Ford Galaxy 2,3 16V

Duhs Reģ.: 12.04.2007

Pārdodu Ford galaxy 2,3 16 V, 1998 gada,tumši zils perlamutrs, tumšie logi sākot no aizmug. durvīm, ir visi septiņi krēsli, bagāžas nodalījuma pārsegs, bērnu aizsardzības slēdži aizmugurējām durvīm, aizmugurē mehāniskie logu pacēlāji, priekšā elektriskie, 2-zonu klimatkontrole, originālais radio, stūres regulēšana 4 virzienos, meh. kārba (5 ātrumu), elektriskie spoguļi, priekšējie krēsli pagriežami par 180 grādiem, signalizācija, imobilaizers, air bag šoferim un blakussēdētājam, 4 gab. continental contiwiking oriģ. radžotās riepas (1 sezonu lietotas) došu līdz. Auto tiek pārdots jo ir iegādāts cits. Bildītes uz pieprasījumu, Cena 6200 EUR. 29477766 Aivars711@inbox.lv

 
dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

A ko no sevis izsaka šis Forda dzinējs?

Duhs Reģ.: 12.04.2007
0 0 Atbildēt

Šis dzinējs ir labs kompromiss starp jaudu un ekonomiju - tas ir pietiekami dinamisks pilsētai priekš tik lielas virsbūves, šosejas variantā, esmu pats pabraukājis pa Latviju, ļoti ērts un kluss. Apetīte pie mana ikdienas varianta 70% pilsēta, 30% šoseja ir 10 litri. Pārbraucienos, braucot saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem labākais ko esmu dabūjis (Maršruts Valmiera - Kuldīga caur Saldu Sabili Rendu) ir 8L - braucu ar BE 98 marku. Eļļas patēriņš pagaidām nav novērots, apkopes regulāri ik pa 10 000 km, sintētiskā eļļa. Ja par ritošo daļu - es neticu tiem kas te saka ka hadene netur - ir jāizdara viena lieta - jānomaina amorti un tad arī nebūs problēmas ar hadeni. (tas no manas pieredzes)

Duhs Reģ.: 12.04.2007
0 0 Atbildēt

Un vēl, man vienam paziņam bija 2,0 motors - man domāt par švaku, bez tam degvielas patēriņš no manējā viņam atšķīrās par 0,5 litriem! Arī Latvijā, ja paskatās pārsvarā tiek ievesti ar 2,0 motoriem - domāju ka tas tāpēc, ka 2,0 ātrāk beidzās resurss.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti