Elektronikas interešu pulciņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..34
Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Raimi pastāsti nedaudz par sevi:

-kāda bija tava bērnība, ģimene, kādi bija ģimenes apstākļi?

-kurā skolā un augstskolā tu mācījies?

-kur tu dzīvo, kāda ir tava profesija, kur tu esi strādājis un kur strādā patreiz?

-vai esi precējies, vai tev ir bērni?

-cik tev ir gadu?

- abonē sev galeriju un ievieto kādu savu foto.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: interesanti ko es vareetu jums prid.urkiem hr.en.oviem pamaaciit?

Kā pareizi norauties podā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ieteikums lielaakajai auditorijas (SAPMeru) daljai - PN!

Un raimim ieteikums shait nesaakt ar elektronikas pamatiem , bet sarunaat ar Redu sev sadalju un saakt publiceet (vai paarpubliceet) rakstus par auto elektroniku, jaunievedumiem, uzbuuvi utml. Driikst vienmeer padaliities ar kaadas konkreetas automashiinas elektronikas sheemaam utml. Dopmeaaju nevienam vien D=SEEJAM buutu interesanti uzzinaat par dazjaadaam ECU vadiibas programmaam un iespejam motra vadiibu aizstat teiksim ar parastu laptopu utt. Nu vienvardsakot ir diezgan tematikas kas buutu atbilstoshaaka iAuto.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Šodien labaak visu meeriit Teslās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ieteikums lielaakajai auditorijas (SAPMeru) daljai - PN!

Un raimim ieteikums shait nesaakt ar elektronikas pamatiem , bet sarunaat ar Redu sev sadalju un saakt publiceet (vai paarpubliceet) rakstus par auto elektroniku, jaunievedumiem, uzbuuvi utml. Driikst vienmeer padaliities ar kaadas konkreetas automashiinas elektronikas sheemaam utml. Dopmeaaju nevienam vien D=SEEJAM buutu interesanti uzzinaat par dazjaadaam ECU vadiibas programmaam un iespejam motra vadiibu aizstat teiksim ar parastu laptopu utt. Nu vienvardsakot ir diezgan tematikas kas buutu atbilstoshaaka iAuto.

kā???? tu nesaprati?!

raimis taču NAV darītājs... tālāk par muļķīgu topicu cepšanu neatbilstošos portālos un pēcāko savu spalvu bužināšanu, ķipa "es taču teicu, ka batcapi rulzos" jamais nav ticis....

vienu laiku raimis cītīgi slavināja interneta meklētāju mamma.com interesanti ar ko google.lv jamajam ir sliktāks

tagad jaunais censonis ir atradis jaunu zirdziņu - elektronika un topošais nokia.elvē.... bet atkal izskatās, ka mūsu draugs karstās ogles vēlas rušināt ar citu rociņām.... pats tā pieklājīgi paejot maliņā ķipa, es taču uztaisīju topicu... kāpēc te nav pilns ar jaunaiem lodēt gribošajiem talantiem

raimi, ja man nav taisnība, tad padalies ar informāciju, kur un cikos notiek TEVIS noorganizēto (vai vismaz vadīto) pulciņu nodarbības

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

""šeit es ienāku pavadīt savu brīvo laiku, bet viens mesija (iedomājies par tādu esam) stāsta, ka esmu idiņš jo netērēju savu brīvo laiku viņa muļķībām (uzskatu popularizēšanai""

kāpēc tieši SmonG tas tā aizskāris???? Varbūt pirms 20 gadiem gribējis to elektroniku mācīties???Pamēģini sev uz šito atbildēt.

""....saakt publiceet (vai paarpubliceet) rakstus par auto elektroniku, jaunievedumiem, uzbuuvi utml. Driikst vienmeer padaliities ar kaadas konkreetas automashiinas elektronikas sheemaam utml. Dopmeaaju nevienam vien D=SEEJAM buutu interesanti uzzinaat par dazjaadaam ECU vadiibas programmaam .."" es tomēr domāju, ka jāsāk ar pamatiem, par tām vadības programmām laikam jau jāsāk ņemties, kad pamati ir.

""raimi, ja man nav taisnība, tad padalies ar informāciju, kur un cikos notiek TEVIS noorganizēto (vai vismaz vadīto) pulciņu nodarbības .."""Šite tās varēja notikt, uz 4 lapu Pirmais jau būtu samontējis kādu pīksuli vai spīdekli, uzdevis kādus 3-5 jautājumus un pašlaik jau apgūtu bināro loģiku (UN, NE< UN-NE utt)

Es tomēr uzskatu par vērtīgu šo topiku tāpēc, ka tas parāda iesaistītajām personām, kas notiek, kad kāds no malas sāk runāt par omiem un vatiem. Man gan jaatzīstas, ka es tam , protams, piespēlēju! Viens negrib neko par to dzirdēt, bet cīnīsies par to , lai tas viss netiktu pārrunāts, cits meklēs visas iespājamās personāžu kļudas, lai pierādītu, ka ideja ir slikta, jo pats ierosinātājs ir tāds un šitāds. Šitais te demokrātijas - boļševisma princips, ka ja vairumam tas nav vajadzīgs, tad tas nav vajadzīgs ir aplams. Situācija ir tāda - speciālistu nav,pulciņu nav, attieksme čābīga.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ""šeit es ienāku pavadīt savu brīvo laiku, bet viens mesija (iedomājies par tādu esam) stāsta, ka esmu idiņš jo netērēju savu brīvo laiku viņa muļķībām (uzskatu popularizēšanai""

kāpēc tieši SmonG tas tā aizskāris???? Varbūt pirms 20 gadiem gribējis to elektroniku mācīties???Pamēģini sev uz šito atbildēt.

""....saakt publiceet (vai paarpubliceet) rakstus par auto elektroniku, jaunievedumiem, uzbuuvi utml. Driikst vienmeer padaliities ar kaadas konkreetas automashiinas elektronikas sheemaam utml. Dopmeaaju nevienam vien D=SEEJAM buutu interesanti uzzinaat par dazjaadaam ECU vadiibas programmaam .."" es tomēr domāju, ka jāsāk ar pamatiem, par tām vadības programmām laikam jau jāsāk ņemties, kad pamati ir.

""raimi, ja man nav taisnība, tad padalies ar informāciju, kur un cikos notiek TEVIS noorganizēto (vai vismaz vadīto) pulciņu nodarbības .."""Šite tās varēja notikt, uz 4 lapu Pirmais jau būtu samontējis kādu pīksuli vai spīdekli, uzdevis kādus 3-5 jautājumus un pašlaik jau apgūtu bināro loģiku (UN, NE< UN-NE utt)

Es tomēr uzskatu par vērtīgu šo topiku tāpēc, ka tas parāda iesaistītajām personām, kas notiek, kad kāds no malas sāk runāt par omiem un vatiem. Man gan jaatzīstas, ka es tam , protams, piespēlēju! Viens negrib neko par to dzirdēt, bet cīnīsies par to , lai tas viss netiktu pārrunāts, cits meklēs visas iespājamās personāžu kļudas, lai pierādītu, ka ideja ir slikta, jo pats ierosinātājs ir tāds un šitāds. Šitais te demokrātijas - boļševisma princips, ka ja vairumam tas nav vajadzīgs, tad tas nav vajadzīgs ir aplams. Situācija ir tāda - speciālistu nav,pulciņu nav, attieksme čābīga.

kas tu pajoliņ tikai tagad esi mamma.com izlasījis par loģiku,

a Pirmais savu analogo "krāseni" un 8kanālu "skrejekli" ar dažādām fīčām, tajā skaitā ātruma vadību atkarībā no mūzikas skaļuma jau bija samontējis tālajā 1983 gadā krāseni ātrāk -ap 80to.... (intereses pēc vakar pataisīju vaļā skrejekļa kastīti - uz platēm rakstīts A-82 - značit 82ajā gadā Pirmais jamās taisīja)

ko tu te dris par UN-NE, UN-NE??? tu pats viskaz sajēdz ko tu runā???

jau pirms teju vai 30 gadiem bija mikrenes k155 sērijā (neatceros nosaukumus), kurā bija iekšā 4 elementi ar apzīmējumu 2unne... uz kuriem arī balstījās Pirmā pirmais "skrejeklis", tālāk (nākamajā skrejeklī) jau bija ir13 (ja pareizi atceros, gadi tak skrien) mikrene, kurā tā laika datoru vajadzībām bija iebūvētas 8 bitu visādas figņas, un šī mikrene bija elementāri pielāgojama "midžināšanas" vajadzībām....

p.n.

un tu tā arī neatbildēji...... KUR UN CIKOS NOTIEK TAVS MEGAPULCIŅŠ....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jaunais latvijas elektronikas gigants

www.raimis.lv/...

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

LA2...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Man prieks par Pirmā panākumiem, nopietni.

Bet līdz šim šis nopietni maskējās, ka saprot lietu, pārlasīju visu tekstu.

Runa nav par to, cik kurš krutākas mikrenes izmantojis, bet gan par to, cik tādiem Pirmajiem tagad, reālā laikā ir pieejams tas entuziasts- skolotājs, kas ierādīs, kas un kā.

Intereses pēc varat apzvanīt kāds pāris skolas Rīgā un painteresēties, cik no tām ir tie elektronikas pulciņi.

Interesanti, kā apmācāmie uztvertu šādu tekstu p- tu idiņ, tirliņ, vispār kaut ko par K155 mikrenēm zini.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

oi p.i.z.d.a.t.i.j.s bazars, davai es jums iemacishu profesionali norauties podaa...

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Raimis laikam iedzēra Coca Cola un teica:

"KAS VĒL NAV IZDARĪTS!!!"

un tad panesās .... elektronikas interešu pulciņi, mikrenes, pajaļņiki, Oma likumi, Latvija elektronikas lielvalsts ...............

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Raimi, kaapeec tu domaa, ka visiem meemi interesee taa elektronika? Tikpat labi visus var suutiit uz pilotu kursiem, jo kursh tad lidos?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Un vispirms iemaacies remonteet savu audi

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ne nu lielvalsts, bet tomēr

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, varbu't tagad par Oma likumu???

Vai par loģiskajām shēmām?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

raimi, par tevi visi pārstās ņirgāties tajā brīdī, kad TU PATS personīgi savas drišanas vietā kautko sāksi darīt

tev ir izvēle

1) nopelni (vai nozodz, ja esi gana gudrs) savu pirmo miljonu

2) uztaisi "pulciņu" vismaz vienā skolā...

lai es apzvanot visas skolas vismaz vienā vietā dzirdētu atbildi "jā, mums ir pulciņš, mums pats Raimis māca!"

a kamēr tu te (tieši te šajā portālā) reģistrētiem lietotājiem (jā tieši tiem, kas jau sen vairs šitādus pulciņus neapmeklēs) mēģināsi psit mozgas, tikmēr tu ne tikai netiksi saeimā, bet par tevi PILNĪGI VISI paņirgāsies

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Nu, varbu't tagad par Oma likumu???

Vai par loģiskajām shēmām?

tev kas,plate iekjeerusies???

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: ....iespejam motra vadiibu aizstat teiksim ar parastu laptopu, jeb ar 12voltiigo cinneejamo aamuru

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

neko neesat sapratuši

šitas bija modelis tam, kas notiek, ja kāds ierosina kaut ko dari't

ar visiem personāžiem

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

veiksmīga pasākuma pamatnosacījumi ir pareizais laiks un vieta.

Diemžēl šeit nav ne īstais laiks, ne arī īstā vieta.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: neko neesat sapratuši

šitas bija modelis tam, kas notiek, ja kāds ierosina kaut ko dari't

ar visiem personāžiem

mļuķi, ko tu kur esi ierosinājis????? parādi ar pirkstu!

izskatās, ka raimis ir bijis kādās 10 rīgas skolās ar visu 12 voltīgo iezēmēto lodāmuru.... tur jamais ir veiksmīgi atšūts.... un tagad atriebjas nevainīgajiem iauto lasītājiem

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt raimis ir izcils psihologs. Varbūt viņam aiz muguras ilgstošs darbs, jau nepilnu gadu ar dažādu "foršu" topicu palīdzību parliecinot pārējos iAuto apmeklētājus par savu naivumu, nevainību, aprobežotību, šauro redzesloku un vienvirziena domāšanu, lai tagad šai sagatavotajā augsnē iegūtu pēc iespējas vairāk pēc iespējas pretīgakus rezultātus savam izcilajam pētījumam par tēmu "A kā cilvēki reaģēs uz (iespējams pat normālu, bet) stulbi noformētu jautājumu, kas uzdots nevietā un nelaikā?"

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Es tiešām no sākuma gribēju par elektroniku parunāt....'

Bet, pēc pirmajām 3 atbildēm sapratu, ka nesanāks...

Tātad, kas ir ar tiem eksaktajiem priekšmetiem un pulciņiem

1. Tie interesē NE VAIRĀKUMU, tātad, kā viens te izteicās, kuru tas interesē, TĀTAD, LAI CIK TAS BŪTU SVARĪGI tie 5% interesentu, nekāda atbalsta no vairākuma nebūs, jo ja jau viņi nesaprot, par ko ir runa, tad kāpēc citiem to vajag

2. Sazin kāpēc neviens negrib mācīties par skolotājiem un vadīt kaut kādus tur pulciņus, interesanti, kāpēc

3. Atmosfēra klasē, kur ir pāris gudrīšu, kas runā par citiem nesaprotamām tēmām NAV NEITRĀLA, BET AGRESīVA UN UZBRŪKOŠA

4. Personu apspriešana ir interesantāka, nekā kaut kādi tur pulciņi

Izlasot pilno topika tekstu, mēs varam viegli iedomāties, kāda attieksme ir pret skolotājiem, pulciņa vadītājiem, tiem pāris klases interesentiem un kāpēc negrib entuziasti savu laiku šim procesam veltīt. Katrs no šiem tekstiem varētu būt iederīgs tādā parastā skolas klasē.

.....par savu naivumu, nevainību, aprobežotību, šauro redzesloku un vienvirziena domāšanu.....

Tie ir tikai vārdi bez seguma.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Es tiešām no sākuma gribēju par elektroniku parunāt....'

Bet, pēc pirmajām 3 atbildēm sapratu, ka nesanāks...

Tātad, kas ir ar tiem eksaktajiem priekšmetiem un pulciņiem

1. Tie interesē NE VAIRĀKUMU, tātad, kā viens te izteicās, kuru tas interesē, TĀTAD, LAI CIK TAS BŪTU SVARĪGI tie 5% interesentu, nekāda atbalsta no vairākuma nebūs, jo ja jau viņi nesaprot, par ko ir runa, tad kāpēc citiem to vajag

2. Sazin kāpēc neviens negrib mācīties par skolotājiem un vadīt kaut kādus tur pulciņus, interesanti, kāpēc

3. Atmosfēra klasē, kur ir pāris gudrīšu, kas runā par citiem nesaprotamām tēmām NAV NEITRĀLA, BET AGRESīVA UN UZBRŪKOŠA

4. Personu apspriešana ir interesantāka, nekā kaut kādi tur pulciņi

Izlasot pilno topika tekstu, mēs varam viegli iedomāties, kāda attieksme ir pret skolotājiem, pulciņa vadītājiem, tiem pāris klases interesentiem un kāpēc negrib entuziasti savu laiku šim procesam veltīt. Katrs no šiem tekstiem varētu būt iederīgs tādā parastā skolas klasē.

.....par savu naivumu, nevainību, aprobežotību, šauro redzesloku un vienvirziena domāšanu.....

Tie ir tikai vārdi bez seguma.

Esi kādreiz mēģinājis noraut kulakā? Pamēģini! Dažreiz palīdz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti