Renault Megane

Webster Reģ.: 04.06.2001

Kas varētu būt pa podiem, ka nedēļas laikā nokāvās divas aizdedzes spoles (otrā in trešā cilindra). Tagad sakostiem zobiem jāgaida atlikušās divas

Megene 1.4i 16v 2002.g.

 
1 2
DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Visvairāk ekonomē tagad dīzeļi arī BMW un Volvo un Opeļi un Fordi (domāju tos apsnigušos "aizmirstos" ) ko nevar pielaist

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Spoles nokauj sveces, kuras ir apdegušas un vajadzīgs lielāks caursites spriegums un spole pārkarts. It ipaši ziemā! Un sveces labāk izvēlēties ar mazāku kvēlskaitli. BMW ši problēma arī nav sveša, tiem kam spole uz katru cilindru.

Webster Reģ.: 04.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā, kas to zin, kad iepriekšējais saimnieks mainījis sveces. Laikam labāk nomainīt, tā būs lētāk

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Nelieli Meganes uzlabojumi un papildinājumi

foto.inbox.lv/...

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Diski uz pavasari ir jau sameklēti, meklēju priekšējos gāzes amīšus, lai var nosēdināt, kā arī sānu sliekšņi ir meklējuma stadijā.

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Beņķi arī pēc second hand izskatās Vismaz ādiniekus būtu ielicis.

Bija ādinieki, nepatika. Nomainīju uz neitrālāku materiālu.

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Caurumu virsbūvē nav neviena. Ruberoids ir pielīmēts kārtīgi, tā lai neveidojs mitrumas starpā un ja salons no iekšpuses būs saus, tad viss būs OK, ir jau pārbaudīts.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt kādam nepieciešams Renault Megane II priekšējais bamperis? jaunajam feisliftotajam modelim. ar visam restēm. jauns, nokrāsots zaļā krāsā(kods D97), bet nav bijis uzmontēts-kļūda pasūtījumā, kas atklājās sākot montāžu. Cena 160Ls(50% no Mūsa Motors cenas).

e-pasts kapteinis@skulteport.lv

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

no suuda medu neuztaisiisi. un ruberoids tachu shausmiigi smird. pratinjs naac maaajas

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Webster rakstīja: Kas varētu būt pa podiem, ka nedēļas laikā nokāvās divas aizdedzes spoles (otrā in trešā cilindra). Tagad sakostiem zobiem jāgaida atlikušās divas

Megene 1.4i 16v 2002.g.

EURO AUTO diagnostika Raudas ielaa un tur ir taads diezgan zinosj viirs (autoelektrikjis) ar brileem, laikam Aleksandrs vaardaa. Ir dzirdeets ka jams ne taadus vien mirnjus ir speejis uzcelt! Kaa saka viirs zina ko dara

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

RE-VO rakstīja: Nelieli Meganes uzlabojumi un papildinājumi

foto.inbox.lv/...

Un KAADA ir pievienotaa veertiiba sjim nu jau pavecajam auto??? Kaada jeega likt naudu autinjaa, kursj peec paaris gadiem visticamaak buus Tolmeta cieniigs eksemplaars...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: varbūt kādam nepieciešams Renault Megane II priekšējais bamperis? jaunajam feisliftotajam modelim. ar visam restēm. jauns, nokrāsots zaļā krāsā(kods D97), bet nav bijis uzmontēts-kļūda pasūtījumā, kas atklājās sākot montāžu. Cena 160Ls(50% no Mūsa Motors cenas).

e-pasts kapteinis@skulteport.lv

man vajag bufera apakšējo garo horizontālo plastmasu

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja: varbūt kādam nepieciešams Renault Megane II priekšējais bamperis? jaunajam feisliftotajam modelim. ar visam restēm. jauns, nokrāsots zaļā krāsā(kods D97), bet nav bijis uzmontēts-kļūda pasūtījumā, kas atklājās sākot montāžu. Cena 160Ls(50% no Mūsa Motors cenas).

e-pasts kapteinis@skulteport.lv

man vajag bufera apakšējo garo horizontālo plastmasu

ko tu ar to suudu dariisi??

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

trennēs savu acīti...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Webster rakstīja: Kas varētu būt pa podiem, ka nedēļas laikā nokāvās divas aizdedzes spoles (otrā in trešā cilindra). Tagad sakostiem zobiem jāgaida atlikušās divas

Megene 1.4i 16v 2002.g.

EURO AUTO diagnostika Raudas ielaa un tur ir taads diezgan zinosj viirs (autoelektrikjis) ar brileem, laikam Aleksandrs vaardaa. Ir dzirdeets ka jams ne taadus vien mirnjus ir speejis uzcelt! Kaa saka viirs zina ko dara

Neko viņš neuzcels.

Šitiem mēsliem (Renault) indukcijas spoles nosprāgst bez izskaidrojuma. Ar svecēm nav nekāda sakara, jo spoles nosprāgst arī mašīnām kurām noskrējiens zem 20 kkm. Nomaina spoli, atstājot to pašu sveci un brauc, un spole nemirst. Un ir mašīnas, kurām līdz 100 kkm spoles nenomirst.

Bet kur ir problēma Tās spoles takš nav deficīts, samaksā nieka 90 Ls par vienu un maini kaut katru dienu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: ...

Bet kur ir problēma Tās spoles takš nav deficīts, samaksā nieka 90 Ls par vienu un maini kaut katru dienu.

oi, pļē, vot kur Popadalkins ieradās

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ne vienmēr lēti nopērkama autombīļa ekspluatācija arī ir lēta.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ne vienmēr lēti nopērkama autombīļa ekspluatācija arī ir lēta.

pilnīgi pareizi, pārbaudīts uz sievasmātes Renault.

PS tiesa indukcijas spole tik dārgi nebija, kaut kur ap 70Ls.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja: varbūt kādam nepieciešams Renault Megane II priekšējais bamperis? jaunajam feisliftotajam modelim. ar visam restēm. jauns, nokrāsots zaļā krāsā(kods D97), bet nav bijis uzmontēts-kļūda pasūtījumā, kas atklājās sākot montāžu. Cena 160Ls(50% no Mūsa Motors cenas).

e-pasts kapteinis@skulteport.lv

man vajag bufera apakšējo garo horizontālo plastmasu

kura tā būtu? kuram Megane II modelim? man pēc stirnas taranēšanas šādi tādi lieki būs palikuši. Jo jaunais bamperis tika saņemts ar lielu kaudzi papildus detaļu.

iedod savu e-pastu, un rīt nosūtīšu bildes no pieejamām plastmasas detaļām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja: varbūt kādam nepieciešams Renault Megane II priekšējais bamperis? jaunajam feisliftotajam modelim. ar visam restēm. jauns, nokrāsots zaļā krāsā(kods D97), bet nav bijis uzmontēts-kļūda pasūtījumā, kas atklājās sākot montāžu. Cena 160Ls(50% no Mūsa Motors cenas).

e-pasts kapteinis@skulteport.lv

man vajag bufera apakšējo garo horizontālo plastmasu

ko tu ar to suudu dariisi??

tev ir par puscenu? vai tu tikai šķidri dris?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja: varbūt kādam nepieciešams Renault Megane II priekšējais bamperis? jaunajam feisliftotajam modelim. ar visam restēm. jauns, nokrāsots zaļā krāsā(kods D97), bet nav bijis uzmontēts-kļūda pasūtījumā, kas atklājās sākot montāžu. Cena 160Ls(50% no Mūsa Motors cenas).

e-pasts kapteinis@skulteport.lv

man vajag bufera apakšējo garo horizontālo plastmasu

kura tā būtu? kuram Megane II modelim? man pēc stirnas taranēšanas šādi tādi lieki būs palikuši. Jo jaunais bamperis tika saņemts ar lielu kaudzi papildus detaļu.

iedod savu e-pastu, un rīt nosūtīšu bildes no pieejamām plastmasas detaļām.

apakšā priekšas buferim - (nekrāsota) gara plastmasa visā bufera garumā... no bufera apkašas līdz motora pannai... ar 2 tādām ķepām uz augšu.... karoče parādi bildēs vai dabā, kas tev ir, es pateikšu vai man vajag

pirmais at apollo.lv

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bufera apakšas plastmasa

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bufera apakšas plastmasa

es tevi sapratu, rīt būšu garažā, sabildēšu un nometīšu e-pastā.

MM - 2004.gada Megane II sedans par priekšējo bamperi palūdza gandrīz 320 Ls.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Vai arī rīt varam satikties Zvejniekciemā? Varēsi apskatīt un uzreiz savākt, ja derēs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Vai arī rīt varam satikties Zvejniekciemā? Varēsi apskatīt un uzreiz savākt, ja derēs.

zvejniekciems ir pasaules malā.... es rīt starp juglu un salaspili varētu kautkur tajā rajonā pieskriet.... dajoš bildes un savu ceņņiku

vēl mani interesē priekšas paspārnu aizmugurējās daļas abām pusēm... bet paspārni gan katram modelim ir vairākos izpildījumos tāpēc jāskatās vai der

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti