DAU*NIS ar Porsche Cayenne

Ksneps Reģ.: 01.08.2004

Stāsts par notikumu šovakar (11.04.2007.) pl. ~22:15.

Runa ir par ceļa posmu (Biķernieku iela), kas savieno Rīgas apvedceļu un Mežciemu. Ja zinat šo ceļa posmu, tad varam secināt, ka ceļa posms ir nedaudz līkumains un viens no pagriezieniem ir salīdzinoši viltīgs un ne reizi vien tur kāds nav savaldījis savu auto un avarējis. Diemžēl iAuto lapā nevarēju atrast iepriekšējo rakstu par vienu no avārijām.

TĀTAD:

Braucām divi auto (viens aiz otra) virzienā no Rīgas apvedceļa uz Mežciemu. Ātrums kādi ~70 km/h - atbilstoši atļautajam. Tuvojamies tam līkumam. Ir redzams, ka pretī nāk vieglais auto...

Te pēķšņi no aizmugures uzrodas porsche un izdomā apdzīt. 100% būtu notikusi avārija ar ļoti smagām sekām, ja pretimbraucošais auto nebūtu gandrīz apstājies un nobraucis apmalē, lai tikai šis supermens spētu veikt savu manevru. Ja ņemam vērā, ka porša ātrums bija kādi >100 km/h un pretimbraucošais ar ~40km/h, smaguma attiecību - es teiktu, ka preimbraucošā auto šoferis būtu ļoti smagi cietis.

Patiesībā brīnums, ka viss labi beidzās un šī avārija nenotika, jo man liekās, ka nav kur sprukt un tulīt būs liels crash.

Rezumē - kaut TU (porsche vadītāj), atrastu savu koku, pret kuru atdurties, cerams, ka ģimeni līdzi neparausi! Es ceru, ka Tu lasi šo un apzinies kāds cilvēks tu esi...

p.s. diemžēl viss notika tik ātri, ka nepaspēju piefiksēt v/n.

p.p.s. Sorry par spamu. Žel, ka neko vairāk nevar lietas labā darīt.

p.p.p.s. Nevienam no Jums nenovēlu saskrieties ar šo cayenne. Vēljovairāk, ja auto vada Jūsu draudzene vai kāds ģimenes loceklis, ir bērni utt.

 
1 2 3
Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Bez valsts numura šis topiks ir tikai tukša mucas uzstutēšana klusā vakarā. Jeb baidies nosaukt?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Pa tumsu tur neko nevarēja paspēt nedz saskatīt, ne piefiksēt. Ja nu vienīgi sarkanās Škodas octavia vadītājs, kurš brauca pa priekšu kaut ko paspēja piefiksēt. Bet viņam laikam arī bija šoks par notiekošo.

Mjā, piekrītu, tukša muca...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Es saprotu, škrobe ir...šitādās situācijās gribas tādu kropli izvilkt no mašīnas un....iekakāt vismaz kabatā ja ne sasiet ausis mezgliņā. Ar locekli pa vidu.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

drosi vien pretimbraucoshais bija (ir) veel niknaaks.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Pa tumsu tur neko nevarēja paspēt nedz saskatīt, ne piefiksēt. Ja nu vienīgi sarkanās Škodas octavia vadītājs, kurš brauca pa priekšu kaut ko paspēja piefiksēt. Bet viņam laikam arī bija šoks par notiekošo.

Mjā, piekrītu, tukša muca...

Tikai Cayenne viss pokuj, nav smadzeņu nav stresa

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar šitādu džipu parasti novērotas neliela auguma gaišmates. Nezinu, kā ar to braukšanu, bet parasti viņas to dara ar ļoti profesionālu sejas izteiksmi.

Veči pārsvarā ar kareru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Lai man piedod tie nedaudzie Cayenne īpašnieki, kuri ir godīgi cilvēki, bet kopumā Porsche-Cayenne manā skatījumā ir tipisks ekonomisko noziegumu izdarītāju auto. Ar tādiem braukā daudz narkobiznesa organizatoru, suteneru. Ja paskatās uz Cayenne vadītāju sejām, tad lielāka daļa izskatās dikti jauni - tādi 20-30 gadu vecumā. Dziļi apšaubu, ka tik jaunos gados ar godīgu darbu var tikt pie tik dārga auto. Cita lieta, kad sasniegti 35, 40, 45 vai 50 gadi - tad viena daļa cilvēku pavirzās pa karjeras kāpnēm, nopelna lielas algas. Tad arī nav par skādi nopirkt Cayenne.

Cayenne vadītāju sliktāko daļu izmācīs tikai kaps, tamdēļ mums, pārējiem, atliek tikai turēt acis vaļā un trenēt reakciju, lai varētu izvairīties no šiem kretīniem!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

DAUNIS vai tad ir lamuvārds , ka jāraksta caur kautkādu zvaigznīti??pie tādām dusmām būtu pierakstījis visus savus maķperemaķ krājumus...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Lai man piedod tie nedaudzie Cayenne īpašnieki, kuri ir godīgi cilvēki, bet kopumā Porsche-Cayenne manā skatījumā ir tipisks ekonomisko noziegumu izdarītāju auto. Ar tādiem braukā daudz narkobiznesa organizatoru, suteneru. Ja paskatās uz Cayenne vadītāju sejām, tad lielāka daļa izskatās dikti jauni - tādi 20-30 gadu vecumā. Dziļi apšaubu, ka tik jaunos gados ar godīgu darbu var tikt pie tik dārga auto. Cita lieta, kad sasniegti 35, 40, 45 vai 50 gadi - tad viena daļa cilvēku pavirzās pa karjeras kāpnēm, nopelna lielas algas. Tad arī nav par skādi nopirkt Cayenne.

Cayenne vadītāju sliktāko daļu izmācīs tikai kaps, tamdēļ mums, pārējiem, atliek tikai turēt acis vaļā un trenēt reakciju, lai varētu izvairīties no šiem kretīniem!

a kaapeec tu domaa ka cilveeks 20 gados pats neko nevar sasniegt nenjemot paliigaa kriminaalas metodes?

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Taadeelj, ka skaudiens naak

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

VWfans rakstīja: Lai man piedod tie nedaudzie Cayenne īpašnieki, kuri ir godīgi cilvēki, bet kopumā Porsche-Cayenne manā skatījumā ir tipisks ekonomisko noziegumu izdarītāju auto. Ar tādiem braukā daudz narkobiznesa organizatoru, suteneru. Ja paskatās uz Cayenne vadītāju sejām, tad lielāka daļa izskatās dikti jauni - tādi 20-30 gadu vecumā. Dziļi apšaubu, ka tik jaunos gados ar godīgu darbu var tikt pie tik dārga auto. Cita lieta, kad sasniegti 35, 40, 45 vai 50 gadi - tad viena daļa cilvēku pavirzās pa karjeras kāpnēm, nopelna lielas algas. Tad arī nav par skādi nopirkt Cayenne.

Cayenne vadītāju sliktāko daļu izmācīs tikai kaps, tamdēļ mums, pārējiem, atliek tikai turēt acis vaļā un trenēt reakciju, lai varētu izvairīties no šiem kretīniem!

a kaapeec tu domaa ka cilveeks 20 gados pats neko nevar sasniegt nenjemot paliigaa kriminaalas metodes?

tāpēc ka 20 gados cilvēks ir vēl bērns un šādā vecumā augstākais iespējamais karjeras punkts ir dokumentu pienesējs kādā advokātu birojā. Vienkārši nav dzīves pieredzes, lai veiktu kautko nozīmīgu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Peksiic rakstīja:

VWfans rakstīja: Lai man piedod tie nedaudzie Cayenne īpašnieki, kuri ir godīgi cilvēki, bet kopumā Porsche-Cayenne manā skatījumā ir tipisks ekonomisko noziegumu izdarītāju auto. Ar tādiem braukā daudz narkobiznesa organizatoru, suteneru. Ja paskatās uz Cayenne vadītāju sejām, tad lielāka daļa izskatās dikti jauni - tādi 20-30 gadu vecumā. Dziļi apšaubu, ka tik jaunos gados ar godīgu darbu var tikt pie tik dārga auto. Cita lieta, kad sasniegti 35, 40, 45 vai 50 gadi - tad viena daļa cilvēku pavirzās pa karjeras kāpnēm, nopelna lielas algas. Tad arī nav par skādi nopirkt Cayenne.

Cayenne vadītāju sliktāko daļu izmācīs tikai kaps, tamdēļ mums, pārējiem, atliek tikai turēt acis vaļā un trenēt reakciju, lai varētu izvairīties no šiem kretīniem!

a kaapeec tu domaa ka cilveeks 20 gados pats neko nevar sasniegt nenjemot paliigaa kriminaalas metodes?

tāpēc ka 20 gados cilvēks ir vēl bērns un šādā vecumā augstākais iespējamais karjeras punkts ir dokumentu pienesējs kādā advokātu birojā. Vienkārši nav dzīves pieredzes, lai veiktu kautko nozīmīgu.

Nekustamais īpašums rada milzu naudu !

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Shaubos vai kaut viens Cayenne ipashnieks kaut reizi ir kaut ko dzirdeejis par iauto...Kur nu veel lasa topikus

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Vismaz norādi kādā krāsā tas kajens bija, lai ari droši vien, ka melns.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Stāsts par notikumu šovakar (11.04.2007.) pl. ~22:15.

Runa ir par ceļa posmu (Biķernieku iela), kas savieno Rīgas apvedceļu un Mežciemu. Ja zinat šo ceļa posmu, tad varam secināt, ka ceļa posms ir nedaudz līkumains un viens no pagriezieniem ir salīdzinoši viltīgs un ne reizi vien tur kāds nav savaldījis savu auto un avarējis. Diemžēl iAuto lapā nevarēju atrast iepriekšējo rakstu par vienu no avārijām.

TĀTAD:

Braucām divi auto (viens aiz otra) virzienā no Rīgas apvedceļa uz Mežciemu. Ātrums kādi ~70 km/h - atbilstoši atļautajam. Tuvojamies tam līkumam. Ir redzams, ka pretī nāk vieglais auto...

Te pēķšņi no aizmugures uzrodas porsche un izdomā apdzīt. 100% būtu notikusi avārija ar ļoti smagām sekām, ja pretimbraucošais auto nebūtu gandrīz apstājies un nobraucis apmalē, lai tikai šis supermens spētu veikt savu manevru. Ja ņemam vērā, ka porša ātrums bija kādi >100 km/h un pretimbraucošais ar ~40km/h, smaguma attiecību - es teiktu, ka preimbraucošā auto šoferis būtu ļoti smagi cietis.

Patiesībā brīnums, ka viss labi beidzās un šī avārija nenotika, jo man liekās, ka nav kur sprukt un tulīt būs liels crash.

Rezumē - kaut TU (porsche vadītāj), atrastu savu koku, pret kuru atdurties, cerams, ka ģimeni līdzi neparausi! Es ceru, ka Tu lasi šo un apzinies kāds cilvēks tu esi...

p.s. diemžēl viss notika tik ātri, ka nepaspēju piefiksēt v/n.

p.p.s. Sorry par spamu. Žel, ka neko vairāk nevar lietas labā darīt.

p.p.p.s. Nevienam no Jums nenovēlu saskrieties ar šo cayenne. Vēljovairāk, ja auto vada Jūsu draudzene vai kāds ģimenes loceklis, ir bērni utt.

līdzīgu novelējumu gribu veltīt sudraba Audi A4 v/n FP737... ar kuru atsaldenis pa pilno Jūrmalas apvedceļu uz 120-140km/h močija pa pretējo kustības joslu (05.04.07) piespiežot normālus cilvēkus nobraukt uz nomalem.....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es tādam pretējās joslas močitājam priekšā reiz noliku autiņu škērsām un izkāpu aprunāties.

nezināmu iemeslu dēļ šis pat neizkāpa, ātri apmeta auto riņķī un pazuda pretējā virzienā ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ksneps rakstīja: Stāsts par notikumu šovakar (11.04.2007.) pl. ~22:15.

Runa ir par ceļa posmu (Biķernieku iela), kas savieno Rīgas apvedceļu un Mežciemu. Ja zinat šo ceļa posmu, tad varam secināt, ka ceļa posms ir nedaudz līkumains un viens no pagriezieniem ir salīdzinoši viltīgs un ne reizi vien tur kāds nav savaldījis savu auto un avarējis. Diemžēl iAuto lapā nevarēju atrast iepriekšējo rakstu par vienu no avārijām.

TĀTAD:

Braucām divi auto (viens aiz otra) virzienā no Rīgas apvedceļa uz Mežciemu. Ātrums kādi ~70 km/h - atbilstoši atļautajam. Tuvojamies tam līkumam. Ir redzams, ka pretī nāk vieglais auto...

Te pēķšņi no aizmugures uzrodas porsche un izdomā apdzīt. 100% būtu notikusi avārija ar ļoti smagām sekām, ja pretimbraucošais auto nebūtu gandrīz apstājies un nobraucis apmalē, lai tikai šis supermens spētu veikt savu manevru. Ja ņemam vērā, ka porša ātrums bija kādi >100 km/h un pretimbraucošais ar ~40km/h, smaguma attiecību - es teiktu, ka preimbraucošā auto šoferis būtu ļoti smagi cietis.

Patiesībā brīnums, ka viss labi beidzās un šī avārija nenotika, jo man liekās, ka nav kur sprukt un tulīt būs liels crash.

Rezumē - kaut TU (porsche vadītāj), atrastu savu koku, pret kuru atdurties, cerams, ka ģimeni līdzi neparausi! Es ceru, ka Tu lasi šo un apzinies kāds cilvēks tu esi...

p.s. diemžēl viss notika tik ātri, ka nepaspēju piefiksēt v/n.

p.p.s. Sorry par spamu. Žel, ka neko vairāk nevar lietas labā darīt.

p.p.p.s. Nevienam no Jums nenovēlu saskrieties ar šo cayenne. Vēljovairāk, ja auto vada Jūsu draudzene vai kāds ģimenes loceklis, ir bērni utt.

līdzīgu novelējumu gribu veltīt sudraba Audi A4 v/n FP737... ar kuru atsaldenis pa pilno Jūrmalas apvedceļu uz 120-140km/h močija pa pretējo kustības joslu (05.04.07) piespiežot normālus cilvēkus nobraukt uz nomalem.....

līdzīgu novēlējumu sarkana dodge caliber vadonim ar lietuviešu n umura zīmēm - starp berģiem un juglu nesās sastrēgumam garām pa nomali uz 80 - 90 kmh, un līda ārā kasīties, kad viņu nelaida rindā atpakaļ - totāls krāns, pie kam lielkrievs

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Vismaz norādi kādā krāsā tas kajens bija, lai ari droši vien, ka melns.

Standarta melnā.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: DAUNIS vai tad ir lamuvārds , ka jāraksta caur kautkādu zvaigznīti??pie tādām dusmām būtu pierakstījis visus savus maķperemaķ krājumus...

Vienreiz jau ierakstīju slikto vārdiņu. Pēc tam iAuto mani kompostrēja...

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es tādam pretējās joslas močitājam priekšā reiz noliku autiņu škērsām un izkāpu aprunāties.

nezināmu iemeslu dēļ šis pat neizkāpa, ātri apmeta auto riņķī un pazuda pretējā virzienā ...

tu tā perātīgi ar tiem bezsmadzeņu radījumiem, un ja nu šie nezin kur ir bremzes

bet ja nopietni pilniibaa atbalstaama riiciiba, veel tik akmeni logaa vajadzeeja iemest

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kur ir tā robeža starp to, ka transporlīdzeklis neiekļaujas plūsmā un tāpēc tiek bīstami apdzīts un to, ka apdzinējs ir idiots?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

bet ja nopietni pilniibaa atbalstaama riiciiba, veel tik akmeni logaa vajadzeeja iemest

Tu akmeņus vadā salonā līdz?!

Gribētos redzēt, kas no tevis un taviem ratiem pāri paliktu pēc šāda izgājiena. Reti kuri, kas ar tādiem vāģiem braukā, ir ar plikām rokām ņemami!

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

bet ja nopietni pilniibaa atbalstaama riiciiba, veel tik akmeni logaa vajadzeeja iemest

Tu akmeņus vadā salonā līdz?!

Gribētos redzēt, kas no tevis un taviem ratiem pāri paliktu pēc šāda izgājiena. Reti kuri, kas ar tādiem vāģiem braukā, ir ar plikām rokām ņemami!

nē es ar kamazu braucu, un divstobrene ar vienmēr ir kabīnē, ja nu kāds nav ar pliku roku ņemams

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A kam tev divi stobri? A vienu nepietiek?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Tu akmeņus vadā salonā līdz?!

Gribētos redzēt, kas no tevis un taviem ratiem pāri paliktu pēc šāda izgājiena. Reti kuri, kas ar tādiem vāģiem braukā, ir ar plikām rokām ņemami!

Vairāk gan šķiet, ka lielākā daļa, kas ar tādiem vāģiem braukā, ir vienkārši nez kapēc iedomājušies, ka nav ar plikām rokām ņemami.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti