Avensis pagrieziena slēdzis

Joekid Reģ.: 24.08.2001

Vai kads nevar iedod kādu info, kur meklēt Avensis T22 pagrieziena rādītaja slēdzi (vajag tādu, kurš ir ar priekšējo miglinieku ieslēgšanas opciju) Reklama.lv un ss.lv ir izzvanīta krustu šķērsu, nekā nav, pie dīleriem cena kosmoss.

 
forester Reģ.: 10.10.2003
0 0 Atbildēt
Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

forester rakstīja: cgi.ebay.de/... ?

Ebay arī skatījos, bet tas pēdējais no variantiem. A par kreisajiem, ziņu nav, tapēc taujāju, moš kāds zin. Man ideju nav, jo pārsvarā jau tikai piekares elementus tirgo

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Piedod, bet ir vien lieta - IMO tie sleedzji visi ir vienadi, jo miglinieki aimuguree ir visiem 4 EU razjotiem auto. Man priekshaa nav miglinieku, ir tikai tie aizmugures, un uz taa sleedzja gan gals grozaas, ( tuvaas/gabariiti) gan arii taac "gredzens" ar ko tos aizmugures migliniekus iesleedz ( domaaju ka ar sho arii prieksheejos sleedz).

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un jaa arftermarket - nedabuusi, manam ieprieksheejais saimniekz pie AMSERV nomainiija, jo pagriezieni esmot gruuti sleegaajushies.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 1 Atbildēt

Elkšņi 29233782... tur visko var nopirkt...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: Elkšņi 29233782... tur visko var nopirkt...

NJu ta jau var Auto Lego ar meegjinaat -26444441

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Piedod, bet ir vien lieta - IMO tie sleedzji visi ir vienadi, jo miglinieki aimuguree ir visiem 4 EU razjotiem auto. Man priekshaa nav miglinieku, ir tikai tie aizmugures, un uz taa sleedzja gan gals grozaas, ( tuvaas/gabariiti) gan arii taac "gredzens" ar ko tos aizmugures migliniekus iesleedz ( domaaju ka ar sho arii prieksheejos sleedz).

Nu nav tā gluži. Man ir priekšējie miglenieki un tam ir viena atsevišķa pozīcija uz tā slēdža, kuras nav tiem, kuriem nav priekšējie miglenieki

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sveiki visiem! negribu jaunu topiku cept, pieslēdzos šim. Toyota Avensis t27 2012 gads universālis.  Problēma ar ātri mirgojošiem pagriezienu lukturiem. Brīžiem abas puses, brīžiem tika kreisā. Visas lampiņas deg, ieskaitot spoguļu. Kāds ieteica skatīties massas pagriezienu lukturiem. Bet lai saprastu, kur meklēt vajag shēmu. Autodata dabūju tikai dzinēju un vadību. Varbūt kādam ir shēma gaismām šim autiņam? Varu samaksāt saprāta robežās.

juriz Reģ.: 09.06.2001
1 0 Atbildēt

Paskaties, vai kopā ar pagriezienu nemirgo arī kāds gabarīts, bremžu guns, 

Vienkārši izņem kaut vai aizmugurējos lukturus, paskateis, vai tur viss nav zaļš iekšā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti