucu mierīgi, bet saulainā diena un tukšais ceļš kaut kā bija kāpinājuši to ātrumu. Saruna jau gan arī bija tāda inčīga. Tipa - pienāciet pie mums. Ments - ziniet, ka jums būs sods 30 Ls... Es - nezināju, neko darīt, tagad zināšu. Ments (tādā vieglā sašutumā) - Man tas protokols būs 15 min. jāraksta!!! Es - ??? (raustu plecus, ko tad es tur varu līdzēt, tipa. Ne jau es te uzprasījos ciemos, pats apstādināji...) Tā arī palika - pēc 7 min. atnesa parakstīt protokolu un atvadījās. Kaut kā šitais baigi besī - no maniem 5 pārkāpumiem, 3x ir tādās gaidpilnās balsīs stāstījuši, cik dārgi tas man izmaksās, un cik ilgi stādās protokols utt.

Kuraa vietaa uz muukusalas ielas staaveeja? Buus arii turpmaak jaabrauc leenaak. Vispaar pa muukusalas ielu uz 50 nekad nebraucu un citi arii tik leeni nebrauc un ja es brauktu uz 50 visi mani par traku uzskatītu pīpinātu taurētu, kulakus rādītu ķip, ko tas iedomājies, satiksmes traucētājs

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

tuncis rakstīja:

farruhs rakstīja: Aizvakar uz Plesens mani nostādināja... kruizēju uz +/- 125km/h ... maitas mani nošāva... protokolā ierakstija 117 ,bet tas ar visu Stalkera 7km/h kljūdu... sods 5ls... es vēl ierēcu un aundarim jautāju,nah vispār stādināja?

Mjā, forši tev... Mani vārdadienā uz Mūķenes ar 73 km/h apturēja un 30 Ls kak ņebivalo. Ar oficiālo protokolu... Likās jau pašam, ka braucu mierīgi, bet saulainā diena un tukšais ceļš kaut kā bija kāpinājuši to ātrumu. Saruna jau gan arī bija tāda inčīga. Tipa - pienāciet pie mums. Ments - ziniet, ka jums būs sods 30 Ls... Es - nezināju, neko darīt, tagad zināšu. Ments (tādā vieglā sašutumā) - Man tas protokols būs 15 min. jāraksta!!! Es - ??? (raustu plecus, ko tad es tur varu līdzēt, tipa. Ne jau es te uzprasījos ciemos, pats apstādināji...) Tā arī palika - pēc 7 min. atnesa parakstīt protokolu un atvadījās. Kaut kā šitais baigi besī - no maniem 5 pārkāpumiem, 3x ir tādās gaidpilnās balsīs stāstījuši, cik dārgi tas man izmaksās, un cik ilgi stādās protokols utt.

Kuraa vietaa uz muukusalas ielas staaveeja? Buus arii turpmaak jaabrauc leenaak. Vispaar pa muukusalas ielu uz 50 nekad nebraucu un citi arii tik leeni nebrauc un ja es brauktu uz 50 visi mani par traku uzskatītu pīpinātu taurētu, kulakus rādītu ķip, ko tas iedomājies, satiksmes traucētājs

paraadi, luudzu, kur brauc uz 50??? varbuut pa pagalmiem bedru deelj...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

farruhs rakstīja:

Blins... viņš tak tev taisnā textā bulciņu prasija...

Nu skaidrs, ka prasīja! Bet es kaut kā tiešām cenšos īpaši nepārkāpt un tajās retajās reizēs, kad man par to jāmaksā - nu, tad es arī maksāju. Un tā kā esmu arī pietiekami riebīgs pēc rakstura, tad šajās reizēs atļaujos maksāt par visu izrādi - no pirmā līdz pēdējam cēlienam. Prologs - ceļmalas krūmos (vai no kaut kādas pažobeles) nozib kaut kas zaļš, spīdīgs un apaļīgs, kas cenšas nonākt punktā A ātrāk par mani un sajūsmināts māj man! Izrādes sportiskākā daļa - dinamisks moments! 1. cēliens. Labdien. Dokumentus. Pārkāpjam. Nav labi. Tiec vērtēts un izsvērts, atzīts par labu esam. Cerību pilns un pacilājošs moments. 2. cēliens. Pienāciet pie mūsu auto. Sods būs bargs. Protokolu nāksies ilgi aizpildit, utt. Izrādes temps tiek kāpināts, ilgas un cerības sasniedz augstāko punktu! 3. cēliens. Neko darīt. Tā sanāca. Nekas es pagaidīšu - man nekur nav jāsteidzas! ( ) Traģisks mirklis - cerības ir sagrautas, visapkārt vējo neizpratne un aizdomīgums (vai tik nav stukačs?!)! Epilogs. Parakstieties. Turpmāk brauciet uzmanīgāk. (caur zobiem) Paldies. Cauri zaudējuma rūgtumam abās pusēs (cerams!) cauri izvijas neliela gandarījuma sajūtas atblāzma, ka ir ievērots LIKUMS un NOTEIKUMI. Kas, kā jau vienmēr, nenes tādu labumu un prieku, kā to pārkāpšana un neievērošana...

nu ja mašīnā 2 skatītāji, tad pat nav neko daudz dārgāk kā par operas izrādi VIP sēdvietās

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: paraadi, luudzu, kur brauc uz 50??? varbuut pa pagalmiem bedru deelj...

Es pa Viestura prospektu gan uz 50 braucu(spidometrā 55 mīnus visu pieminētā 10% spidometra kļūda ). Uzlieku uz kruīza, nevienu neapdzenu, un bez stresa uz Jaunciemu

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

shmurger rakstīja: paraadi, luudzu, kur brauc uz 50??? varbuut pa pagalmiem bedru deelj...

Es pa Viestura prospektu gan uz 50 braucu(spidometrā 55 mīnus visu pieminētā 10% spidometra kļūda ). Uzlieku uz kruīza, nevienu neapdzenu, un bez stresa uz Jaunciemu

..cerams , ka ne pa kreiso joslu.. kaads tur kruiizs tev, vietaam tak 70 ir...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Spidometri loti biezi gluko del neatbilstosa riepu izmera, ka ari lielakajai dalai masinu jau no rupnicas rada mazaku atrumu, neka patiesiba. Sanaca sogad izbraukat alpus ar businu ~160km/h, kas pec GPS bija ~130km/h Savukart par GPS, varat but drosi, ka tam nav iespeja glukot (ja nu vienigi ir speciali ieprogrammets radit mazaku atrumu) pat tad, ja iekarta ir "nepreciza". Ja kads grib apstridet, iesaku vispirms paintereseties par GPS darbibas principiem. Protams kluda ir, bet ta ir nebutiska, salidzinajuma ar spidomera pielaujamo kludu. Un tiem, ko izbrina pieaugosa atskiriba, palielinoties atrumam, varu ieteikt paintereseties par spidometra darbibas principiem. Normala gadijuma spidometra atskiriba ir merama % no reala atruma, nevis absoluta atruma. Tiesi pedejais variants principa ir iespejams tikai elektroniskajiem spidometriem ar speciali ieprogrammetu "kludu".

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Nav ko muļāt šo tēmu - ar paredzētajām riepām gandrīz visiem autiņiem ir ~3-5 km/h lielāks rādījums. Kautkur biju izracis rakstu par šo te.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja: Nostaajies pie apalja kilometra stabinja, nobrauc tieshi kilometru, apstaajies un paskaties, ko tev raada odometrs (tas, kur kilometru ciparinji skraida). Peec tam pameegjini nobraukt 5cus, veelams, pa taisnu celju, tad jau arii sapratiisi - vai melo un cik stipri.

reāli tie km ne vienmēr ir precīzi......

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

secinājums viens visi tagad gāžam mierīgi par 5KM/H ātrāk.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaut kur pa ausu galam esmu saklausījis, ka ES un droši vien arī pārējā civilizētajā pasaulē pieļaujamā spidometru rādījumu kļūda ir -0 līdz + 8% Tātad nekādā gadījumā spidometrs nedrīkst rādīt mazāk! Tad nu ražotāji uzliek ~ +3 - +6% lai kompensētu iespējamo kļūdu. Gan no drošības viedokļa labi, gan īpašnieki apmierinātāki, jo nosacīti max ātrums iznāk lielāks gan dinamika līdz simtiņam labāka, (it sevišķi ja jāieskrienas tikai līdz 93 )

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Un vēl lai pārbaudītu spidometru. Ja brauc uz 60km/h. tad 1km vienā minūtē. Ja brauc 2x ātrāk 120km/h tad 30sek. Attiecīgi ja brauc pa vidam uz 90, tad laikam vajadzētu būt 45sek.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja:

150zs rakstīja:

kp2 rakstīja: tas ka spidometra rādītājs rāda nepareizi ir atkarīgs arī no riepām, cik tev viņas platas un augstas.

Platumam gan nav noziimes!!!!!!

Riepas Augstums gadījumā nav atkarīgs no platuma?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ne nav atkarigs

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ne nav atkarigs

Nu kā to ņem. 175/65 un 185/65 būs dažādi augstumi. 175/65 un 185/60 būs vienadi , bet neesmu 100% pārliecināts.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

225/40 bus zemaks neka 205/60 nu nekada sakara ar platumu te nav.Augstums ir augstums.Riepas augstumu mera procentos no platuma

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti