Provento neatlaidība

Imka Reģ.: 26.02.2004

Provento neatlaidība

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tik vot pabraukā pa Mārupes neceļiem tagad ar tādu...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu cena ir ļoti demokrātiska, lai ar laiku pie lielas gribēšanas varētu viņu pārkrāsot kādu vien grib. Pie reizes arī būtu svaigs krāsojums. Dzeltenā jau nav nekāda metālika un sagatavošana ar nekāda dižā nav vajadzīga, jo viss ir taisns un bez rūsas. Pa čomam pa 1k eur noteikti kāds pārkrāsotu labi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

baidos ka to 'pareizo' eskas dzeltenumu weel pamekleet wajadzeetu , 'spsfishkijs' wish taac , bet smux un tikai eskai vish defaultaa naak

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nepazemotu mūsdienās cilvēkus līzingisti, sen jau būtu aizgājis pa 11.500, bet, nu viss slikti mūsdienās...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Cena ir OK. Es tik saku,mani vairāk pazemo šitie debilie Mārupes grunts ceļi,pa kuriem ar S4 braukt...nozīmē nojāt to auto,diemžēl.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nepazemotu mūsdienās cilvēkus līzingisti, sen jau būtu aizgājis pa 11.500, bet, nu viss slikti mūsdienās...

daa ush , liizinga bums ir paargaajis 'baacaa' , 'labie' kantori par sakariigiem % ,tagad dod tik tiem kam tas laizings nax nau vajadziigs , a 'kreisie' lupii bezmaz 99%'godovix' , >5keur autosu tirgus 'staau' kaa lauznis klucii

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Cena ir OK. Es tik saku,mani vairāk pazemo šitie debilie Mārupes grunts ceļi,pa kuriem ar S4 braukt...nozīmē nojāt to auto,diemžēl.

Neesmu bijis tajā galā hvz kā tur ir. Bet cik tas auto ir pie manis, es nevarētu teikt, ka viņš būtu ciets vai sistu cauri kaut ko. Piekare tur esot parastā A4. Tik tas, ka 17".

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

runaajot par Maarupi - chomam ,knapi gadu iztureeja allraadim pneimopiekare , taxshto kaadas tur veel eskas

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

edzulis rakstīja: Nepazemotu mūsdienās cilvēkus līzingisti, sen jau būtu aizgājis pa 11.500, bet, nu viss slikti mūsdienās...

daa ush , liizinga bums ir paargaajis 'baacaa' , 'labie' kantori par sakariigiem % ,tagad dod tik tiem kam tas laizings nax nau vajadziigs , a 'kreisie' lupii bezmaz 99%'godovix' , >5keur autosu tirgus 'staau' kaa lauznis klucii

Līzingistiem biš šoks tagad. HL februārī atsavinājis 60 auto vien... Plači pildās un tur arī tie auto paliek pagaidām un nebūt nav nekādas limonādes.

Dod tikai skolotājām kam nav citu saistību apmēram Bet gan jau visi sapratīs, ka nav variantu un sāks pieiet individuālāk klientiem...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: runaajot par Maarupi - chomam ,knapi gadu iztureeja allraadim pneimopiekare , taxshto kaadas tur veel eskas

Vācieši var droši neīrēt visādus poligonus auto testiem. Droši var dzīv uz LV un pa mēnesi tas auto piedzīvos to, ko citur pa visu mūžu

Lieku 5ls, ka provento vietā kaut kad sliesies daudzstāvene... ja vien tur tie vadi negāja pāri, neatceros uz sitienu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

dziesma bij par to ka kautkaac siiks grancakmeniic no dizjmaarupes lielcelja esot bijis ieperinaajies un izriiveejis vienu 'pneimoospilvenu' - rezultaataa ls 400,- 'pa kaatu'

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Cena ir OK. Es tik saku,mani vairāk pazemo šitie debilie Mārupes grunts ceļi,pa kuriem ar S4 braukt...nozīmē nojāt to auto,diemžēl.

Neesmu bijis tajā galā hvz kā tur ir. Bet cik tas auto ir pie manis, es nevarētu teikt, ka viņš būtu ciets vai sistu cauri kaut ko. Piekare tur esot parastā A4. Tik tas, ka 17".

Nav tik traki,man tak bija A4 uz 18' un nekas. Man tik te iebraukšana tāda,ne visai...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Re,smukulis fotki.lv/...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu vobšem, ja kas edgars at bmwpower.lv. It kā ir pircējs, bet, nu, ar tiem līzingiem mūsdienās neko nevar zināt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Re,smukulis fotki.lv/...

Džips

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Turklaat tagad jau valda tas uzskats ka praktiski visiem ievestajiem ir vismaz 100tk km noskruuveets uz leju - taa teikt acu apmaanam... Un ja klausaas ko un kaa sjie tipa mega krutie lietoto auto tirgonji meedz cjakareet pirceeju, tad vispaar apskrienaas duusja pat vinju virzienaa skatiities...

a kurš netin...

a kā var netīt... ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Re,smukulis fotki.lv/...

Gudrs jau tu neesi - pa latviju ar zemprofilu

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Muusu miilaa lancia veel dabuunama

www.autonet.lv/...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

artislan rakstīja: Muusu miilaa lancia veel dabuunama

www.autonet.lv/...

galvenais, ka ir KOMPJŪERS

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

nu jau retro auto par superzemu cenu.Diez vai var arii iedarbinaat un pabraukt jeb visi ritenni pieruuseejussi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tā miza latvijā ir regota vai nav? Ja nav, tad var pilnīgi droši nomest cenu un pazvanīt tolmetam Ja ir, tad var vēl pāris gadus pamarinēt

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Brīnums kā nav kāds koks cauri izaudzis pa šiem gadiem

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Viitols jau nu vareetu kaadu ralli ar to nolaist,lai var atstaat pie koka

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

artislan rakstīja: Viitols jau nu vareetu kaadu ralli ar to nolaist,lai var atstaat pie koka

Jā vēlams pie vītola

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Jokains tirgonis pats nevar aizvest uz tolmetu

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti