A4 3,0 Quattro

egons1 Reģ.: 23.01.2004

Ko sakat par šādu? Kāds reālais patēriņš pilsēta+šoseja? Plusi mīnusi ekspluatācijā?

It kā baigais kārdinājums pēc tāda, bet nedudz baida tilpums....

 
Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 1 Atbildēt

egons1 rakstīja: Ko sakat par šādu? Kāds reālais patēriņš pilsēta+šoseja? Plusi mīnusi ekspluatācijā?

It kā baigais kārdinājums pēc tāda, bet nedudz baida tilpums....

Pilsētas režīmā liesi ~20l/100KM pa šosi varētu kādi 8l sanākt.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 1 Atbildēt

Ja vispār spēj uzdot jautājumu par patēriņu,tad labāk uz lielāku tilpumu par 1.4 tdi neskaties.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

No tilpuma nevajag baidiities! Ja neesi rallists, tad pa shosi nebuus daudz, bet pilseetaa saakot no 15L

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Optimālākais tilpums Audi A4 quattro ir 1.8T.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ja jau pērc benzīnu, tad pērc normāla izmēra. 3.0 būs tieši laikā. A ja gribi taupīt naudiņu uz degvielu, tad pērc mazlitrāžas dīzeli.

Nav jēgas pirkt kaut ko vidēju darbināmu ar benzīnu. Tam ir divi mīnusi: dīzeļa dzinēja jaudas īpašības un benzīna dzinēja patēriņš tikpat cik lielam dzinējam.

Uz brīvdienām esmu dabūjis patestēt 1.4 beznīnu... JOPCIK! Ēd tikpat cik mans vecais 2,5l bembis. Tie ir vairāk kā 10l pilsētā... OMFG!!! Pilnīgi bezjēdzīgs pirkums ir iegādāties šādu auto.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

shitais motors pa shoseju eed 10-11 litrus, es ar shitadu no vacijas lidz LV atbraucu.

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Pilnpiedziņa jau pati par sevi prasa klāt kādu 1-2 litriem. Pa šoseju, braucot līdz 120 km/h, kādi 9 litri varētu būt. Pa pilsētu 15-20. Vēl jau svarīgi automāts vai manuālā kārba- ar pirmo patēriņs bik lielāks. Vienīgi aizdomīgi īsu laiku (priekš VW koncerna, kas vienu un to pašu motoru mēdz ražot arī 10 gadus pēc kārtas) šis 3,0 motors bija ražošanā. Varbūt tam ir kāds iemesls?

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Varu padalīties ar iespaidiem,jo tieši mēnesi braucu ar 3.0 quattro,tikai A6 un tiptronic! braukšana ideāla,jaudas pietiek atliektiem galiem! Par apdzīšanu uz štrāses nav jābaidās! par izmaksām, tūlīt pēc iegādes tika mainīta zobsiksna, sveces kopā kaut kādi 400 Ls. esmu dzirdējis, ka vājā vieta esot spoles,kuras ir 6 gab. Par patēriņu šoseja 8-9 ātrums līdz 120 km/h, pilsēta kā jau minēja sākot no 15 un uz augšu! vidējais kaut kur 13.4 sanāk! Dinamika laba un skaņa arī.Un cik esmu dzirdējis,ka šis ir labāks motors par 2.4 un patēriņi īpaši neatšķiras! Kad pirku šo izbraucu arī ar 2.4 manuāli, kā diena pret nakti, jo šis motors pilnīgi raujas uz priekšu! Un, vēl varu piebilst,ka 3.0 būs labāks a/m komplektācija, manā gadījumā abi parkingi, navi+, ksenoni, āda, apsilde, divi izpūtēji, protams viss elektro, kruīze,laba mašīna,bet uzreiz varu pateikt lēti uzturēt nebūs!

egons1 Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Cik nopietni ir tas, ka no 6 nav strādājis 1 cilindrs- vai to var sataisīt tā, ka pēc tam problēmu nemana?

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir Audi A4 3.0 Quattro Pateerinjsh pilseetaa ap 15, ziemaa un baigajos sastreeumos vairaak. Aarpus pilseetas ja normali brauc buus 9, ne mazaak. Bet vai tas tevi uztrauc?

Auto pats par sevi sagaadaa prieku un ziemaa, kad uzsnieg sniegs, veel jo vairaak. Iet labi un ljoti stabils uz celja. Agraak man bija vecais A4 1.8T, shitais ir pavisam cits auto, nevar saliidzinaat.

egons1 Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Man ir Audi A4 3.0 Quattro Pateerinjsh pilseetaa ap 15, ziemaa un baigajos sastreeumos vairaak. Aarpus pilseetas ja normali brauc buus 9, ne mazaak. Bet vai tas tevi uztrauc?

Auto pats par sevi sagaadaa prieku un ziemaa, kad uzsnieg sniegs, veel jo vairaak. Iet labi un ljoti stabils uz celja. Agraak man bija vecais A4 1.8T, shitais ir pavisam cits auto, nevar saliidzinaat.

īpaši jau neuztrauc. Tikai gribās zināt, ar ko nāksies rēķināties. Šobrīd braucu ar passat AT 2,3 sanāk vidēji ap 10 - tā kā šausmīga starpība nebūs. Bail vienīgi par to cilindru, kas ir kā šobrīd sataisīts...

egons1 Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Man ir Audi A4 3.0 Quattro Pateerinjsh pilseetaa ap 15, ziemaa un baigajos sastreeumos vairaak. Aarpus pilseetas ja normali brauc buus 9, ne mazaak. Bet vai tas tevi uztrauc?

Auto pats par sevi sagaadaa prieku un ziemaa, kad uzsnieg sniegs, veel jo vairaak. Iet labi un ljoti stabils uz celja. Agraak man bija vecais A4 1.8T, shitais ir pavisam cits auto, nevar saliidzinaat.

īpaši jau neuztrauc. Tikai gribās zināt, ar ko nāksies rēķināties. Šobrīd braucu ar passat AT 2,3 sanāk vidēji ap 10 - tā kā šausmīga starpība nebūs. Bail vienīgi par to cilindru, kas ir kā šobrīd sataisīts...

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

egons1 rakstīja:

Geex rakstīja: Man ir Audi A4 3.0 Quattro Pateerinjsh pilseetaa ap 15, ziemaa un baigajos sastreeumos vairaak. Aarpus pilseetas ja normali brauc buus 9, ne mazaak. Bet vai tas tevi uztrauc?

Auto pats par sevi sagaadaa prieku un ziemaa, kad uzsnieg sniegs, veel jo vairaak. Iet labi un ljoti stabils uz celja. Agraak man bija vecais A4 1.8T, shitais ir pavisam cits auto, nevar saliidzinaat.

īpaši jau neuztrauc. Tikai gribās zināt, ar ko nāksies rēķināties. Šobrīd braucu ar passat AT 2,3 sanāk vidēji ap 10 - tā kā šausmīga starpība nebūs. Bail vienīgi par to cilindru, kas ir kā šobrīd sataisīts...

pirms pirkšanas nenožēlo naudu nopietnā diagnostikā un viss!

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja:

pirms pirkšanas nenožēlo naudu nopietnā diagnostikā un viss!

tieshi taa, izbrauc ar auto, ja iet pie sirds, notestee diagnistikaa un njem ciet, nav ko tur baidiities... ritosho esmu taisiijis, izmaksas taadas pashas kaa vecajam A4, regulaaraas apkopes - ts pats.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti