Jauna Audi A4 pirkšana!?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Pakāpeniski gatavojos auto nomaiņai. Gribēju paklausīties ko teiks AS foruma iedzīvotāji, bet tur praktiski neviens neko daudz neteica - lielākoties tur apspriež remontus un citas nebūšanas.

Auto tiks ņemts 2003./2004. gads. Pašlaik zinu, ka neņemšu 1.6, bet gan 1.8 vai 2.0. BET ir tāda lieta, ka apsveru domu arī iegādāties dīzeli nevis benzīnu! Tas ir tas, par ko es gribētu dzirdēt citu braucēju pieredzi. Cik zinu, tad dīzeļi ir ļoti ekonomiski, bet skaļi. Ir vēl kādas neērtības, ar kurām varētu sastapties?

Tāpat laikam atteikšos no automāta un kā īsts vīrs ņemšu manuālo kārbu! =)))

Vai ir vēl kādi +/-, kurus man vajadzētu vairāk apdomāt pirms pērku Audi A4 - ekstru izvēle, motors u.c.? Padalieties lūdzu ar pieredzi!

Paldies jau iepriekš!

 
1 2 3
taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Nenjemt automatu, taa ir pirmaa neertiiba ar ko sastapsies.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Un tādu auto īpašnieki netusē iauto, bet pelna naudu kārtējam jumta maksājumam un dīlera S8 uzturēšanai.

nesmirdi , diileris pumpainais , te visu vaardaa .

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

vispaar jau 2003/2004 gada audjiks nav _Jauns_Audi_A4_

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Vieniigais iemesls pirkt VW waj OOOO ir vinju 1,9 diizelji , tur sanaak gan ziftinju apeest gan 'apseesties'

neesi braucis ar WV DSG , bet audakiem jau to mantu nedod , nekvatrai tikai 'multitronic' automaac.

draugs sievai , ieks DE , panjeema 03 waj 04gada ,90kkm brauktu , A4 2,5TDI(jo 1,9 ir nemeeraa deficiic ) ar 'muljkjutronic' un nesuudzaas , lai arii braukt sanaak pa maarupes 'ielaam' un par 'muljkjutroniku' ir dzirdeets ne mazums beedu staastu . Takshto viss ir kaa parasti , cik izjaatu drapaku iepirksi , taa arii brauksi waj jaasies

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Un tādu auto īpašnieki netusē iauto, bet pelna naudu kārtējam jumta maksājumam un dīlera S8 uzturēšanai.

nesmirdi , diileris pumpainais , te visu vaardaa .

Tevi atkal mazvērtības komplekss moca?

nu ja ne man jumc , ne S8

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

seatam jau nav taadas kozas rozas, koka panelju, etc kaa audjikam

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pērc labāk Opel Meriva 1.3 sdcdsdi

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Gonda rulle

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Nu HVZ man Gonda rulle Es gan no paakjiem, bet po. (sakariigas sarunas aizgaaja, sore ).

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

labaak jaunu ziguli i miers www.lada.lv/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tjip ~8k eur un brauc kaa cilveeks

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Kamikadze rakstīja: labaak jaunu ziguli i miers www.lada.lv/...

moš pārdot accordu un paņemt max aprīkojuma Ladu

bet protams!! dabuusi ladu ar pretkorozijas apstraadi, ieliktniishiem, radio u.c. labumiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Kamikadze rakstīja: labaak jaunu ziguli i miers www.lada.lv/...

moš pārdot accordu un paņemt max aprīkojuma Ladu

Ka tik max aprīkota Lada nesanāk ar švakāku aprīkojumu kā bāzes konda

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Paardod tik nost, LADAaa ir speeks

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jau jau negribi ņemt JAUNU mašīnu, bet vienkārši CITU, tad man ir pārdošanā 2003 gada audī a4 tumši zaļā krāsā 2.0 (benzīns, kam tas neliekas pašsaprotami). automāts (6pakāpju, kam tas nav zināms) ar to fīču, ka var slēgt ātrumus arī ar roku (nu, kas nezina). uz tāfeles ir 125k. tumšais ādas salons, klimatkontrole un elektriskie logi (kam tas neliekas pašsaptotams)

ceņņiks 15k eiriki....

ja tiešam gribēsi apskatīties, tad noziedosi iauto 60 saņus un atsūtīsi man izutoziņu (ja ir deksterizēta situācija, tad pērkot to audī dabūsii 1 eiro atlaidi par ziņas sūtīšanu)

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu nu ...

Es braucu ar 03.gada AUDI A4 2.5TDI (163zs) ar Multitronic kārbu, nesūdzos nepavisam nemaz

Kas man patīk:

- jauda, dinamika

- Multitronic ātrumkārba - tā ir fantastika! Bez pārslēgšanās momentiem, zibenīga reakcija uz gāzes pedāļa nospiešanu, braucot pa šoseju un strauji apdzenot

- ļoti kluss, labs akustiskais komforts

- izcili zems patēriņš (6.7 - 7.3 litri vidēji, ar bāku bez problēmām ~900 - 1000 km)

- dizains autiņam diezgan mūsdienīgs

- ekstras (nu labi nopakoti šie modeļi)

Kas nepatīk:

- maz vietas salonā (diemžēl)

- Multitronic nelabā slava ar visām izrietošajām sekām

- Kasko summa (600 Ls gadā bez pašriska)

Tā nu izskatās. Manējam oriģinālie 147tkm, nav bijis sists vai kā citādi mocīts. Paņēmu tepat Rīgā, AUTOWELT.

Kopsummā esmu apmierināts. Braukšana patīkama.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

taaks , panesaas -gonda rullee/nerulleee

Gonda tehniski rullzzzzz nemeeraa , emocionaali -uzticams kjeblis un nekas iipashi vairaak

Audaks otraadi

Wot i atliek izveeleeties kas konkreetaa zituaacijaa ir svariigaaks -amoocijas waj uzticamiiba :8

Es amoocijas pastuumu malinjaa un pakjeeru gondu .

Aizieshu penzijaa , atgrieziishos pie A6 waj kaa nu uz to briidi 'sotaku' sauks , vareeshu atkal vizinaaties uz AR , jaat praatu utt. kaveet laiku

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

> TDIOTS. Vai ta japāņiem to skaitā gondām uzticamība nekrīt stipri straujāk ar gadiem nekā audikiem? Nav iznākusi saskarsme ar lietotiem japāņiem, tāpēc arī prasu. Domāts sākot no kādiem 6 gadiem.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

ibio rakstīja:

Kamikadze rakstīja: labaak jaunu ziguli i miers www.lada.lv/...

moš pārdot accordu un paņemt max aprīkojuma Ladu

Ka tik max aprīkota Lada nesanāk ar švakāku aprīkojumu kā bāzes konda

pati leetaakaa jaunaa gonda maksaa savus 10k lvl savukaart zjiks - piechuku

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: > TDIOTS. Vai ta japāņiem to skaitā gondām uzticamība nekrīt stipri straujāk ar gadiem nekā audikiem? Nav iznākusi saskarsme ar lietotiem japāņiem, tāpēc arī prasu. Domāts sākot no kādiem 6 gadiem.

mana pieredze veesta preteejo . runa ir par auto , kuri expluateeti LV liidz stadijai 200+kkm , pirkti jauni , par 90%apkalpoti pie diilera .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: > TDIOTS. Vai ta japāņiem to skaitā gondām uzticamība nekrīt stipri straujāk ar gadiem nekā audikiem? Nav iznākusi saskarsme ar lietotiem japāņiem, tāpēc arī prasu. Domāts sākot no kādiem 6 gadiem.

Paskaties par cik % no to sākotnējās cenas 6 gadu laikā ir nokritusi gonda un par cik OOOO.

Neesmu saskāries ar 6 gadus vecu OOOO remontu, bet liekas, ka gondai remonts būs lētāks.

P.S. Manā skatījumā "labās" gondas sākās no 2001-2002 līdz mūsdienām.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

man ir taas 'labaas'

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

TDIOTS rakstīja: man ir taas 'labaas'

man ar

Teu neuya , man labaaki

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

ibio rakstīja:

TDIOTS rakstīja: man ir taas 'labaas'

man ar

Teu neuya , man labaaki

Samēraties

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: karoče topiks par OOOO tā ka Gondas liekam malā.

lai būtu par tēmu:

ja audi tad dīzeli vai 4,2 Q vai arī 2,7biT

nu apmeeram taa , ja nau 'pa speekam ' turbooo benciins waj min.6 stobri , tad labaak turbooodiizelis

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti