Elektronikas interešu pulciņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..34
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Mūsdienās nevienam neinteresē elektronikas pulciņi.Tagad aktuāli ir svingeru klubi,ononistu kopienas,praidi un tamlīdzīgas aktivitātes.Izmēģini veiksmi tur ar savu 12 voltu lodāmuru!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

nu šeit Farruham taisnība...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

domaju iistam vecim jaazin kaa savam autinjam pagrieziena vadin jus salodeet kopaa pec nomainjas

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: domaju iistam vecim jaazin kaa savam autinjam pagrieziena vadin jus salodeet kopaa pec nomainjas

...bet ne jau platēs celiņus kasīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

raimi, nekā personīga, bet nav nakāds brīnums, ka tu esi caurkritušais deputāts

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Gribēju tik pateikt Raimim,ka neviens topics nav par to,kā no skārda gabala,skrūvēm un gumijām,var autiņam šaras un pirkstu uztaisīt.

A moš kāds zin?Varbūt sanāk lētāk?

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Raimond

Mani šis elektronikas temats tiešām ieinteresēja, jau no paša sākuma. Atšķirībā no līdzšinējās piedalīšanās iAuto, šajās dienās pieķēru sevi iAuto lapas apmeklēšanā biežāk nekā parasti, vienmēr mazliet baidoties, ka virsraksts „Elektronikas interešu pulciņš” būs pazudis no forumu aktuālajām sadaļām. Ne jau tikai dēļ elektronikas tā aizķēra (nav man gluži sveša). Piemēram! „megaoms”... Nudien, nekad iepriekš nebūtu iedomājies, ka tik eskaktas lietas, izrautas no konteksta, varētu izklausīties , hm, tik poētiski (mana otrā lielākā aizraušanās).

Forumā valdošie komentāri ir paši sevi iznīcinoši, tas tā kā būtu skaidrs. Ja vien tas būtu manos spēkos vienkārši nelikties par to zinis Bet tieši šajā sakāra ir viena problēma. Pats, būdams eksaktā un liriskā sajaukums, esmu izbaudījis mūsdienu sadzīves rūgtumu vairāk, nekā gribētos. Un šī pieredze liek uzdot visādus jautājumus (izteikt vispārēji neuzticību visam un vienmēr). Cilvēki tak šodien sagvelž un savirpina tādus niekus! acu nepamirkšķinot!! Ņirgājoties par anonimitātes sargāto interneta vidi. Kam tad lai uzticas?!

„Raimondsm”, tu tiešām vēlies, lai L-jā zeltu un plauktu inženierzinātnes? Vai tas ir tas, ko vēlies pateikt/atbalstīt šajos forumos? Piedod, bet kaut kā neticu! „Raimondsm” tikai mēģina uztvert cilvēku reakciju? Atkal neticu (man liekas, viņš tikai smejas par mani, virtuālās neaizsniedzamības aizsegā). Man gribētos ticēt, ai, kā gribētos, taču nespēju - atkal piečakarēs. Kārtējais balamute

Tāpēc, RaimondsM, iznāc ārā! Parādi, kas tev aiz ādas. Kāpēc man uztvert nopietni kaut vienu zilbi, ko esi šeit paudis? Tu taču esi dzīva, elpojoša būtne, ko ne? Ar vecākiem, izglītību, darbu un vaļaspriekiem?!

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: nu šeit Farruham taisnība...

pirmo ieteikumu pamēģinaji? skaties ,neaizraujies...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

raimondsm rakstīja: nu šeit Farruham taisnība...

pirmo ieteikumu pamēģinaji? skaties ,neaizraujies...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais, Kantānei krustiņu biļetenā pieliki

Jūs taču neticētu, ja es teiktu, ka tieši atmosfēra klasē eksakto priekšmetu stundās ir tas faktors, kamdē neizvēlas mācīties par skolotājiem vai arī strādāt. Bet tagad, kad paši esam piedalījušies procesā, dialogus iemēģinājuši ???

Es tiešām cerēju uz šitādiem tekstiem- kā tas multimetrs jāslēdz, ja grib ampērus mērītt un kas būs, ja es ar tādu mērīšu spriegumu..utt

Neaizmirstiet

www.prima.lv/...

www.bt1.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

raimi, ej un šito arī kantānei izstāsti

saproti taču - tie, kas komentē šajā portālā jau visi SEN zina kā mērīt spriegumu un strāvas stiprumu

tāpēc tavām atmazkām par socioloģiskiem eksperimentiem ir vājš spēks

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

es ceru, ka tagad mums tomēr ir sajēga par to, ka ja kaut kas neinteresē VAIRĀKUMU, tad tomēr ir vērts to atbalstīt

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Es, piemeram, viskauko zinu, bet par elektroniku es tochna neko nezinu. Ja raimondsm varetu pastastit teiksim kaut kaadas elementaaras lietas, ka straadaa, piemeram, indukcijas spole un kas vinjai veederaa. Buutu pateiciigs...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: es ceru, ka tagad mums tomēr ir sajēga par to, ka ja kaut kas neinteresē VAIRĀKUMU, tad tomēr ir vērts to atbalstīt

eu, kas ir tie JŪS ????

saeimā takš netikāt (lasi, vairākumam jūsu idejas nešķita interesantas), tā vietā JŪS ievēlēja iauto forumā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: specveltījums breinstormiem, tjipa raimis un wala:

lodamurs.koks.lv/...

www.mobileaudio.lv/...

sorry, veči... es zinu, ka tas nav smieklīgi...

Paldies, manas interses sniedzas arii taalak par shiim lapaam, bet protams individuaala sadalja kas attiekto tieshi uz auto, IMo buutu viens liels un ljoti labs darbs. Google nav tas labaaksi riiks ja tu pie kaaadas konkreetas lietas kjeries pirmoreiz un nau pat nojausmas kur saakt. BET viennoziimiigi par Oma likumu taa ka nevajdzeetu sheit saakt ljalja - kas gribees atradiis.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

indukcijas spole darbojas apmēram tāpat kā transformators - ir primārais tinums, kurš parasti saņem zemu spriegumu un kurā ir maz vijumu un sekundārais tinums, kurā ir daudz vijumu un tāpēc tajā rodas augstpriegums

gaisam caursites spriegums laikam ir 3000voltu un milimetru

nu un ja tā dzirksetele tiek komutēta uz pareizo cilindru pareizā laikā tad viss notiek..

...ar to vairākumu ir tāda lieta, ka vairākumu interesē šeit un tagad zemes lietas- pensija, algas uzreiz, kaut ko sadalīt utt

..problēma ir tur, ka, piemēram gadījumā ar 1995. gada atļauju nemācīties eksaktos, vairākums nekādi NEASOCIĒ savas prolēmas pēc 10 gadiem

un tā kā vairākumu tas neinteresē, frizūrpolitiķi un labie žurnālisti par to neinteresējas, Privātā dzīve neraksta, tad notiek tas, kas notiek

ja kaut kāds īpatnis sāk kaut ko runāt par valsts ilgtermiņa problēmām, tad to var mieriģi ignorēt, jo VAIRĀKUMU tas neinteresē

Tāpēc, piemēram es, mēģinu te tādus, kurus tas neinteresē, ar piemēriem paºliecināt, ka tas tomēr ir svarīgi.

Pašlaik Saeimā sadala naudu deputāti saviem miestiem - jumti, logi skolai uttt. ,tas viss ir labi, bet ķīmijas skoltājs 10 000 pilsētā ir svarīgāk.

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Te cilvēks jautāja par indukcijas spoli. Nu varēji taču paskaidrot sīkāk, nevis aprobežoties ar tekstu, ka indukcijas spole darbojas apmēram tāpat, kā transformators. Un ja nu cilvēks nezina, kā strādā transformators. Par indukcijas spoli un aizdedzes sistēmām taču ir tik daudz, ko stāstīt. Kaut vai par to, ka ir divi galvenie veidi, kā uzkrāt dzirkstelei nepieciešamo enerģiju - indukcijas spolē vai kondensatorā. Ka otro veidu izmanto t. s. tiristoru aizdedzes sistēmās, kuras automobiļos tiek izmantotas visai reti. Tāpec, detalizētāk apskatot pirmo enerģijas uzkrāšanas veidu pastāstīt kāpēc un kādi procesi notiek spolē pēc tam, kad tai caur

komutatoru vai aizdedzes kontaktiem tiek pievadīts spriegums, un kas notiek brīdī, kad ķēdi pārtrauc. Tāpat varētu pastāstīt, ar ko un kāpēc atšķiras aizdedzes spoles, kas paredzētas dažādām aizdedzes sistēmām. Lūdzu pastāsti Raimond, cilvēks taču jautāja!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

raimi, ja jau tu izveidoji šo topicu, tad ceru, ka tu arī sniegsi atbildes uz jautājumiem

man ir jautājums - pastāsti kā un kāpēc spīd dienasgaismas spuldze

par parasto lampiņu man viss skaidrs - tajā iekšā esošā bleķa drātiņa tiek sakarsēta tik traki, ka spīd spoži

līdzīgi kā sakarsēts drāts gabals, jo spēcīgāk sakarsē, jo spožāk spīd

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

ne nu tokš tupa tauta,nezin ka pat šverkstele rodas

nu bet ar ko gan raimis jus ir ta ieinteresejis ,jau 6 lapas esat piekakajuši,tas apmeram no tas pašas serijas; ATMODAS sakumā kad parsvarā krievi nevareja saprast kapec ta soc iekarta ir nepareiza un ka ar putam uz lūpām viņi to aizstaveja.

dargie Raimja oponenti jus ļoti šini momentā atgadiniet šos soc iekartas aizstavjus nu tikpat tupi,da jus paskataties paši uz sevi lielā vairumā nu auni kas auni,jus tik cirpt un cirpt.

Cilveks pauž savu ideju-dzives uztveri,var piekrist ,var nepiekristnu bet tapec jau nevaj uzreiz ta mesties virsu ar savām stulbajam gudribam.

es pateikšu savu viedokli;lai viņš lodē un mēra omus mani tas netraucē un ja viņš aizraus kau vienu zaļo gurķi no ši bara tad tas jau bus labi.

nu par tevi visgudro GNOM,SMOG,LOMS,tu savā ziņā esi tads pats raimis,ari esi noslepies aiz maskas ,ka mekletajs cepuri nost,ka internetcilveks ,nu tada vafele vien pargudra esi,vari neatbildet tapat zinu ko teiksi,un tu tapat zinika man pie bungāmko parejie teiks

ezis666 Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: raimi, ja jau tu izveidoji šo topicu, tad ceru, ka tu arī sniegsi atbildes uz jautājumiem

man ir jautājums - pastāsti kā un kāpēc spīd dienasgaismas spuldze

par parasto lampiņu man viss skaidrs - tajā iekšā esošā bleķa drātiņa tiek sakarsēta tik traki, ka spīd spoži

līdzīgi kā sakarsēts drāts gabals, jo spēcīgāk sakarsē, jo spožāk spīd

Notiek izlāde argona un dzīvsudraba tvaikos.Lai proces vieglāk iesāktos pie starta tiek uzsildīti kvēldiegi un padots augstspriegums.Ar pietiekošu augstspriegumu lampa aiziet arī bez uzsildīšanas, kas ir redzams CCFL lampās.

Produkts ir UV starojums.

Lai dabūtu baudāmu gaismu, izmanto luminoforu uz lampas iekšējās sienas, kurš spīd UV staros.Iespējama jebkāda krāsa.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Best ever! Baigi labs

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: indukcijas spole darbojas apmēram tāpat kā transformators - ir primārais tinums, kurš parasti saņem zemu spriegumu un kurā ir maz vijumu un sekundārais tinums, kurā ir daudz vijumu un tāpēc tajā rodas augstpriegums

. Sēdies 2 10 baļļu sistēmā. Nodaļu par pašindukcijas EDS laikam esi nogulējis vai izlaidis vai varbūt tik tālu vēl neesi ticis . Mēģini vēlreiz .

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es te pilniba piekritu tetim! Par 100%!!!

Ziniet, vienreiz panjemu vienu sachakaretu krievu razhojuma spoli un izjaucu. Izteceja kautkads shkjidrums, apskatijos ka iekshaa izskataas. tas ir tapat ka visu visu parejo - benzina sukni, atrumkarbu, neskaitamus relejus, akumulatoru, motora bloku beigtu utt. prosta tak, panjemu un izjaucu, lai apskatitos how things work.... bet es skatos, ka te ir vesela varza ar di,rse,ejiem, kuri savu muzhu no tam lietam nav neko praksee redzejushi (gnoms, pirmais utt). Viens par otru gudraaki. piedodiet, bet taa tas ir! Jus tikai makat izlasit gramatas vai atrast to visu googlee un tad atkaarot, izraadot cik gudri esat.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

shearer rakstīja:

Ziniet, vienreiz panjemu vienu sachakaretu krievu razhojuma spoli un izjaucu. Izteceja kautkads shkjidrums, apskatijos ka iekshaa izskataas. lai apskatitos how things work....

Un tu gribi iestāstīt, ka redzēji kā viņa strādā

Ja tu teiktu, ka piebāzi pie strādājoša motora svečvada mēli, lai redzētu kā viņa strādā, tad es tev ticētu.

jaa, man radaas vismaz kautkada nojauta... a no ta ko man pastastija raimis, es neko neko nesapratu...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es te pilniba piekritu tetim! Par 100%!!!

Ziniet, vienreiz panjemu vienu sachakaretu krievu razhojuma spoli un izjaucu. Izteceja kautkads shkjidrums, apskatijos ka iekshaa izskataas. tas ir tapat ka visu visu parejo - benzina sukni, atrumkarbu, neskaitamus relejus, akumulatoru, motora bloku beigtu utt. prosta tak, panjemu un izjaucu, lai apskatitos how things work....

Un tu saprati how things work . Mikroshēmu vai simply tranzistoru neesi mēģinājis izjaukt lai saprastu kā šie strādā? Un kā akumulators strādā un kā to saprast vienkārši izjaucot

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti