suzuki swift 2005

pilots-apelsins Reģ.: 31.07.2006

labdien, dāmas un kungi!

gribēju pavaicāt, vai kāds šeit nav suzuki swift jaunā modeļa īpašnieks? kādas atsauksmes? līdz šim esmu gan dzirdējis sliktas (LV), gan lasījis izcilas (www).

paldies jau iepriekš!

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

pilots-apelsins rakstīja: labdien, dāmas un kungi!

gribēju pavaicāt, vai kāds šeit nav suzuki swift jaunā modeļa īpašnieks? kādas atsauksmes? līdz šim esmu gan dzirdējis sliktas (LV), gan lasījis izcilas (www).

paldies jau iepriekš!

Latvijā būs tikai sliktas atsauces par ikvienu auto, kas nav ražots Vācijā

Paziņai šāds auto ir gandrīz gadu. Tā sīkāk neesmu interesējis, bet šķiet, ka ar savu Swift ir apmierināta!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Braukts nav bet dzirdēts ir, ka esot lielāks un klusāks, nekā getz. Nez kāpēc nav populārs LV, bet piem. Horvātijā un Ungārijā vasarā tikai Swiftmašīnas bija. Getz bija 10X mazāk. Aizvelcies palūri kas un kā. + tas švifts man drusku pēc mini izskatījās. Tāds patīkams dizains un manuprāt pat rati bija par kādu collu augstāki. Man patīk labāk par getz. Bet tas par izskatu uz ielas un dzirdētais no neta.

pilots-apelsins Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

paldies par viedokļiem. nu jā, tur jau tā lieta, ka auto patīk - ģimenē vajadzīgs otrs auto pilsētai. tik biedē pastarpināti dzirdētās atsauksmes par ekspluatācijas problēmām. ar apskatīšanu un dīleru iztaujāšanu vien tādēļ laikam nebūs līdzēts. gribējās uzzināt kāda pieredzi.

pilots-apelsins Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

piektdienas pēcpusdiena, kad var būt vēl labāks laiks, lai padzītu savu topiku augšgalā

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

Pilots- augli... Kādas problēmas ir dzirdētas?

pilots-apelsins Reģ.: 31.07.2006
0 0 Atbildēt

tur jau tā bēda, ka nekonkrētas pastarpinātas atsauksmes par kādu uzņēmumu, kurš šos izmanto par darba vāģiem.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja esi nolēmis remontēt kaut kādos oficiālajos Suzuki servisos, tad droši vien, ka šī mašīna ne ar ko neatšķiras no citām šīs klases mašīnām. Bet, ja naudas maks nevilks šādus remontus, tad var sākties problēmas. Man vienai paziņai savulaik arī bija svifts, kuram faktiski nebija iespējams dabūt neoriģinālās detaļas tāpēc, ka šamais Latvijā ir maz sastopams auto.

Lai gan cilvēcīgi ekspluatētam japāņu auto 2 gadu vecumā vēl nevajadzētu sākt slimot ar smagām slimībām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti