Peugeot 407SW

Wikentijs Reģ.: 25.12.2006

Vai kādam šeit ir pieredze ar Peugeot 407SW ekspluatāciju. Interesē kādas problēmas no šīs a/m var sagaidīt.

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 1 Atbildēt

Kā jau franči un Peugeot, graboša piekare nav nekas neparasts, pat sākot no kādiem 20k km.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Wik , Tu pats apraxtiji franjchu busu , tieshi tas pats ir ar franchu vieglo auto -leecs peerkot , bet ir lotereja , var gadiitries biezjaak seedeet servisaa , nekaa braukt +viss pa daargo .ritoshaa vaaja, elektriiba gljukaina . Nu ja ir iespeeja vinju nepirkt , izmanto.

Wikentijs Reģ.: 25.12.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka šāds auto tika saņemts "mantojumā" un vienkārši vēlos dzirdēt citu pieredzi ar šo auto. Auto smuks, bet nav vairs lētais franchu auto. Tikai arī man tā sāk sķist, ka auto tehniskā kvalitāti stipri atpaliek no tās tirgus cenas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man bijušais šefs tādu paņēma, kad tiko bija parādījušies. Patreiz nobraucis tikai aptuveni 35k km (~3.5g), lai arī tika ņemts dīzelis, jo bija paredzēts padaudz braukāt, bet situācija mainījās un pārsvarā vizinās tikai pa Rīgu. Kā jau teicu, piekare sāka grabēt pie 20k, par citām problēmām īsti nezinu, jo tik bieži viņu nesatieku. Kopumā gan ir apmierināts ar mašīnu.

Interesanti likās, ka plastmasas bampers un spārni necieta saskarē ar BMW, kuram tika ielikts sānos. No trieciena BMW tika iemīcīti sāni un mašīnu sagrieza (~70km/h), bet pegijam tikai numuru norāva

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Atvainojos, es te par 307SW runāju, tikai tagad pamanīju, ka runa ir par 407to.... kaut gan tehniski diez vai ir īpaši labāks.

Kad 407SW iznāca, tam pašam manam bijušajam šefam Lauva auto piedāvāja mainīt uz to, bet pamēģinot, viņš atteicās, jo esot pārāk šaurs priekš viņa miesām.

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

par to, ka priekšējo VRN var viegli pazaudēt - tas tiesa gan .

man nav SW, bet ar savu 407 esmu norullējis 85k un pie 80 nomainiiju tikai abus atbalsta gultņus (150ls komplekts). pārējais bez izmaiņām.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Atvainojos, es te par 307SW runāju, tikai tagad pamanīju, ka runa ir par 407to.... kaut gan tehniski diez vai ir īpaši labāks.

Kad 407SW iznāca, tam pašam manam bijušajam šefam Lauva auto piedāvāja mainīt uz to, bet pamēģinot, viņš atteicās, jo esot pārāk šaurs priekš viņa miesām.

Nu gan - 307SW ir OK, bet 407 SW par šauru priekš viņa miesām!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Uggga rakstīja: Atvainojos, es te par 307SW runāju, tikai tagad pamanīju, ka runa ir par 407to.... kaut gan tehniski diez vai ir īpaši labāks.

Kad 407SW iznāca, tam pašam manam bijušajam šefam Lauva auto piedāvāja mainīt uz to, bet pamēģinot, viņš atteicās, jo esot pārāk šaurs priekš viņa miesām.

Nu gan - 307SW ir OK, bet 407 SW par šauru priekš viņa miesām!!!

307 ir augstāks, līdz ar to sajūtas plašākas. Bet vīrs ir uz kādiem 150kg

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti