Jumta bagāžnieka stieņi

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
 
1 2
Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Tiek pārdoti arī līdzīgi CARAC stieņi, kas der audi 80; 90; 100

Cena 40Ls

t 28...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Tiek pirkti līdzīgi stieņi kas der Sharānam.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

cenas psc. meegjinaat biznesu biidiit?

carac ir visdjoshaakie stienji, kurus jaunus pa ~25ls dala. uz relinjiem stiprinams jauns montblanc max 60ls maksaa. tas taa, informaacijai

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu elbee pārāk liels optimists, ja kurš domā ka mēs te baigi gribam uzvārīties tad droši varat painteresēties www.autogross.lv cik maksā jauni.

Atslēdziņu komplekts priekš stieņiem vien maksā 10Ls.

var vēl šeit cenas apskatīt

www.dabo.lv/...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: cenas psc. meegjinaat biznesu biidiit?

carac ir visdjoshaakie stienji, kurus jaunus pa ~25ls dala. uz relinjiem stiprinams jauns montblanc max 60ls maksaa. tas taa, informaacijai

tu vispirms noprecizee, peec tam dezinformee tautu

var jau buut ka viens stienis maksaa 60... bet es pa 60 paardodu divus

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

www.euroshop.lv/...

Jauni - 63Ls

Nolaid cenu!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja: www.euroshop.lv/...

Jauni - 63Ls

Nolaid cenu!

pa cik njemsi ? cik saprotu - der arii sharanaam.

P.s. visi satraucas par mezhoniigo inflaaciju... bet te reaala deflaacija maneejie stienji pirms 2 gadiem maksaaja 85 LVL.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Oscar rakstīja: www.euroshop.lv/...

Jauni - 63Ls

Nolaid cenu!

pa cik njemsi ? cik saprotu - der arii sharanaam.

P.s. visi satraucas par mezhoniigo inflaaciju... bet te reaala deflaacija maneejie stienji pirms 2 gadiem maksaaja 85 LVL.

Es vēl mazāk zinu der vai neder Sharānam. Ja der tad interese ir. Stieņi bleķa vai aluminija?

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Oscar rakstīja: www.euroshop.lv/...

Jauni - 63Ls

Nolaid cenu!

1 gab.

? nevar būt.... :/

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Oscar rakstīja: www.euroshop.lv/...

Jauni - 63Ls

Nolaid cenu!

pa cik njemsi ? cik saprotu - der arii sharanaam.

P.s. visi satraucas par mezhoniigo inflaaciju... bet te reaala deflaacija maneejie stienji pirms 2 gadiem maksaaja 85 LVL.

Es vēl mazāk zinu der vai neder Sharānam. Ja der tad interese ir. Stieņi bleķa vai aluminija?

stieņi tādi kā manā bildē. laikam jau alumīnija, tikai ne tie "aerodinamiskie" pa 117 Ls, bet kantainie. cik atceros - manējie bija universālie - tātad der visiem reliņiem auto ar plus mīnus līdzīgu platumu.

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

rekur meklējam un skatamies no kādām mašīnām uz kādām der

www.autogross.lv/...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Oscar rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Oscar rakstīja: www.euroshop.lv/...

Jauni - 63Ls

Nolaid cenu!

pa cik njemsi ? cik saprotu - der arii sharanaam.

P.s. visi satraucas par mezhoniigo inflaaciju... bet te reaala deflaacija maneejie stienji pirms 2 gadiem maksaaja 85 LVL.

Es vēl mazāk zinu der vai neder Sharānam. Ja der tad interese ir. Stieņi bleķa vai aluminija?

stieņi tādi kā manā bildē. laikam jau alumīnija, tikai ne tie "aerodinamiskie" pa 117 Ls, bet kantainie. cik atceros - manējie bija universālie - tātad der visiem reliņiem auto ar plus mīnus līdzīgu platumu.

Cik gari stieņi? Sharānam vajag laikam 115 cm.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

cik atceros, maneejie der no 106 liidz 126 cm, jo skaitās tipa universālie. bet droši var patikt tikai pielaikojot

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: cik atceros, maneejie der no 106 liidz 126 cm, jo skaitās tipa universālie. bet droši var patikt tikai pielaikojot

Pielaikojam. Jāmēģina sabīdīt laiki

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: cik atceros, maneejie der no 106 liidz 126 cm, jo skaitās tipa universālie. bet droši var patikt tikai pielaikojot

Pielaikojam. Jāmēģina sabīdīt laiki

ok, sveetdien pielaikosim. shon katram gadiijumam maajaas apskatiishos - varbuut iepakojums ir saglabaajies ar parametriem.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

A es pa 15 ls atdošu bija uz CIRRUSA CHRYSLERA

e-pasts uldiskru@inbox.lv

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

A man lūdzu piedāvāt 2 stieņus, kas derētu '04 gada Passat sedanam. Būtu ar mieru arī iznomāt - vajadzība būs Marta sākumā uz 1nedēļu. Piedāvājumus uz aldiskuklis@inbox.lv

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: A man lūdzu piedāvāt 2 stieņus, kas derētu '04 gada Passat sedanam. Būtu ar mieru arī iznomāt - vajadzība būs Marta sākumā uz 1nedēļu. Piedāvājumus uz aldiskuklis@inbox.lv

Nu rekur ņem manus, mani der arī passatam

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Foto no CARAC stieņiem ir pieejams? cik ilgi ir bijuši lietošanā?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

pardodu pie jumta stiprinamus stienus no SAAB a perku pie kombi stieniem stiprinamus stienus

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Jopcik, ievēroju, ka saviem stieņiem (tādi paši kā pirmajā postā) esmu kaut kur "ieziepējis" uzgaļus galos. Naivi vaicāt, bet varbūt kāds zin legālu metodi, kā tikt vismaz pie diviem šādiem uzgaļiem?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Jopcik, ievēroju, ka saviem stieņiem (tādi paši kā pirmajā postā) esmu kaut kur "ieziepējis" uzgaļus galos. Naivi vaicāt, bet varbūt kāds zin legālu metodi, kā tikt vismaz pie diviem šādiem uzgaļiem?

tie uzgaļi regulāri pazūd, ja vien to neuzsēdina uz līmes. aizbrauc uz Autogross, pa 0.5 Ls gabalā tur tādus varēsi iepirkt.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

neko sev ceņņiki. šite Briselē manai mašīnai (hečbeks) stieņi maksā 80 eur (abi), Rīgā prasa 90 LVL... pilnīgs čau. Vakar kā reiz domāju pirkt, bet 50 ls par abiem tad likās dārgi

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Roneens rakstīja: Jopcik, ievēroju, ka saviem stieņiem (tādi paši kā pirmajā postā) esmu kaut kur "ieziepējis" uzgaļus galos. Naivi vaicāt, bet varbūt kāds zin legālu metodi, kā tikt vismaz pie diviem šādiem uzgaļiem?

tie uzgaļi regulāri pazūd, ja vien to neuzsēdina uz līmes. aizbrauc uz Autogross, pa 0.5 Ls gabalā tur tādus varēsi iepirkt.

Paldies par infu. Nebiju iedomājies, jāsazvana.

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: Foto no CARAC stieņiem ir pieejams? cik ilgi ir bijuši lietošanā?

Foto var apskatīt te ss.ss.lv/...

vai arī uzraksti e-pastu safotografēšu vairāk.

Īpašumā bija kādu gadu vai divus, lietoti pāris reizes galvenokārt komplektā ar velo turētājiem velospiēdu pārvadāšanai

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti