vauxhall parbūve

cps Reģ.: 03.03.2007

Es gribeju uzzinat vai ir iespejams parbuvet vauxhall lai sture butu pareizaja puse un lai varetu pieregistret?

 
1 2 3 4 5 6 ..9
Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

Ir.

cps Reģ.: 03.03.2007
0 0 Atbildēt

un vel cik tas varetu izmaksat? un kur to butu iespejams izdarit?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

cps rakstīja: un vel cik tas varetu izmaksat? un kur to butu iespejams izdarit?

sheit neviens neko gudru teu nepateiks , vairaak par taadam lietaam zin sheit : www.tvnet.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pie vaļerkas iļģuciema garāžās.

cena - kā sarunā

cps Reģ.: 03.03.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pie vaļerkas iļģuciema garāžās.

cena - kā sarunā

kaa var vinju atrast?

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

To var izdarīt cilvēks ar Galvu un Rokām. Ja man tas būtu nepieciešams, es to izdarītu, bet tikai sev un ja tas auto būtu tā čakara vērts.

Jāmaina lukturi,spoguļi,loga tīrītāju mehānisms,stūres iekārta, instrumentu panelis,durvju apšuvums ( ja ir elektro vadība logiem),jāpārliek pedāļi,elektro instalācija.....

Tas nekad nebūs kvalitatīvs auto,tas nebūs no rūpnīcas nācis, tā būs samokļopka. Viss minētais būs pārtaisīts....nezinu,es tādu lietu nedarītu.

Parēķināji,cik ir starpība starp to auto te un tur? Cik maksā analogs ar pareizo stūri te un cik tā mašīna maksā atvesta te ar reģistrāciju? Paskaties starpību,ja tā ir ap 2000 eur,nav jēgas sākt...

Mans viedoklis.

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

cps rakstīja:

anonimikis rakstīja: pie vaļerkas iļģuciema garāžās.

cena - kā sarunā

kaa var vinju atrast?

Aizbrauc uz Iļģuciema garāžam, pieej pie sarga un paprasi,kur ir Vaļera,kurš pārliek stūres uz otru pusi. Otrdienās nebrauc,otrdienās viņš strādā TEC virpotavā, virpo uzgriežņus jaunajau turbīnai. Un runā skaļi,viņš slikti dzird.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Lai nu ko bet Anglju Opelim paarlikt stuuri - liecies mieraa, vai tieshaam nevar taadu atrast pa normaalaam naudaam tepat. Jeb vienkaarshi esi tikko ar taadu no UK atbraucis.

Vot es saprastu ja buutu atvilcis kaadu SUBARU ar japaanju izcelsmi, SUPRU, kaadu busu veel kaut ko saliidzinoshi retu un diezgan daargu ieksh LHD valstiim , bet Opeli - tos tak tepat pakalj met.

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

cps rakstīja: Es gribeju uzzinat vai ir iespejams parbuvet vauxhall lai sture butu pareizaja puse un lai varetu pieregistret?

Esmu dzirdējis,ja nemaldos tad viss izmaksa aptuveni 1000 Ls

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

nav tik traki ar tām pārbūvēm. pats ar to vari veikt, mans kaimiņs savam passatam pārlika, lēnā garā ar detaļu meklēšanu nedēļas laikā un gatavs. tieši ar japānu autiņiem ir grūtāk, kā piemēram nissan skyline. to es točna zinu jo man brālim anglijā tads verķis ir un viņš domāja dzīt uz latviju, cik meklējām, neviens neko nezināja un nemācēja ieteikt. tā nu viņš atrada francijā pa 4000euro. jo ļoti grūti dabūt visu nepieciešamo kriesajai pusei... bet skyline tas ir verķis

cik zinu kādas ir cenas tad tas tomēr atmaksājas atbraukt no anglijas un vēl pārlikt...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

tas noziimee ka LV buus SKYLINE?

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: tas noziimee ka LV buus SKYLINE?

diezvai jo 4keur diezgan liela nauda lai pārliktu un plus vel reģistrācijas, viņš labāk ieliek tos 4k autiņā un par cik viņam nav domas atgriezties vel, tad nu tikk drīz jau nebūs

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

2001 rakstīja:

cps rakstīja: Es gribeju uzzinat vai ir iespejams parbuvet vauxhall lai sture butu pareizaja puse un lai varetu pieregistret?

Esmu dzirdējis,ja nemaldos tad viss izmaksa aptuveni 1000 Ls

Man vieni gribēja iestāstīt ka 600Ls....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

2001 rakstīja:

cps rakstīja: Es gribeju uzzinat vai ir iespejams parbuvet vauxhall lai sture butu pareizaja puse un lai varetu pieregistret?

Esmu dzirdējis,ja nemaldos tad viss izmaksa aptuveni 1000 Ls

Man vieni gribēja iestāstīt ka 600Ls....

Es domaaju ka vis atkariigs no konkreetaa auto + darbu kvalitaates. Bija te laiku atpakalj ka tika tirgota TOYO Avensis ar autoomaatu, kurai paarlikts tikai panelis + stuure, un droshi vien arii lukturi, bet logutiiriitaaji ne, automaata klokjis ar pogu balkusseedetaaja pusee ( nespeju iedomaaties cik "eerti" tas vareetu buut), rokasbremze pa UK stilam ( kas nebuuutu tas tragjiskaakais). NU vobschem briizjiem tie liceeji taisa lazju, bet ja pats preksh sevis, tad tas viss protams izskataas savaadaaak.

Bet kaa jau teicu daizvai Vauxall ir taa veerts, nu labi ir paaariitis incantu un saliidzinoshi retu verkju jamiem, bet tiem arii daljas stuures un panelja paarlikshanai buus ljooooooti gruuti dabuut.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vispār interesants vel viens moments....

Parastajiem autiņiem jauda uzsākot kustību sākumā tiek padota uz labo pusi..... gan Opelim ta bija, gan Volvo tagad tā notiek... ideja laikām lai strauji neuzdodot gāzi mašīnu neparautu pretējā joslā... šo netīkamu momentu varēja īpaši labi izjust ziemā uz darba Astras kurai bija drošvien sadedzināts sajugs..

Bet kā ar to būs angļiem? reāli redzēju seka kad Reno Clio mēģināja riktīgi uzdot gāzi lai izbrauktu 90 grādu krustojumu, un nesavaldot autiņu viss beidzās 20 metru aiz krustojuma iebraucot PA LABI uz trotuāra un tad vel pēc kādiem 5 metriem garāžās sienā, to caursitot...

Tatad ar pārtaisīto UK variantu, kārtējais pārāk spēcīga kondicioniera upuris, vēloties parādīt cik kruto autiņi šis ir no turienes atvilcis un cuik kruti šīš autiņš spēj braukt... līdzīga situācija aizbrauks PA KREISI - akurāt pretējā braukšanas joslā.....

No tā var secināt ka no UK ievestie autiņi ir tomēr iespējamais potenciālais drauds mūsu satiksmei, it īpaši ziemas apstākļos..... ?!?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

re kur iespējams reāls dzīves prakses apstiprinājums....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Vot vienu nesaprotu , ja jau tur - UK , Irl , vis tik kuuliigi , $$$ biezaa slaanii var sapelniit , tad kaada loceklja peec to saker' opli nevar atljauties nopirkt sheit ?? ka jaavelk no turienes shrotpelis , jaapaarskruuvee baranka , rezultaataa ieguustot apshaubaamas uzticamiibas shrotpeli un ietaupits 100ls ??

cita lieta ir ar skailainiem utt uunikumiem , bet shitie shirpotrebi te nax naw vajadziigi , vinji biezaa slaani ir uz vietas ieguustami , taakaa 3,14sat rataa IIIvilnja emigranti ar visiem saviem shrotpeljiem uz apsoliito zemi .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: www.delfi.lv/...

re kur iespējams reāls dzīves prakses apstiprinājums....

a tu komentus palasi , kaa taa cuuka pirms tam jau brauca tramvajam d/astee un parkojaas pagalmaa . Iisteniibaa laba sheema kaa , pirms tam sabojaatu autoo , dasist liidz galam un pajautaat kasko - tjip uj kaa sasliideejos un ie3,14sos bardjuuraas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Vispār interesants vel viens moments....

Parastajiem autiņiem jauda uzsākot kustību sākumā tiek padota uz labo pusi..... gan Opelim ta bija, gan Volvo tagad tā notiek... ideja laikām lai strauji neuzdodot gāzi mašīnu neparautu pretējā joslā... šo netīkamu momentu varēja īpaši labi izjust ziemā uz darba Astras kurai bija drošvien sadedzināts sajugs..

...

No tā var secināt ka no UK ievestie autiņi ir tomēr iespējamais potenciālais drauds mūsu satiksmei, it īpaši ziemas apstākļos..... ?!?

Uj kaa sasmeejos, nu kadas muljkjiibas tu veel neizdomaasi.Normaalam auto ir jaaiet taisni un tam tagad ir visaadas PBS(pretbukseeshan), DSC(kursa stabilitaate) un kas tik tur vee ne.

Vai tu padomaaji sho raxtot, ka iebraucot preteejee joslaa un saskrienoties ar citu auto pie maziem aatrumiem vieniigais kas cietiis buus blekji, bet lai cilveeku paarsteigtu un piebeigtu uz trotuaara vispaar nevajg nekaadu lielo aatrumu. Un viens trotuaars parasti atrodas tieshi pretejaa virzienaa attieciiibaa "shausmiigo" pretejo joslu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

2 modena

Un veel, runaajot par auto - parastam - briivajam diferenciaalim ir vienalga uz kuru pusi padot speeku, vinsh to izveeles peec mazaakas pretestiibas celja, taatad fiziski pirmais "izkusteesies" no vietas ritenis kursh teiksim atrodas uz ledus un sliid, tikai tad saaks stradaat visas taas paargudraas elektroniskaas sisteemas, kas sho ratu saaks bremzet un liidz ar to difs saaks nopietnaak piedziit otru ratu.

Tas taads vienkaarshots modelis, jo ar kursa stabilitaates sisteemu no teikti tur vel visaadi vipendroni notiek, bet tie visi notiek tikai peec tam kad jau kaads rats ir saacis griezties un/vai sliideet.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Jāmaina lukturi,spoguļi,loga tīrītāju mehānisms,stūres iekārta, instrumentu panelis,durvju apšuvums ( ja ir elektro vadība logiem),jāpārliek pedāļi,elektro instalācija.....

Aizmirsi pieminēt vēl sēdekļus (parasti vadītāja beņķim ir plašākas regulēšanas iespējas) un grīdas "paklāju" (vadītāja pusē kreisajai kājai jābūt atbalstam, kas blakussēdētājam nav paredzēts). Kādu gadu atpakaļ bija iespēja dabūt tādu "atbraucēju" pa limonādi, bet pēc nelieliem aprēķiniem, no tādas domas atteicos.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Aizmirsi pieminēt vēl sēdekļus (parasti vadītāja beņķim ir plašākas regulēšanas iespējas) un grīdas "paklāju" (vadītāja pusē kreisajai kājai jābūt atbalstam, kas blakussēdētājam nav paredzēts). Kādu gadu atpakaļ bija iespēja dabūt tādu "atbraucēju" pa limonādi, bet pēc nelieliem aprēķiniem, no tādas domas atteicos.

Bet ir arii priekshrociiba - ja ieliek vadiitajam ar atbilstoshu benkji taad eertiiibas ieguust abi.

Lai gan tad ekonomiski izdaviigak paarlikt UK vadiitaaj benkji pasazhiera benkja vietaa .

cps Reģ.: 03.03.2007
0 0 Atbildēt

man ir 2001. gada vauxhall vectra 2.0 baigi labā stāvoklī kā jauns un viss izmaksāja 1200 euro tikai vajag visu pārlikt un tāda vectra latvijā maksā aptuveni 7000 euro!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

cps rakstīja: man ir 2001. gada vauxhall vectra 2.0 baigi labā stāvoklī kā jauns un viss izmaksāja 1200 euro tikai vajag visu pārlikt un tāda vectra latvijā maksā aptuveni 7000 euro!

nu tad paliec savaa utainajaa kingdoomaa un jaaj to baigi labo vektru uz nebeedu .

cps Reģ.: 03.03.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

cps rakstīja: man ir 2001. gada vauxhall vectra 2.0 baigi labā stāvoklī kā jauns un viss izmaksāja 1200 euro tikai vajag visu pārlikt un tāda vectra latvijā maksā aptuveni 7000 euro!

nu tad paliec savaa utainajaa kingdoomaa un jaaj to baigi labo vektru uz nebeedu .

ja nezini tad nedirs pirmkārt tavā utainajā kingdomā neesu nekad bijis. gan jau pats utis savaaci no kaiminju sunja!!!

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti