auto noma

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003

Esmu ieplānojis jūnijā Spānijā paklejot tur ar nomātu mašīnu ,aviobiļetes jau ir . Vai kāds var padalīties pieredzē autonomas rezervēšanā netā Eiropā ,es pagaidām esmu noskatijis "Hertz", bet padārgi !!!

 
1 2 3
UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

piedod laikam ne tā biju uzrakstijis - pareizi ir pepecar.com

tur gan ir problēmas ar MB vito dabūšanu ,jo tikai dažās vietās ir dabonams šis tiešām jaukais buss -Seviļjā man liekas lidostā nebija ,bet pilsētas centrā bija pieejams par ļoti jauku cenu -piepērkot unlimit km un pašriska noņemšanu lidz 80EUR

šonedeļ man atnāca no viņiem paziņojums par soda naudu nomaksāšanu - tiešām viņi paši spēj no mana konta noņemt šo soda naudu ,nu neko pats vainīgs -neuzmanīgi pētiju viņu ceļa zīmes ))

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

vai kaads ir saskāries ar šiem variantiem ... vilinoši, bet izskatās aizdomīgi:

KurBads rakstīja: vai kāds pazīst šādus pakalpojumus www.easyterra.com/...

vai

cars-for-less-car-rent.com/... ://cars-for-less-car-rent.com/deals/norway/

vini piedāvā auto jebkurā pasaules malā, bet reāli no www vipār nav redzmas, kādā kompānijā tas auto ir jāpaņem, ir tikai lidostas vai kaut kaadas adreses pilsētās, piem., Rīgā tas ir Tērbatas 10/12 ...

Tas nav kaut kas neīsts?

Un cenas ir zemaakas par kādiem 20% ...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: vai kaads ir saskāries ar šiem variantiem ... vilinoši, bet izskatās aizdomīgi:

KurBads rakstīja: vai kāds pazīst šādus pakalpojumus www.easyterra.com/...

vai

cars-for-less-car-rent.com/... ://cars-for-less-car-rent.com/deals/norway/

vini piedāvā auto jebkurā pasaules malā, bet reāli no www vipār nav redzmas, kādā kompānijā tas auto ir jāpaņem, ir tikai lidostas vai kaut kaadas adreses pilsētās, piem., Rīgā tas ir Tērbatas 10/12 ...

Tas nav kaut kas neīsts?

Un cenas ir zemaakas par kādiem 20% ...

ha ha ... pats njemu un norezerveju caur autoeurope.com - tie ir i-neta brokeri, kas tikai caur sevi rezerve auto pie visiem parastajiem rent-a-car kantoriem. Norvegijaa dabutuju autinju par saviem 30% letaak nekaa butu bijis rezervejot pa tieso pie Hertz`a ...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti