SAAB 9-5 iegade

Jet Reģ.: 08.05.2007

Hoo, beidzot pieregistrejos.. bija jaiziet lidz pat kontaktiem ar iAuto atbildiigajiem, lai beigas butu pieregistrets.

Tad nu mans ilgi uzdot gribeetais jautajums ir par SAAB 9-5 iegadi.. Kam pieverst uzmanibu, kas ir svarigi, kas mazak svarigi..ar kadam izmaksam jarekinas butu ? Kur labak meklet..?

Runa ir par 98/99.g. meidu..

p.s. vai tiesam jamaxa lai ieliktu savu bilditi avatara? ?

Cheers!

 
1 2 3 4 5 6
bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaut kur jau te rakstiiju, ka baigi niez peec 9-5 Aero. Ir doma apskatiit sho www.alfamotors.lv/... beeet...autinsh 2003. gada un nobraukums tikai 58k km...nu galiigi neticas...kaut kaa baigi aizdomiigi. Ja buutu ap 100k, tad veel oki, nu bet 58???

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mobilē es skatos un brīnos - tur 04-05 gada 9-3 un 9-5 loti daudz pat ar padsmit k noskrējienu..

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: mobilē es skatos un brīnos - tur 04-05 gada 9-3 un 9-5 loti daudz pat ar padsmit k noskrējienu..

Mjaa, wtf? Anyway, mosh kaads jau garaamejot manis piemineeto Aero jau ir apgraabstiijis? :kasu pauri:

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nja, lasot dexa postus citos topikos pa globalām tēmām (kur netiek skarta auto marka), es dexa viedoklim piekrītu, BET līdz ko tiek aizskarta SAAB tēma- tā rodas iespaids ke viņu jaunībā kāds spalvains onkulis ir paņēmis (kā par nelaimi) SAABā un izrūnījis, un šitā trauma nedod cilvekam mieru....

Nothing personal, bet tāds iespaids rodas...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Nja, lasot dexa postus citos topikos pa globalām tēmām (kur netiek skarta auto marka), es dexa viedoklim piekrītu, BET līdz ko tiek aizskarta SAAB tēma- tā rodas iespaids ke viņu jaunībā kāds spalvains onkulis ir paņēmis (kā par nelaimi) SAABā un izrūnījis, un šitā trauma nedod cilvekam mieru....

Nothing personal, bet tāds iespaids rodas...

nu nebij tik traki kā tu raksti, naf spalvains onkuls pie vainas , es esmu sliktais , jo pa NSNF bļāvu ka Saab tik rullē, ka pārējie auto ir skārda kastes..

Nu Džeks neizprata manu humoru, radās sāpe, tā sirdī palika...

Bet gan jau būss labi...

Visiem!!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti