Jauna Audi A4 pirkšana!?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Pakāpeniski gatavojos auto nomaiņai. Gribēju paklausīties ko teiks AS foruma iedzīvotāji, bet tur praktiski neviens neko daudz neteica - lielākoties tur apspriež remontus un citas nebūšanas.

Auto tiks ņemts 2003./2004. gads. Pašlaik zinu, ka neņemšu 1.6, bet gan 1.8 vai 2.0. BET ir tāda lieta, ka apsveru domu arī iegādāties dīzeli nevis benzīnu! Tas ir tas, par ko es gribētu dzirdēt citu braucēju pieredzi. Cik zinu, tad dīzeļi ir ļoti ekonomiski, bet skaļi. Ir vēl kādas neērtības, ar kurām varētu sastapties?

Tāpat laikam atteikšos no automāta un kā īsts vīrs ņemšu manuālo kārbu! =)))

Vai ir vēl kādi +/-, kurus man vajadzētu vairāk apdomāt pirms pērku Audi A4 - ekstru izvēle, motors u.c.? Padalieties lūdzu ar pieredzi!

Paldies jau iepriekš!

 
1 2 3
UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 1 Atbildēt

es vakar izbraucu ar 310 000 nogājušu A4 tikko no Francijas 1.9TDI - biju pārsteigts gan par kavlitāti gan par gaitu ,šādu noteikti varētu pāgrozīt uz 119tk

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu, jau! Nu, jau! Ja uz spidometra ir 147 000 km, tad ... daļa vainas ir jāmeklē sevī. Jo - dikti braukts auto, slikti uzturēts auto, žēl, bet ir tik pat kā nobraukts auto. Tad viss tā ģenerāli ir jāsamaina un jāsalabo (uh, ja ir nauda un nav žēl likt iekšā vecā, nevis krāt jaunākam), lai tādam auto varētu uzticēties. Citādi - bendēs tikai nervus un maciņam regulāri būs draudi.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Tātad laikam palikšu pie dīzeļa. Problēma tikai tajā ka tie dīzeļi nav sastopami.

Interesē 2002. un uz augšu ar visām ekstrām 1.9 vai 2.5 turbo dīzelis.

www.audi-style.lv/...

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja:

Archijs2 rakstīja: Tātad laikam palikšu pie dīzeļa. Problēma tikai tajā ka tie dīzeļi nav sastopami.

Interesē 2002. un uz augšu ar visām ekstrām 1.9 vai 2.5 turbo dīzelis.

www.audi-style.lv/...

Es gribu sedanu un tas jau tiek formēts. =)

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Beks rakstīja: Nu, ko? pastāstīsi, ko izdevās atrast un kā sokas pierašana pie A4.

Veiksmīgi!

Beigu beigās paņēmu automātu Audi A4 2001.g. ar 2.5l dīzeli. Vispār bauda braukt! Ekonomisks, JAUDĪGS, arī ekstru klāsts (klimats, kruīzs, automāts) ir jauks. =)

Problēmas sagādāja Hansa Līzings čakarēšanās. Pieteicu līzingu "Saules akmenī", cerēdams, ka tur sanāks ātrāk, bet mana konsultante saslima un lietu nodeva kkādam tipiņam un tad šams solijās, ka līgums būs tad, atbraucu jau uz Rīgu un nekā.. Tās divas darba dienas arī traucēja - vajadzēja pašam skriet un kad skrienu parakstīt, tad apraujos. Tomēr pirmdien no rīta visu parakstīju, izskraidīju Rīgu un Jelgavu un 16 atkal devis uz SA, kur strādāja 4 kases, gaidīja ap 25 cilvēku, BET numuriņi 40 minūtēs nomainījās tikai 3! Tad nu prasīju informācijā pa ceļam uz Rumbulu citu filiāli - ZOOM`ā. Aizbraucu turp, saku, ka vēlos izņemt naudu, bet man pasaka, ka Jelgavas filiāle ir ciet, kur atvēru kontu, UN NAUDU MAN NEDOS! DD

Viekārši parādīju ragus un tikām līdz tam, ka darbiniece devās konsultēties, kā lai dabū vajadzīgo faksu no Jelgavas (laiks ap 17.10). Beigās tiku pie naudas, auto un ir labi! =)))

Savedīšu pārējos sīkumus kārtībā un baudīšu komfortu. =)

chepmens Reģ.: 07.06.2006
1 0 Atbildēt

Laba izvēle , galvenais - jaudīgs un ekstrām pārbagāts auto, ar dažiem sīkiem defektiem

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja: Laba izvēle , galvenais - jaudīgs un ekstrām pārbagāts auto, ar dažiem sīkiem defektiem

Nu un kas tur smieklīgs? Nav jau tavs sūdainais sābs...ko uzvilkies?

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

chepmens rakstīja: Laba izvēle , galvenais - jaudīgs un ekstrām pārbagāts auto, ar dažiem sīkiem defektiem

Nu un kas tur smieklīgs? Nav jau tavs sūdainais sābs...ko uzvilkies?

Kāds atļāvās olimpisko kropli atkal aizskart , slikti ar atmiņu tev

viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt

Kur pazudis audi ar kārbass defektu???

Cilvēki, kāpēc nekad neaizdomājaties, kāpēc Vācijā visi pērk dīzeļus. Darbs/ atpakaļ 300km+. Ātrums 150+, apgriezīeni 3500+, gadā ap 60000+ km, divi gadi garantija un mainam auto. Ir redzēti LT varianti behas 3gadiigas ar 350 000km, nokruķī uz 120, salonu izlaiza kā jaunu un aidā. Ja ņemt dīzeli, taad tikai behas 3,0 kaa minimums manaa skatiijuma, tur kautkas paari paliek.

Nekas personīgs, bet audi nekad nav paticis kā suga, tik vecais cigārs, kas bija uzticīgs kā suns.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Kur pazudis audi ar kārbass defektu???

Cilvēki, kāpēc nekad neaizdomājaties, kāpēc Vācijā visi pērk dīzeļus. Darbs/ atpakaļ 300km+. Ātrums 150+, apgriezīeni 3500+, gadā ap 60000+ km, divi gadi garantija un mainam auto. Ir redzēti LT varianti behas 3gadiigas ar 350 000km, nokruķī uz 120, salonu izlaiza kā jaunu un aidā. Ja ņemt dīzeli, taad tikai behas 3,0 kaa minimums manaa skatiijuma, tur kautkas paari paliek.

Nekas personīgs, bet audi nekad nav paticis kā suga, tik vecais cigārs, kas bija uzticīgs kā suns.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: neņirgājoties gribētos uzzināt, kas ir "pārējie sīkumi"?

Nomainīšu filtrus, eļļas un jāpieregulē tuvās gaismas. =)

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja:

deksters rakstīja:

chepmens rakstīja: Laba izvēle , galvenais - jaudīgs un ekstrām pārbagāts auto, ar dažiem sīkiem defektiem

Nu un kas tur smieklīgs? Nav jau tavs sūdainais sābs...ko uzvilkies?

Kāds atļāvās olimpisko kropli atkal aizskart , slikti ar atmiņu tev

nesasapņojies, spilvendrānas ostītāj.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti