dignostikas kabeli pārdodu.(lēti)

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007

kādam nevajag datu kabeli?

varu piedāvāt diagnostikas kabeli, elm323 interfeiss.piesledzams caur usb.der OBDII standartam. Opeliem der ja ir septiņas joslas. zinu ka 2000 gada vectrai der. Lasa dzineja kludas un dzēš tās, nolasa visu sensoru datus. reals verķis ja negribi maksāt par diagnostiku, vari veikt mājās pieslēdzot pie laptopa. Nāk līdzi programmas un draiveri. ja vēlies raksti: marcis.b@inbox.lv . der ne tikai opeliem, bet gan arī citiem autiņiem Kas atbalsta ISO9141 & ISO14230 (KWP2000) Protokolu

:Works on many of the follwoing cars/vans:

Alfa Romeo AUDI BMW Citroen Dodge Fiat Honda Hyundai Kia Mazda

Mercedes Benz Mitsubishi Nissan Opel/Vauxhall Peugeot Porsche Renault

SAAB Seat Skoda

Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo

 
1 2
Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: cena?

Tak rakstīts, ka lēti. 2 lati.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: cena?

(leeti)

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: cena?

rakti un varam vienoties..nebus parāk dārgi...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja:

smonG rakstīja: cena?

rakti un varam vienoties..nebus parāk dārgi...

KO lauzies kā gejs pirmajā praida dienā? Cenu saki, cilvēki zināt grib.

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

powerdiesel rakstīja:

smonG rakstīja: cena?

rakti un varam vienoties..nebus parāk dārgi...

KO lauzies kā gejs pirmajā praida dienā? Cenu saki, cilvēki zināt grib.

zini deksterīt es jau tavas gudrības neņemu galvā vari aiziet pakakāt... cena orentējoši uz 60ls var vienoties vel. ja labi grib.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja:

deksters rakstīja:

powerdiesel rakstīja:

smonG rakstīja: cena?

rakti un varam vienoties..nebus parāk dārgi...

KO lauzies kā gejs pirmajā praida dienā? Cenu saki, cilvēki zināt grib.

zini deksterīt es jau tavas gudrības neņemu galvā vari aiziet pakakāt... cena orentējoši uz 60ls var vienoties vel. ja labi grib.

bet reaģē.... Un ko tad tāds sūds dos, ja man nav attiecīgu zināšanu tajos motora defekta novēršanas paņēmienos?

Karoče- nopirki vai nočiepi un nu gribi atbrīvoties pa dārgo?

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: 60.-Ls par kabeli? vai skenneris arī?

viņš ir slēdzams pie laptopa,vari arī lielo kompi vilkt ārā, caur USB pieslēdzas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ar pliki kabeli tur nekas nesanaks vel

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ar pliki kabeli tur nekas nesanaks vel

Netraucē džekam nokāst grandiozo piķi. Kabelis...60 lati...un vēl nelietojams.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Klau, pārdevēj...ja es to kabeli nopērku...es varu to pieslēgt pie portatīvā datora un pieslēgties savam Volvo un redzēt visu kas kur un kā tur noticis, kur ir kļūda, kā to novērst? Un vai tiešām tas kabelis ir derīgs visām tām auto markām, kuras esi minējis?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nevari nekur tu pieslegties tur vel vajadzigs ir sistemtesteris,tad programma datoram un tad tik var slegties klat

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tas jau kludu nolasamais neko daudz nevar pasakt ar vinu

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: P.S. un tu par lietotu 60.-Ls gribi.... ebajā ar piegādi uz LV 60$...

nu bet...tipiskais Latvijas bizņesmens. Jo viss tak maksā ļoti Dārgi!! Un jāuzvāra ir minimums 100 %

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Karoče...ekkk...nograuts džekam bizness.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: tas jau kludu nolasamais neko daudz nevar pasakt ar vinu

Gribēji, lai jamajam vēl avtominet4ika funkcija būtu?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

smonG rakstīja: P.S. un tu par lietotu 60.-Ls gribi.... ebajā ar piegādi uz LV 60$...

nu bet...tipiskais Latvijas bizņesmens. Jo viss tak maksā ļoti Dārgi!! Un jāuzvāra ir minimums 100 %

Laikam iepriekš būs ar nekustamajiem ņēmies. Iemaņas ta' paliek.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

batka rakstīja: tas jau kludu nolasamais neko daudz nevar pasakt ar vinu

Gribēji, lai jamajam vēl avtominet4ika funkcija būtu?

Tev tāds ir? Nu, ar mineta progu?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

deksters rakstīja:

smonG rakstīja: P.S. un tu par lietotu 60.-Ls gribi.... ebajā ar piegādi uz LV 60$...

nu bet...tipiskais Latvijas bizņesmens. Jo viss tak maksā ļoti Dārgi!! Un jāuzvāra ir minimums 100 %

Laikam iepriekš būs ar nekustamajiem ņēmies. Iemaņas ta' paliek.

Nu , iespējams. Kā te viens bija...sarezervējis 12 dzīvokļus, tagad nepērk, sarāvis kreklu tirsā...jāpārdod kābels, ko atradis kāda autocentra misenē...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: P.S. un tu par lietotu 60.-Ls gribi.... ebajā ar piegādi uz LV 60$...

Kur ta pazuda lāga pārdevējs ar "lēti atdošu" cenu?

Bļit šitie bāleliņi - kupi/prodai, besī ārā, un vēl nav kauna melot par "zemo" cenu!

Pateicots šitādiem cenšot iepirkties netā ārpu Latvijas, ne viss ir lētāk, bet bieži vien cenu starpība ir graujoša!

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

smonG rakstīja: P.S. un tu par lietotu 60.-Ls gribi.... ebajā ar piegādi uz LV 60$...

Kur ta pazuda lāga pārdevējs ar "lēti atdošu" cenu?

Bļit šitie bāleliņi - kupi/prodai, besī ārā, un vēl nav kauna melot par "zemo" cenu!

Pateicots šitādiem cenšot iepirkties netā ārpu Latvijas, ne viss ir lētāk, bet bieži vien cenu starpība ir graujoša!

ha ha d.i.r.s.e.j.i. ja kabelis pats no arzemem maksaja 40Ls. bet kabelis bez softu nekas nav un tapēc arī pirku softus, kopa sanaca uz 80Ls. tāpē jau pārdou kopā ar softiem pa 60Ls. man jau vienalga. vari sūtīt savu kabeli pa 60$ bet softu neaizmirsti nopirkt.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

es pa 40 Ls tādu varu dabūt ... tik jāgaida 2 - 3 nedēļas.

Jaunu

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja: ...ha ha d.i.r.s.e.j.i. ja kabelis pats no arzemem maksaja 40Ls. bet kabelis bez softu nekas nav un tapēc arī pirku softus, kopa sanaca uz 80Ls. tāpē jau pārdou kopā ar softiem pa 60Ls. man jau vienalga. vari sūtīt savu kabeli pa 60$ bet softu neaizmirsti nopirkt.

Izēd ateju muļķi! Ja esi daunis un nejēdz meklēt tad marinē savu savu softu un 40Ls.

Pirmais ko gooles tante pasvieda:

www.scantool.net/...

Pilns nets ar entuziastiem kas cep šitos softus.

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

powerdiesel rakstīja: ...ha ha d.i.r.s.e.j.i. ja kabelis pats no arzemem maksaja 40Ls. bet kabelis bez softu nekas nav un tapēc arī pirku softus, kopa sanaca uz 80Ls. tāpē jau pārdou kopā ar softiem pa 60Ls. man jau vienalga. vari sūtīt savu kabeli pa 60$ bet softu neaizmirsti nopirkt.

Izēd ateju muļķi! Ja esi daunis un nejēdz meklēt tad marinē savu savu softu un 40Ls.

Pirmais ko gooles tante pasvieda:

www.scantool.net/...

ēd pats avu ateju dročītāj...it ka nebutu meģinājis tās progas. bet nevienmer freevare ir tas labākās tā kā nevarkšķi ja pats nesaproti... nu un kas ja vins ir lietots paris reizes, ne jau kabelis nodilst. aizej padroči... sorry ir jau pārdots.... variet sutit no arzemēm...d.ročītāji

Pilns nets ar entuziastiem kas cep šitos softus.

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Parupja diskusija izvērtās

No kabeļa pārdošanas, līdz pašapmierināšnās statusa piešķiršanu nepircējiem. Parasti, kad vienu pārdevēju noliek, tas momentāli pasaka, ka jau pārdevis... tāda kā atbildes reakcija ar domu parādīt, ka ir cilvēki, kam šāda ierīce par tādu cenu tomēr ir vajadzīga.

Mani gan interesē cits...

Vai kāds zinošs cilvēks varētu apskaidrot, kas ir nepieciešams, lai šādu diagnostiku veiktu... skaidrs, ka vajadzīgs kabelis un softs, ir vēl kas?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja: Mani gan interesē cits...

Vai kāds zinošs cilvēks varētu apskaidrot, kas ir nepieciešams, lai šādu diagnostiku veiktu... skaidrs, ka vajadzīgs kabelis un softs, ir vēl kas?

Laptops/PC un zināšanas, kas jādara! D

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti