nesilst motors

Apsara Reģ.: 21.10.2002
 
1 2
viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Tu neticēsi, bet negaidot ir atnākusi ziema un iestājies sals Ja neko nenočakarēsi cīnoties par siltumu, tad tava problēma atrisināsies pati no sevis pavasarī. A ja gribi, lai korķī silst, iespied gāzi grīdā

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 1 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Ja neko nenočakarēsi cīnoties par siltumu

Nesapratu, ko nozīmē nočakarēt cīnoties par siltumu. Es taču netaisos radiātoram priekšā likt kartona gabalus un lupatas.

Runājot ar citiem autobraucējiem, šādas probas nav.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Taisies vien taisies. Normāls kartons glābs situāciju kamēr tiksi rindā uz servisu. Kopā ar pārējiem 200 nabadziņiem kas ir bijuši par slinku lai laikus termostatus un ventilatora termodevējus nomainītu.

Apsara rakstīja:

Nesapratu, ko nozīmē nočakarēt cīnoties par siltumu. Es taču netaisos radiātoram priekšā likt kartona gabalus un lupatas.

Runājot ar citiem autobraucējiem, šādas probas nav.

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Visticamaak jau termostats visu laiku valjaa un laizh caur radiatoru.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

manam A4 vasraaa, vakaraa braucot aarpus riigas arii temperatuura bija knapi 3 iedaljas. bet kad nomainija termostatu tad staav preciizi pa vidu!! nonjemot veco termostatu cauri spiideja kad pret gaismu skatiijaas.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

vai nu arii temperatuuras devejs chupaa!!

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Kartona gabals atrisinās problēmu.

Tas ir lētais risinājums ar lielisku efektu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: Tāda lūk proba, manam A4 nesilst motors. Vairāk par 80 t' nekāpj, šorīt 1/2 nosēdēju "korķī" un knapi 65 t' . Kas varētu būt par vainu?

a tev ir TDI ?

ja tā, atd auto atdzišana stāvot korķos, ir normāla parādība

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja: Kartona gabals atrisinās problēmu.

Tas ir lētais risinājums ar lielisku efektu.

tu gan esi ideots

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

TO: Subaru

Jā man ir 1,9 TDI

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Kārtīgā salā kad darbina salona pečku uz pilnu jaudu, tukšgaitā sevišķi jau dīzelis var nespēt uzsilt līdz 95 grādiem. Pat ar ekselentu termostatu.

vispirms vajag pārliecināties, vai termostats strādā. Ja strādā, tad palīdzēs jau pieminētais kartona gabals.

Lai arī ko par to teiktu izcilais autoeksperts Šinders.

Ui, atvainojos....Šīrers.

tieši tā - !

ar ideālu termostatu un dzesēšanas sistēmu man IV Golfam (1.9 TDI) pie -10 kad pečka ir uz pirmo ātrumu un uz viskarstāko, stāvot mašīna lēnām dziest ...

stāvot korķos arī baigi lēni uzsilst

Šitā ir, jo dīzeļmotors darbojoties neizdala tik daudz siltuma ... tas arī viens iemesls, kas palīdz to padarīt ekonomiskāku

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Vai benzīna motors arī varētu nesilt pie šādas temperatūras?

Respektīvi, temperatūra motoram ļoti ilgi pačeļas līdz 80 grādiem?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 1 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Vai benzīna motors arī varētu nesilt pie šādas temperatūras?

Respektīvi, temperatūra motoram ļoti ilgi pačeļas līdz 80 grādiem?

Da tur 101 lieta var būt. Kaut vai 'nemotors', kas pats sevi nevar uzsildīt, kur nu vēl salonu atkausēt....

Typ81 Reģ.: 15.11.2002
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Vai benzīna motors arī varētu nesilt pie šādas temperatūras?

Respektīvi, temperatūra motoram ļoti ilgi pačeļas līdz 80 grādiem?

Mierīgi, man bij probzas audim, nomainīju jaunu termostatu, palika labāk, bet tāpat prasās pēc kartona gabaliņa

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

taapeec jaapeerk japaanju mashiinas vakar pat, braucu maicinjaa, visi skataas kaa debiili, acis izvalbiijushi...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja: taapeec jaapeerk japaanju mashiinas vakar pat, braucu maicinjaa, visi skataas kaa debiili, acis izvalbiijushi...

tikai maicinjaa , pat apenes un zandaliites nebij??

Peeecis Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

Ja ir labs termoststs, tad lpģiski domājot tam kartona gabalam nav nekādas jēgas....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Peeecis rakstīja: Ja ir labs termoststs, tad lpģiski domājot tam kartona gabalam nav nekādas jēgas....

padomaasi un sapratiisi ka IR jeega.

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Peeecis rakstīja: Ja ir labs termoststs, tad lpģiski domājot tam kartona gabalam nav nekādas jēgas....

padomaasi un sapratiisi ka IR jeega.

es padomaaju, atcereejos tos laikus, kad man bij audi un tieshaam- ir jeega!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vnk TDI motoram aukstā laikā ir grūti sasildīt mazo loku + salona pečku ...

TDI diizelim (nu varbuut, ka visiem nav) pat mazaa loka trubaas ir iekshaa 3 kveelsveces, kas silda dzesēšanas šķidrumu

tas - lai aatraak motors sasniegtu darba temperatuuru

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Vot vienu gan es par siltumu varu pateikt... diezin vai kāds auto uzsilst tik labi ka SAAB 900 OG... un ir pilnīgi pofig cik ārā auksts -5° vai -35° ... vēsi var sēdēt pa pliko...

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas attiecas uz visiem ārpus Krievijas ražotajiem bendzīnniekiem.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Vot vienu gan es par siltumu varu pateikt... diezin vai kāds auto uzsilst tik labi ka SAAB 900 OG... un ir pilnīgi pofig cik ārā auksts -5° vai -35° ... vēsi var sēdēt pa pliko...

9000 CS arī uzsilst mežonīgā ātrumā, Tad, kad bija lielie mīnusi, pat ventilators sadomājās pavēsināt sistēmu...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

farruhs rakstīja: Vot vienu gan es par siltumu varu pateikt... diezin vai kāds auto uzsilst tik labi ka SAAB 900 OG... un ir pilnīgi pofig cik ārā auksts -5° vai -35° ... vēsi var sēdēt pa pliko...

9000 CS arī uzsilst mežonīgā ātrumā, Tad, kad bija lielie mīnusi, pat ventilators sadomājās pavēsināt sistēmu...

Izskalo dzesēšanas sistēmu no visiem uzķepumiem (katlakmens) un arī savajadzēsies kartona gabalu!

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Labs topiks. Tieši tas, kas man vajadzīgs. Man pirmā ziema ar auto un es vēl brīnījos, ka vairs pečka nesilda tik spēcīgi. Kartons labs risinājums un to arī pielietošu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti