SAAB 9-5 iegade

Jet Reģ.: 08.05.2007

Hoo, beidzot pieregistrejos.. bija jaiziet lidz pat kontaktiem ar iAuto atbildiigajiem, lai beigas butu pieregistrets.

Tad nu mans ilgi uzdot gribeetais jautajums ir par SAAB 9-5 iegadi.. Kam pieverst uzmanibu, kas ir svarigi, kas mazak svarigi..ar kadam izmaksam jarekinas butu ? Kur labak meklet..?

Runa ir par 98/99.g. meidu..

p.s. vai tiesam jamaxa lai ieliktu savu bilditi avatara? ?

Cheers!

 
1 2 3 4 5 6
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja:

b-mens rakstīja:

chepmens rakstīja:

batka rakstīja: un kas volvo ir no forda????Agrak bija audi dizeļi,bet par fordu pirmo reiz dzirdu.Apgaismo ludzu

Lūk kas ir kopīgs

en.wikipedia.org/...

Ļoti labi, tagad mēs varēsim Deksteram bāzt degunā, ka viņa Volvo ir Ford Focus, kam pēc 5 gadu vecuma uz pusi nokrītas vērtība un lai viņš liek mierā Saabus. Viva revolution!

Iebāz sev tūplī savu bāžamo. Iemācies modeļus artšķirt.

Es nerunāju par konkrētiem modeļiem, bet par marku vispār. Un tūplī tu pats vari sev bāzt ko gribi. Es tavās personiskajās lietās nejaukšos...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

b-mens rakstīja:

putraims rakstīja:

b-mens rakstīja:

chepmens rakstīja:

batka rakstīja: un kas volvo ir no forda????Agrak bija audi dizeļi,bet par fordu pirmo reiz dzirdu.Apgaismo ludzu

Lūk kas ir kopīgs

en.wikipedia.org/...

Ļoti labi, tagad mēs varēsim Deksteram bāzt degunā, ka viņa Volvo ir Ford Focus, kam pēc 5 gadu vecuma uz pusi nokrītas vērtība un lai viņš liek mierā Saabus. Viva revolution!

Iebāz sev tūplī savu bāžamo. Iemācies modeļus artšķirt.

Es nerunāju par konkrētiem modeļiem, bet par marku vispār. Un tūplī tu pats vari sev bāzt ko gribi. Es tavās personiskajās lietās nejaukšos...

a vot ja Tu Putraimam darīsi gauži, tad rēkinies ar to, ka viss NSNF Tev būs krāgā!!!!

Tev to vaig

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Es ATVAINOJOS, ja kādu aizskāru

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

b-mens rakstīja: Es ATVAINOJOS, ja kādu aizskāru

būss jau labi...

naf vellns tik traks, kā to mālē..

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

es arī tad atvainojos, nu kompānijas pēc..

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tātad, tēmu aktualizējot...

Pārdodas Saab 9-5 97 gada , 2.3 Turbo, nepārskaitīšu \"navarotus\" , vopšem viss ir..

bilde

foto.inbox.lv/...

starta cena

7000 EUR.

sazvanīt mani var

2 9 6134 seši, seši.

Paldies!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Veros Tavos matos-Saab tajos spīd..

Tavās acīs skatos -Saab tajās vizz...

Tavā balsī klausos -Saab tajā skan..

Tikai Saabs , un tikai Saabs mūs vienot var!!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

b-mens rakstīja: Saabs ir tāds pats Opelis kā Volvo ir Fords.

nu un kas tur tiesi ir no opela??? Ko? Varbuut remontu leetums? Motori? Ātrumkaste? Ritošā daļa? Varbuut veel gribēsi apgalvot ka 9-5 taa pati Vectra vien ir? Ja taa, tad tev ir visai nozeelojama nojeega par saabiem un opeliem!

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

b-mens rakstīja: Saabs ir tāds pats Opelis kā Volvo ir Fords.

nu un kas tur tiesi ir no opela??? Ko? Varbuut remontu leetums? Motori? Ātrumkaste? Ritošā daļa? Varbuut veel gribēsi apgalvot ka 9-5 taa pati Vectra vien ir? Ja taa, tad tev ir visai nozeelojama nojeega par saabiem un opeliem!

Kā reizi remontu izmaksas ir kā Saabam , bet ritošā ir 100% opel vectra (9-3 un 9-5 pirmie gadi), tā ka sorre, tāpēc jau lielākā daļa bļauj ka tas ir žopelis Saab ādā.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ar 9-3 npbraucu jau 40 tūkstoši un Tev nav taisnība..

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

re ka sviestcs ar TIKKO nopirkto KRUTO SAAB paardod un tikai nevajag lja lja,skaidrs ka ir iegraabies un nu sit gaisaa

SAAB RULZZZ ! aha,kaa tad

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ietu ka Tu kāst.. arī bentlijā nojātā var iegrābties (es nesaku, ka tas ir Sveista gadījums)

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Tātad, tēmu aktualizējot...

Pārdodas Saab 9-5 97 gada , 2.3 Turbo, nepārskaitīšu "navarotus" , vopšem viss ir..

bilde

foto.inbox.lv/...

starta cena

7000 EUR.

sazvanīt mani var

2 9 6134 seši, seši.

Paldies!

vo spekulants! pa 5k paņem , pa7k grib atdot

pa 3k ņemu!

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ar 9-3 npbraucu jau 40 tūkstoši un Tev nav taisnība..

Tu tak nepieņemsi vispārzināmus faktus. Spītība iet kopsolī ar saab.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tāpec, ka neesmu ar tiem vispārzināmajiem faktiem saskāries, lai gan jau 3 gadus braucu ar sabu atšķirībā no Tevis.. un stulbums iet kopsololī ar dexteru..

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tāpec, ka neesmu ar tiem vispārzināmajiem faktiem saskāries, lai gan jau 3 gadus braucu ar sabu atšķirībā no Tevis.. un stulbums iet kopsololī ar dexteru..

tikai tāpēc, ka turbopīle tā pateica, vai ne? Tu ko, gribi pateikt, ka SAABs nesastāv no kaudzes ar Opel detaļām??? Ka saabs nenobankrotēja, jo tādu mēslu neviens nepirka, tikai Opels to nopirka, lai būtu dažādība un tā daļiņa dīvaiņu nepaliktu bez braucamajiem....

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Ja dekstera V70 nosauc par focusu, tad arī dabon visu NSNF krāgā. Vai tikai putraimu.

Bet nepatikšanas ir šā vai tā.

Tā nu tas ir, V70 nav nekāds tur zin fokuss.

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

turbopiile rakstīja: tāpec, ka neesmu ar tiem vispārzināmajiem faktiem saskāries, lai gan jau 3 gadus braucu ar sabu atšķirībā no Tevis.. un stulbums iet kopsololī ar dexteru..

tikai tāpēc, ka turbopīle tā pateica, vai ne? Tu ko, gribi pateikt, ka SAABs nesastāv no kaudzes ar Opel detaļām??? Ka saabs nenobankrotēja, jo tādu mēslu neviens nepirka, tikai Opels to nopirka, lai būtu dažādība un tā daļiņa dīvaiņu nepaliktu bez braucamajiem....

Nē, saabs nenobankrotēja un Opels to nenopirka. General Motors nopirka gan Opelu, gan Saabu, gan Subaru gan veselu kaudzi citu pazīstamu auto marku.

Tieši tāpat, kā Fords nopirka Volvo, Mazdu un citas markas.

Varbūt V70 arī nav Focus, taču jaunākajiem Volvo platforma ir tāpati ko izmanto vairāki Ford modeļi en.wikipedia.org/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

putraims rakstīja: Ja dekstera V70 nosauc par focusu, tad arī dabon visu NSNF krāgā. Vai tikai putraimu.

Bet nepatikšanas ir šā vai tā.

Tā nu tas ir, V70 nav nekāds tur zin fokuss.

a vot es domāju tagad, kas ir krutāk, fokuss vai astra

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja:

hammers rakstīja: www.kakao.lv/...

Tad sanāk ka Dekstera krutais Lambo traktors tāds golfs vien ir....

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

b-mens rakstīja:

Nē, saabs nenobankrotēja un Opels to nenopirka. General Motors nopirka gan Opelu, gan Saabu, gan Subaru gan veselu kaudzi citu pazīstamu auto marku.

Ja nezini, tad ned1rs. Opels pieder GM jau sen sen. Un sābs gāja uz bankrotu, ja nebūtu Opeļi, saabs kā tāds vairs nebūtu. Un tagad GM rauj mīnusos ar sābiem, gan jau pārdos ķīniešiem, kas būtu patiesi pelnīti dēļ tādiem pastulbiem auto īpašniekiem.

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

b-mens rakstīja:

Nē, saabs nenobankrotēja un Opels to nenopirka. General Motors nopirka gan Opelu, gan Saabu, gan Subaru gan veselu kaudzi citu pazīstamu auto marku.

Ja nezini, tad ne*******. Opels pieder GM jau sen sen. Un sābs gāja uz bankrotu, ja nebūtu Opeļi, saabs kā tāds vairs nebūtu. Un tagad GM rauj mīnusos ar sābiem, gan jau pārdos ķīniešiem, kas būtu patiesi pelnīti dēļ tādiem pastulbiem auto īpašniekiem.

Ja jau esi tik gudrs, tad pastāsti kāpēc Volvo ATDEVĀS Fordam?

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

b-mens rakstīja:

deksters rakstīja:

b-mens rakstīja:

Nē, saabs nenobankrotēja un Opels to nenopirka. General Motors nopirka gan Opelu, gan Saabu, gan Subaru gan veselu kaudzi citu pazīstamu auto marku.

Ja nezini, tad ne*******. Opels pieder GM jau sen sen. Un sābs gāja uz bankrotu, ja nebūtu Opeļi, saabs kā tāds vairs nebūtu. Un tagad GM rauj mīnusos ar sābiem, gan jau pārdos ķīniešiem, kas būtu patiesi pelnīti dēļ tādiem pastulbiem auto īpašniekiem.

Ja jau esi tik gudrs, tad pastāsti kāpēc Volvo ATDEVĀS Fordam?

Es kaut kad esmu teicis, ka Volvo ir super-mega kārs??? Tas arī ir Fords ar grabošu plastmasu. Man patīk, ka tur ir Audi dzinējs un izturīga piekare, patīk eks un in terjers, tāpēc pašlaik braucu ar tādu. Es tak neguļos zem vilciena, neriju asaras, nebļauju citiem, kā sābisti, ka viņu auto ir mega mega mega kārs... un , ka pārējo auto lietotāji ir pelēkā masa.

Es arī nesaku, ka Saabs ir mega kārs, taču es nelienu diskusijās Volvo forumā un netiršu, cik volvo ir štruntīgs, kā tas rūsē utt utt. kā tu to dari par Saabiem

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

1. protams, visu vislabāk jēdz tikai Tu

4. protams, Tu jau esi tas kurš visiem pateiks kur un kā jātirš

5. izfantazēji kaut kādu vēsturi un tagad aizkakā visus topikus

apmēram saprati?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti