auto noma

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003

Esmu ieplānojis jūnijā Spānijā paklejot tur ar nomātu mašīnu ,aviobiļetes jau ir . Vai kāds var padalīties pieredzē autonomas rezervēšanā netā Eiropā ,es pagaidām esmu noskatijis "Hertz", bet padārgi !!!

 
1 2 3
UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

aeg rakstīja:

Neticu , ka kāds būtu noņēmis tos 600 LVL . Drīzāk , ka tā naudiņa ir "iesaldēta" un viņš dabūs to atpakaļ kontā pēc apm.2 ned. Vai arī ātrāk , ja uzraksta iesniegumu bankai .

da pofig, tici vai nē... džeks bija bankā, nomainīja karti, PINu, un bankā apliecināja, ka naudu viņš noņēmis tenerifē, laikā, kad gāja caur Rīgas lidostas muitu...

kā čomam ar to noņemto naudu veicas ??

GGD Reģ.: 03.12.2004
0 0 Atbildēt

Noīrējām pagājušo vasaru Barselonā autiņu - Opel Zafira, pilnīgi jauns dīzelītis, nobraukums bija 2000 km. Īrējām Eiropcar par,cik atceros 470 EUR uz nedēlu, maksājām skaidrā naudā, bet kredītkarte bija vajadzīga drošības naudai (kaut kur ap 250-300 LVL), tai rezervāciju noņēma apmēram pēc 10 dienām pēc autiņa atdošanas. Pašrisks bija 600 eiro.Cik atceros pa nobraukumu negāja runa, nobraucām apmēram 2500-3000 km. Opel Astru piedāvāja pa 400 vai 440 Eur.Lētāk bija pasūtīt jau Latvijā un tad bija garantija ka autiņš tur būs un par zemāku cenu.Jo kad aizbraucām beigās nebija nevienā nomā neviens brīvs auto pa normālu cenu, dabūjām gaidīt kādas četras stundas, domājām ka paliksim bez auto.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Nu šodien beidzot TO veicu ))

To tas ir auto nomas rezervāciju uz jūniju firmā Pepercar ar 500km limitu dienā un 100EUR pašrisku - MB vito busu ,vajadzētu būt dīzelis gandrīz jauns ,tas viss par 305EUR par 8dienām ,lēti nav bet man gribejas busu ,jo reizēm tajā ar'gulēsim !!!

paldies visiem kuri padalijās pieredzē - īpašs paldies AEG un Rudziz - virtuālais konjaks no manis !!!

pec ceļojuma uzrakstīšu kā gāja .

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

sveiki tauta !!!

esmu atgriezies no Spānijas ,kur pavadiju jaukas 9dienas - tai skaitā Līgo svētkus bez lietus !!

auto īre bija ideāla - saņēmu MB Vito 2.2dīzeli 2007gada ar nobraukumu 600km .

7dienās nobraucu 2100km videjais patēriņš ap 9L ,bet dikti smagos kalonos vilku

pa šosejām kalnā velk super ar 6to ātrumu uz 120, kur fūres pukšķina ar 40km/h

paldies Rudiz kurš ieteica šo Pepecar Spānijā , ļoti jauka kompānija ,labi runā angliski ,visu paskaidro , vienigi'piečakarēja ar GPS ,nu nebija nekādu roadasistent !!!

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

OK, esmu iirejis auto Portugale, bet priecaso, ja kaads ko labu varetu ieteikt prieks Norveegijas ... njemt kaut ko no tiem pasiem Hertz&co vai varbut tur kaada labaaka izveele iespejama ...?

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Spānijā Hertz noteikti ir dārgāks un vājākas mašīnas !!!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tikko bija Vācijā iznomāts A 3 S-Line dīzelis no Budget firmas... noskºejiens autiņam bij -7 Km

cena= 40 EUR pa dienu bez jebkādiem tur Km ierobežojumiem

Budget man neparko nokāsa no konta 80GBP :[

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

saņemot auto ,man no konta viņi paņēma depozītu 80EUR ,atrgriežot neskartu mašīnu viņi teica ka ievadija automātisko atgriešanu šiem 80 EUR , pagaidām manā kontā nav ienākusi šī nauda .

Man gan izdevās nopelnīt 2soda kvītis par stāvēšanu kopā par 24EUR ,kurus domāju ka man atskaitīs nododt auto , bet tur šāda info nebija - vai kāds zin kā tas varētu notikt ,kā Spānijas poliči iekasēs no manis šo naudu ????

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

No manas pieredzes nomājot caur HERTZ Spānijā-rezervēt auto Latvijā Lidostas vai centra birojā- jautāt par atlaidēm- Mūsu gadījumā RENAULT ESPACE par Lagūnas cenu. Ekonomija ap 400-500 eur. Ja vēl ir AMEX zelta karte...

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: No manas pieredzes nomājot caur HERTZ Spānijā-rezervēt auto Latvijā Lidostas vai centra birojā- jautāt par atlaidēm- Mūsu gadījumā RENAULT ESPACE par Lagūnas cenu. Ekonomija ap 400-500 eur. Ja vēl ir AMEX zelta karte...

savāda Tev matemātika - es pavisam maksāju 305EUR

hertza noteikti bija dārgak un man vajadzēja lielu mašīnu !!!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

jaaanis rakstīja: Budget man neparko nokāsa no konta 80GBP :[

neparko, jeb tiki nofotografēts no radara vai tmldz. ?

Stipri šaubos, ka Anglijā paķerot uz radara būtu jāmaksā tikai 80 mārciņas. Kautkur netā lasīju, ka tur sodi par ātrumu ir 1000 un vairāk

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

vakar depozīta nauda 80EUR atgriezās kontā !!

diskusiju sākumā Smogs-Gnoms stāstija šausmu stāstu par nopumpēto naudu no konta - kā čomam beidz

as tā lieta ????

kaspiks Reģ.: 06.03.2004
0 0 Atbildēt

Es ar tikko atgriezos no Italijas, izmantoju Europcar, par piecam dienaktim 224 eiro, autins bija Fiat Punto pusgadu vecs, dizelis.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

vai kāds pazīst šādus pakalpojumus www.easyterra.com/...

vai

cars-for-less-car-rent.com/... ://cars-for-less-car-rent.com/deals/norway/

vini piedāvā auto jebkurā pasaules malā, bet reāli no www vipār nav redzmas, kādā kompānijā tas auto ir jāpaņem, ir tikai lidostas vai kaut kaadas adreses pilsētās, piem., Rīgā tas ir Tērbatas 10/12 ...

Tas nav kaut kas neīsts?

Un cenas ir zemaakas par kādiem 20% ...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

ukuu ... ir kaads meeginajis nomaat caur siems saitiem?

KurBads rakstīja: vai kāds pazīst šādus pakalpojumus www.easyterra.com/...

vai

cars-for-less-car-rent.com/... ://cars-for-less-car-rent.com/deals/norway/

vini piedāvā auto jebkurā pasaules malā, bet reāli no www vipār nav redzmas, kādā kompānijā tas auto ir jāpaņem, ir tikai lidostas vai kaut kaadas adreses pilsētās, piem., Rīgā tas ir Tērbatas 10/12 ...

Tas nav kaut kas neīsts?

Un cenas ir zemaakas par kādiem 20% ...

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

edza1970 rakstīja: No manas pieredzes nomājot caur HERTZ Spānijā-rezervēt auto Latvijā Lidostas vai centra birojā- jautāt par atlaidēm- Mūsu gadījumā RENAULT ESPACE par Lagūnas cenu. Ekonomija ap 400-500 eur. Ja vēl ir AMEX zelta karte...

savāda Tev matemātika - es pavisam maksāju 305EUR

hertza noteikti bija dārgak un man vajadzēja lielu mašīnu !!!

Bija bez pašriska.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

kurbadam

terbatas 10/12 ja nemaldos bija europcar noma divreiz tur reno nemu. ta tak ari ir starptautiska

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

paldies ... kaut kaa raustaas dot kreditkartes numuru sitaadaaa websaitaa, kur nekaadu adresu un kontaktu nav ...

varbuut vel kaada mpeiredze ar siem cheapcarlease saitiem ...?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

īrētām mašinā soda kvītis atnāk ires firmai , viņi samaksā un atsūta rēķinu uz kredītkarti ar savu komisiju

Labāk samaksāt pašam

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

oho , kā to var izdarīt - uz kredītkarti nosūtīt rēķinu ???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kāds var pēc pieredzes ieteikt auto nomu Dublinā?

Man te iedeva šitādus kantorus:

www.carhire.ie/...

www.dollar.ie/...

www.budget.ie/...

P.S. Moped ņe mņe, mņe toļko najti.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: www.visitdublin.com/...

Esi kādu no tiem izmantojis?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: eiropcar, Vācijā...

ar lielajām kompānijām problēmām nevajadzētu būt...

Palikšu laikam pie Budget - Punto par 256EUR uz nedēļu + ~90EUR par apdrošināšanu bez pašriska.

Eiropcar par to pašu Punto grib 610 EUR

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Gnoms rakstīja: www.iauto.lv/...

pļin, losis...

sapinies meistarībā?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: Nu šodien beidzot TO veicu ))

To tas ir auto nomas rezervāciju uz jūniju firmā Pepercar ar 500km limitu dienā un 100EUR pašrisku - MB vito busu ,vajadzētu būt dīzelis gandrīz jauns ,tas viss par 305EUR par 8dienām ,lēti nav bet man gribejas busu ,jo reizēm tajā ar'gulēsim !!!

paldies visiem kuri padalijās pieredzē - īpašs paldies AEG un Rudziz - virtuālais konjaks no manis !!!

pec ceļojuma uzrakstīšu kā gāja .

Vari, luudzu pastaastiit, kas tas taads pepercar ir, jo uzrakstot pepercar, man paraadaas vesels bars ar visaadiem autonomu saitiem..

P.S. Arii interesee MB Vito businjsh no Seviljas liidz Madridei uz 11 dienaam.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti