Astra 2.0DTI 2000. juutami raavieni

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
 
Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

marsh pie kompja uz diagnoztiku....tam tak var but vairaki iemesli...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nevar visus drebelīgos opeļus apspriest vienā topikā?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

un musdienas pa LVL 3 vienigi Rezeknes Jurka kaut ko njemsies darit....

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: un musdienas pa LVL 3 vienigi Rezeknes Jurka kaut ko njemsies darit....

KA tik pasham kautkas nav par LVL 3 pie vinja jāpārlasa...mulkji, piedrujas ielā, kur sūknjus taisa, un tas bija pirms 2 gadiem...muti ciet!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: Ir problēma, braucot ~ 100km/h parādās dīvainas lietas, tjipa bija man līdzīgi ar VLVO, mašīna sāk raustīties, apmēram sajūta, ka vē'jš pūstu, tjipa rīstās, nesaprotu....

Zinu ka VOLVO pie vainas bija degvielas sūknim tas sietiņš, kas bija pilnībā aiz***** un tad pa LVL 3 vinju man iztīrīja.

KAs varētu būt tagad par probu...mosh svečvadi?!

Tādai vecai astrai viskautkas var raustīties, bet forumā mašīnu nesalabosi, pie vainas var būt 100 iemesli, domāju vienkaršāk aizbraukt uz sarvisu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

100 iemeslu nu gan tur nav!

iemesls ir viens un konkrēts - vecs opels!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja:

KA tik pasham kautkas nav par LVL 3 pie vinja jāpārlasa...mulkji, piedrujas ielā, kur sūknjus taisa, un tas bija pirms 2 gadiem...muti ciet!

klau Gailen, aizej un iebaz galvu kolzetpoda

2000.gada Opelis raustas vinjam, pirms 2 gadiem pa 3 Ls meistars purduli nosnjauca ei tu nost

dalbajops kaut kads ...................

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

vispar labs topiks....

man te vienam SAAB AERO kaut ka turbina purkshkjina, viss raustas, paneli Km raditajs pats griezhas atpakalj...vechi -davai piesledzaties caur netu manam SAABam un pasaktiet man konkreti, kas noticis, cik maskas, un vai es, pie savas garazhas Vanagu 2l dzerot, ar Latgales puikam to visu varu nomainit ?

pirms divi gadi, kaktu kantori, onkulis Innokentijs man tur kaut ko parjauca, teica, ka pusdienu esot p.i.s.i.es. bet paprasija 3 ls...domaju, ka 2000.gada mashinai jabut shoreiz mazak ...ko sakat ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: Ir problēma, braucot ~ 100km/h parādās dīvainas lietas, tjipa bija man līdzīgi ar VLVO, mašīna sāk raustīties, apmēram sajūta, ka vē'jš pūstu, tjipa rīstās, nesaprotu....

Zinu ka VOLVO pie vainas bija degvielas sūknim tas sietiņš, kas bija pilnībā aiz***** un tad pa LVL 3 vinju man iztīrīja.

KAs varētu būt tagad par probu...mosh svečvadi?!

Nau taa ka tas viss paraadas pie konkreetiem apgriezieniem, nevis tikai pie 100km/h ( tipa paarmetot uz zemaaku robu jau teiksim pie ~80) utt. Un veel vai tieshaam Check Engine lampinja nemaz neiedegas ???

Ja ne viens ne otrs, tad man domaat tikai gaishregjis paliidzees.

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: vispar labs topiks....

man te vienam SAAB AERO kaut ka turbina purkshkjina, viss raustas, paneli Km raditajs pats griezhas atpakalj...vechi -davai piesledzaties caur netu manam SAABam un pasaktiet man konkreti, kas noticis, cik maskas, un vai es, pie savas garazhas Vanagu 2l dzerot, ar Latgales puikam to visu varu nomainit ?

pirms divi gadi, kaktu kantori, onkulis Innokentijs man tur kaut ko parjauca, teica, ka pusdienu esot p.i.s.i.es. bet paprasija 3 ls...domaju, ka 2000.gada mashinai jabut shoreiz mazak ...ko sakat ?

ko citu par Tevi varu teikt...nu gjeenijs!

JA lasīt jēgtu, tad redzētu, ka Piedrujas ielā man VOLVO sūkni skatījās, bet problēma un izjūtas bija līdzīgas!

Visi nevar būz izdrāsti automehaanikji kā Tu, kas visu uzreiz pats sajēdz vai skrien uz HA , lai samaksātu LVL 300 par pāris vadinju pievienošanu un atvienošanu!

Un savus primitīvos tekstus vari neraxtīt, ja kautkas Tev nepatīk, tad neraxti, bet tas tādiem lohiem kā Tev ir laikam jāuzraxta.....

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: Un savus primitīvos tekstus vari neraxtīt, ja kautkas Tev nepatīk, tad neraxti, bet tas tādiem lohiem kā Tev ir laikam jāuzraxta.....

kuram tad te kaut kas nepatik? patin filmu jefon, pasties, kursh pirmais saka churinju raustit

P.N. nevelies izkost bebram pirzhamo ?

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

hatebreed rakstīja: Un savus primitīvos tekstus vari neraxtīt, ja kautkas Tev nepatīk, tad neraxti, bet tas tādiem lohiem kā Tev ir laikam jāuzraxta.....

kuram tad te kaut kas nepatik? patin filmu jefon, pasties, kursh pirmais saka churinju raustit

P.N. nevelies izkost bebram pirzhamo ?

nav brīnums ka Tavā galerijā ir primāti, tieši tādi kā pats...BASTA!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: nav brīnums ka Tavā galerijā ir primāti, tieši tādi kā pats...BASTA!

wot aksts nav ko sakt ar rupjibam metaties, varoni, tad viss bus kartiba

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti