kur Carinai ir ventilatoru drosinaataji?

Vaavere Reģ.: 10.01.2004

jautaajiens ir par 95.g. Toyota Carina 2.0 radiatora ventilatoriem.

var kaads pastaastiit, kur shiem mekleejami droshinaataaji?

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man domaat ka zem Haubes, iisti jau gan vairs neatceros. Bet nu principaa manuaalii var atrast un arii uz drosheklju vaacinja bija raxtiic kas i kas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Man domaat ka zem Haubes, iisti jau gan vairs neatceros. Bet nu principaa manuaalii var atrast un arii uz drosheklju vaacinja bija raxtiic kas i kas.

Un ja preciizi tad mania Carina bija starp radiatoru un motoru mazliet vairaak taa kaa vadiitaaj pusee melna kastiite ar vaacinju ( tur gan ir ariii liela melna kaste gaisa filtram, bet taa jau pilniigi blakus lonzheronam un pie pasha spaarna.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: pēc iepakojuma liekas, ka zem haubes:

toyota.japancats.ru/...

še virziens no kura sākt:

toyota.japancats.ru/...

Gnoms kaa vienmeer uzdevumu augstumos

Vaavere Reģ.: 10.01.2004
0 0 Atbildēt

ir ir zem haubes un salonaa ar.

Gnoms, tencinu.

bildee kaa dabaa! tikai peec tiem uzraxtiem nivar izpiipeet, kursh tieshi ir FUSE cooling Fanam varbuut tie pashi 7 un 8 ...?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vaavere rakstīja: ir ir zem haubes un salonaa ar.

Gnoms, tencinu.

bildee kaa dabaa! tikai peec tiem uzraxtiem nivar izpiipeet, kursh tieshi ir FUSE cooling Fanam varbuut tie pashi 7 un 8 ...?

NJu tak pannjem autinjam atver to drosheklju kasti, un apskaties iekshpusee uz vacinja kursh drosheklis ir kursh.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja veel neatradiisi kad braukshu pie faatera ( vinjam tika man vecais auto) tad varu kaut sabildeet, tik vot jaatceras.

Vaavere Reģ.: 10.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA

tie vaacinji jau ir izpeetiiti krustu shkjeersu.

Vaavere Reģ.: 10.01.2004
0 0 Atbildēt

varbuut man nobildeet un te kaac gudraaks atpaziis tos apziimeejumus? (Vaavere plikshkjina ausu pushkjiishus)

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vaavere rakstīja: varbuut man nobildeet un te kaac gudraaks atpaziis tos apziimeejumus? (Vaavere plikshkjina ausu pushkjiishus)

Taa ari vari dariit.

Vaavere Reģ.: 10.01.2004
0 0 Atbildēt

atradaam vainu! ventilatori vnk nebija ieshtepseleeti kaads "meistars" bij aizmirsis iespraust atpakalj...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti