SAT TV

KurBads Reģ.: 24.07.2001

Vai Sat TV pavadoni var nokjert tikai tad, ja dekoderii ir ielikta karte? Vai tas obligati, jo bezmaksas kanalus tacu vajadzetu njemt tapataa.s. Pagaidam vispar neizdodas nodibinat sakaru ar pavadoni, lai arii kordinatas ir iestatiitas.

Vai tiesam tas tikai tapec, ka dekoderii nav kartes?

Paldies par padmu!

 
1 2
kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

HVZ, man gaaja bez kartes, bezmaksas kanaalus raadiija!

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Vai runa iet par viasat tuneri par 1 latu? Ar to pavadoni nenoķersi.

taisni tas man raadiija bez kartes Kaut kaadi 10 kanaali bij!

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Pavadoni var noķert ar Stingeru. Tas ,šķiet,lētākais variants. Tikai jāpielido maksimāli tuvu.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

kvatra rakstīja:

Yonas rakstīja: Vai runa iet par viasat tuneri par 1 latu? Ar to pavadoni nenoķersi.

taisni tas man raadiija bez kartes Kaut kaadi 10 kanaali bij!

Nav jau runa par ra'dīšanu, bet par pavadoņa atrašanu.

Ja tas ir Pace tuneris, tad tam pat instrukcijā ir teikts, ka šķīvim jau jābūt iestādītam uz pavadoni.

Jā, tas ir VIASATs ... un tuneris man raada 0% signala kvalitaati ...?

Cik precizam tad jaabuut uzstadijumam, liekas, ka pasam ar kompasu diezgan labi izdodas noteikt azimutu ...? Bet man ir zero rezultaats. Ne tikai SIRIUSS, bet arii parejie pavadonji nedod signalu ...

Kur ir tas aakjis?

Paldies!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Karte ir ņepričom. Bez tās tu redzēsi tikai nekodētos kanālus. Tev vajag noregulēt sķīvi lai ir laba signāla kvalitāte. Vadus jau neko īpaši tur nevar sajaukt - acīmredzot neesi pareizi uzstellējies uz pavadoņa.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Ja mēģini uz Sīriusa trāpīt, tad ir diezgan grūti, jo tur trīs pavadoņi blakus dzīvo. Sīriuss šķiet no viņiem bija pašā labajā pusē. Pakustini šķivi pa labi-kreisi, uz augšu-leju

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: Ja mēģini uz Sīriusa trāpīt, tad ir diezgan grūti, jo tur trīs pavadoņi blakus dzīvo. Sīriuss šķiet no viņiem bija pašā labajā pusē. Pakustini šķivi pa labi-kreisi, uz augšu-leju

nu reguleju sadi un tadi - nekā, cik ta lieta ir preciza, tiesam mm uz vienu vai otru pusi izskir ...?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Laikam jau ka uz mm. Es ar mēģināju ar kompasu uzstādīt, nifiga nesanāca. Kaut gan likās jau, ka baigi precīzi ņemos. Beigās atnāca meistariņš un pa Ls 5 lietu nokārtoja.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

spainis rakstīja: Laikam jau ka uz mm. Es ar mēģināju ar kompasu uzstādīt, nifiga nesanāca. Kaut gan likās jau, ka baigi precīzi ņemos. Beigās atnāca meistariņš un pa Ls 5 lietu nokārtoja.

Ja nav slinkums, vajag iznest ārā TV vai nolikt viņu tā, lai regulējot var viņu redzēt.

Ārā nesot kāja aizķeras aiz sliekšņa, teļļuks izšļuk no rokām nokrīt zemē un ir beigts un pa galam. Pašdarbība beigusies veiksmīgi, skāde mērāma simtos. Labāk laikam meistaram piečuku samaksāt.

JimBeam Reģ.: 24.05.2002
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: Vai Sat TV pavadoni var nokjert tikai tad, ja dekoderii ir ielikta karte? Vai tas obligati, jo bezmaksas kanalus tacu vajadzetu njemt tapataa.s. Pagaidam vispar neizdodas nodibinat sakaru ar pavadoni, lai arii kordinatas ir iestatiitas.

Vai tiesam tas tikai tapec, ka dekoderii nav kartes?

Paldies par padmu!

Cik grādos Tev stāv šķīvis attiecībā pret zemi?

maxxim Reģ.: 07.03.2003
0 0 Atbildēt

Ar viasat Thomson aparaatu man raada visus 4 sputnjikus (Thor, Sirius, Astra un Hotbird), vairāk nevar

Uzreguleeshana - elementaara, menu, antenas konfiguraacija, izveelamies kuru galvinju un kuru sputnjiku gribam un taalaak vadaamies peec peec taa ko raada procentu striipinjas.

Ir jaakjer, es pat ar to mikroskopisko mazo skjiiviiti (50cm laikam) 3 sputnjikus vareeju nokjert !!!

Leņķis pret zemi kaut kaadi 5 graadi.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

maxxim rakstīja: Ar viasat Thomson aparaatu man raada visus 4 sputnjikus (Thor, Sirius, Astra un Hotbird), vairāk nevar

Uzreguleeshana - elementaara, menu, antenas konfiguraacija, izveelamies kuru galvinju un kuru sputnjiku gribam un taalaak vadaamies peec peec taa ko raada procentu striipinjas.

Ir jaakjer, es pat ar to mikroskopisko mazo skjiiviiti (50cm laikam) 3 sputnjikus vareeju nokjert !!!

Leņķis pret zemi kaut kaadi 5 graadi.

joptvai ... nu daru, kā saki, bet rezultats O - neviens satelits nerada. Visiem signala stiprums ir ~ 54%, bet signala kvalitate ir 0%. Tas nozimee, ka vadi no galvinjas un tuneri ir OK, bet signalu no sateliita nokert nevar.

Ta galvinja man montejot nedaudz nokrita un paripoja pa zemi, nu nav taks vinja tik trausla, ka buus kaut kas galvinjaa sapliisis???

JimBeam Reģ.: 24.05.2002
0 0 Atbildēt

maxxim rakstīja: Ar viasat Thomson aparaatu man raada visus 4 sputnjikus (Thor, Sirius, Astra un Hotbird), vairāk nevar

Uzreguleeshana - elementaara, menu, antenas konfiguraacija, izveelamies kuru galvinju un kuru sputnjiku gribam un taalaak vadaamies peec peec taa ko raada procentu striipinjas.

Ir jaakjer, es pat ar to mikroskopisko mazo skjiiviiti (50cm laikam) 3 sputnjikus vareeju nokjert !!!

Leņķis pret zemi kaut kaadi 5 graadi.

Starp citu, ko tajā Thora labu rāda- visu laiku gribas vēl vienu galvu uzlikt rietumu virzienam.

maxxim Reģ.: 07.03.2003
0 0 Atbildēt

Thors - vispār tur ir pāris forši mūzikas kanāli (City TV rekomendēju) un Al Jazira english + forshi (POP, CLUB, ROCK) radio kanāli !

JimBeam Reģ.: 24.05.2002
0 0 Atbildēt

maxxim rakstīja: Thors - vispār tur ir pāris forši mūzikas kanāli (City TV rekomendēju) un Al Jazira english + forshi (POP, CLUB, ROCK) radio kanāli !

paldies

maxxim Reģ.: 07.03.2003
0 0 Atbildēt

Nju vispār jau ķēlas ir tās galviņas, taču domāju ka ne tur ir tā problēma. A tu meklē ritīgo pavadoni - neesi uzlicis piem Astru a gribi nokjert Siriusu , kaut gan tad tu vismaz nokjertu astru - a ja nesanaak, tad droshi vien ir cita probleema

Bet vajadzeetu tik un taa atrasties - ja nebuus nekaadu citu sakariigu komentu par probleemu, mosh vakaraa maajaas apskatiishus, kas tur iisti ir un kaa

Ja kas man skjiivis ir 1.40 - tāa kā ķer pat īpaši neķerot

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Uzstādīšanas parametri grādi ,leņķi utt. www.satlex.us/...

apaljais_buss Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Atceraties, ka uzdotais azimuts uz pavadoni ir ģeogrāfiskais nevis magnētiskais. Magnētiskajam kompasam Latvijā ir novirze ~7 grādi (neatceros uz kuru pusi). Sirius 3 pavadonim Rīga ir 202 grādu azimuts no ģeogrāfiskajiem ziemeļiem. Tāpēc pēc kompasa meklē uz 209 vai 185 grādu azimuta (man nez kāpēc liekas ka 185 bija īstais).

Nesen sencim bija tāda pati problēma (arī ar Viasat 1Ls komplektu). Nezinu vai tas bija iemesls, bet viņš paskatījies uz manu antennu pārbīdīja galviņu līdz galam tureklī pagrozīja un viss aizgāja.

Vēl vajadzētu pārbaudīt LNB polarizāciju, ja tāda neiestādās automātiski līdz ar pavadoņa izvēli.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

apaljais_buss rakstīja: Atceraties, ka uzdotais azimuts uz pavadoni ir ģeogrāfiskais nevis magnētiskais. Magnētiskajam kompasam Latvijā ir novirze ~7 grādi (neatceros uz kuru pusi). Sirius 3 pavadonim Rīga ir 202 grādu azimuts no ģeogrāfiskajiem ziemeļiem. Tāpēc pēc kompasa meklē uz 209 vai 185 grādu azimuta (man nez kāpēc liekas ka 185 bija īstais).

tur tie graadi kakjim zem astes,leenaam jaagroza un jaameklee,jaaskataas varbuut vads pie tjuunera nav riktiigi iesprausts, to pliko vada galu prieksh thomson tjunera vajadzeeja pataisiit garaaku , nekaa humaksam pietika...ar nocakareejos saakumaa

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

aizgaaja ... antena gandriz vertikaali ... kameer visur figuree, ka jabuut kuat kados 24-25 graados vetiklaali ... interesanti

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: aizgaaja ... antena gandriz vertikaali ... kameer visur figuree, ka jabuut kuat kados 24-25 graados vetiklaali ... interesanti

siriusam bija 3-5 manupraat...

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Es to Viasata komplektu pa 1 Ls ar PACE uztvērēju un YOTA šķīvi ar 3 galvām pats uzstellēju vienkārši izlasot instrukciju un liku pirmo reizi dzīvē.

Paņem kompasu un nosaka uz kuru pusi dienvidi.

Palūr vai pretī nav kaimiņmājas siena vai koki.

Ja viss tīrs tad šķīvi nostiprina pēc iespējas precīzāk pa horizontāli kā teikts instrukcijā.

Un tad tikai pa milimetram groza šķīvi pa vertikāli kamēr rāda. Vertikālei instrukcijā teiktie grādi gan īsti neatbilst. Vislabāk to darīt divatā - viens groza šķīvi, bet otrs lūr teļukā. Ciparniekam vai nu tas signāls ir vai nav vispār sūdīgi nemēdz rādīt.

2 gadi atpakaļ kā uzliku tā neesmu kustinājis un viss rāda ideāli.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: aizgaaja ... antena gandriz vertikaali ... kameer visur figuree, ka jabuut kuat kados 24-25 graados vetiklaali ... interesanti

Man bija tas pats sākumā vertikāli liku kā instrukcijā un nekā. Man arī gandrīz vertikāli tas šķivis stāv.

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

KurBads rakstīja: aizgaaja ... antena gandriz vertikaali ... kameer visur figuree, ka jabuut kuat kados 24-25 graados vetiklaali ... interesanti

siriusam bija 3-5 manupraat...

Tas ir azimuta leņķis

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

gintss rakstīja:

shmurger rakstīja:

KurBads rakstīja: aizgaaja ... antena gandriz vertikaali ... kameer visur figuree, ka jabuut kuat kados 24-25 graados vetiklaali ... interesanti

siriusam bija 3-5 manupraat...

Tas ir azimuta leņķis

manupraat , autors ar to arii bija domaajis azimuta lenkji , jo"antena gandriz vertikaali ... kameer visur figuree, ka jabuut kuat kados 24-25 graados vetiklaali "....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti