nesilst motors

Apsara Reģ.: 21.10.2002
 
1 2
mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: Tāda lūk proba, manam A4 nesilst motors. Vairāk par 80 t' nekāpj, šorīt 1/2 nosēdēju "korķī" un knapi 65 t' . Kas varētu būt par vainu?

ja tev dazhreiz ir 80C tad tas izksatas pec termostata. pasuti jaunu AR un bus ok. ja turas pie 65C visu laiku tad ari T devejs vainigs var but. ja tev ir audi tad zini - problemas ar dzeseshanas sistemu ka likums.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Vai benzīna motors arī varētu nesilt pie šādas temperatūras?

Respektīvi, temperatūra motoram ļoti ilgi pačeļas līdz 80 grādiem?

droshi maini termostatu. nem vai nu AR vai ari VAHLER.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 1 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Jāliek kartons un miers. Šrotainie audi bieži nesilst aukstumā. Pie -10 ja ir +70 pa štrāsi, tad tas ir pilnīgi normāli un tam tā jābūt.

ka var shita maldinat cilvekus. aizej labak uz audi-style.lv. tur tev tadas mulkibas nestastis. man ari ir shrotains 94 gada B4 bet pat pie -15C ar jauno termostatu temp. turas uz 90C gan pilseta gan uz trases.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

HAZ Reģ.: 16.05.2006
0 0 Atbildēt

Vins no risinājumiem būtu tam dīzelim pamainīt iesmidzināšanas momentu, var būt tik labi neies un arī degvielu tērēs vairāk, bet za to silti

Reģ.: 19.04.2024
0 1 Atbildēt

HAZ rakstīja: Vins no risinājumiem būtu tam dīzelim pamainīt iesmidzināšanas momentu, var būt tik labi neies un arī degvielu tērēs vairāk, bet za to silti

Jaaaa....varena ideja. Topošais inženieris?

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

HAZ rakstīja: Vins no risinājumiem būtu tam dīzelim pamainīt iesmidzināšanas momentu, var būt tik labi neies un arī degvielu tērēs vairāk, bet za to silti

Jaaaa....varena ideja. Topošais inženieris?

Esošais

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja: taapeec jaapeerk japaanju mashiinas vakar pat, braucu maicinjaa, visi skataas kaa debiili, acis izvalbiijushi...

Tev neregulējas karstums ? visu laiku uz pilnu ?

man ZAZā tā bija ,tagad Kanādai ražotā voyagerī es varu pieregulēt cik man to karstumu vajag )

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

i613 rakstīja: taapeec jaapeerk japaanju mashiinas vakar pat, braucu maicinjaa, visi skataas kaa debiili, acis izvalbiijushi...

Tev neregulējas karstums ? visu laiku uz pilnu ?

man ZAZā tā bija ,tagad Kanādai ražotā voyagerī es varu pieregulēt cik man to karstumu vajag )

ir, laikam kam patīk brīvi pie stūres justies, nevis trijos kažokos un pižikā, cimdi un divus izmērus lielāki zābaki, tā lai ar divām vilnas zeķēm var nēsāt

paskaties kaut vai uz tālbraucējiem , visi izmetušies kā pirtī...

krishus Reģ.: 06.05.2006
1 0 Atbildēt

Pasildi motoru kamēr bultiņa tikko sāk celties, un pieliec roku pie radiatora- ja silts- meklē jaunu termostatu, ja nē tad kartonu

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

vmartini rakstīja:

farruhs rakstīja: Vot vienu gan es par siltumu varu pateikt... diezin vai kāds auto uzsilst tik labi ka SAAB 900 OG... un ir pilnīgi pofig cik ārā auksts -5° vai -35° ... vēsi var sēdēt pa pliko...

9000 CS arī uzsilst mežonīgā ātrumā, Tad, kad bija lielie mīnusi, pat ventilators sadomājās pavēsināt sistēmu...

Izskalo dzesēšanas sistēmu no visiem uzķepumiem (katlakmens) un arī savajadzēsies kartona gabalu!

Fufelis... tad jau visas jaunās a/m braukātu ar kartonkām...

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Pasildi motoru kamēr bultiņa tikko sāk celties, un pieliec roku pie radiatora- ja silts- meklē jaunu termostatu, ja nē tad kartonu

labs padoms. ir vismaz kads kas kauko jedzigu var cilvekam pateikt.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

man jautaajums gudriishiem. man audikam temperatuuras dachks paneli raada 90 graadus, siltu gaisu arii puush, bet motrs pavees - rokas var uzlikt un mieriigi turet virsuuu. jautaajums tam taa jaabuut vai arii jaamaian temperatuuras deveejs?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

valdiuss rakstīja: man jautaajums gudriishiem. man audikam temperatuuras dachks paneli raada 90 graadus, siltu gaisu arii puush, bet motrs pavees - rokas var uzlikt un mieriigi turet virsuuu. jautaajums tam taa jaabuut vai arii jaamaian temperatuuras deveejs?

iebrauc kādā servisā kur var nomērīt motora temp (ir tāda uzparikte) un salīdzini vai rada tikpat cik uz paneļa

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

valdiuss rakstīja: man jautaajums gudriishiem. man audikam temperatuuras dachks paneli raada 90 graadus, siltu gaisu arii puush, bet motrs pavees - rokas var uzlikt un mieriigi turet virsuuu. jautaajums tam taa jaabuut vai arii jaamaian temperatuuras deveejs?

ha ha ... shitas ir labais. novac nost visas tas plastmasas ja tev jauns audi un tad jutisi karstumu. )

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

viss silst kaa vajag. vajadzeeja pachamdiit trubas nevis motora plastmasus un vaakaus.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti