vajadziigi ieteikumi

argis Reģ.: 07.10.2004

Situaacija taada, ka vajadziigs auto meitenei, kas tikko nolikusi tiesiibas. Vot ko vareetu ieteikt, lai pērk, ja grib mazo klasi, 5-6 gadus vecu līdz 6k eirām, laikam jau benziina motoru ap 1,6?!

Shii jau tur met acis uz visaadiem varzheedaaju briinumiem kaa Peugeot 307 un Renault Clio, jo galvenais, lai smuki izskataas Man jau franchi nekaadu uzticiibu neiedveshs, bet var jau buut ka nav tik traki!!

 
1 2
Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Astra G Coupe

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tak tas pats 4.golps, arī G Astrai ar nav ne vainas. Pa 6 eiro abus var dabūt kaudzi.

A franči lai taisa vīnu un rij gliemežus.

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt
argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Kaa ir ar Mazda 323? Golfs un Astra it kaa nepatiikot..

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Hmm

Meitene un tikko noliktas tiesības un 6k eur.....

Nu ja nav žēl norakstīt 6 eur... Un gan jau ka pirksiet uz līzinga/kredīta .... Ka tik nesanāk maksāt par neesošu auto......

Es jau neko - tomēr nežēlīga realitāte rāda ka pirmie auto kā likums tie dauzīti un diezgan bieži..... Un pirmā sezona/ziema ir visbīstamākais laiks. Es tomēr pirktu kādu lētuci līdz 2000 eur iesākumam. Ja nu kas, škrobe būs mazāka.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Ronald, prieksh kam ta KASKO domaats? ja ir nauda, ta hotj lai peerk jaunu mersiiti-celku

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Man čoms tirgo, ja nemaldos, Focus 2000. 3 durvis, 1,6 benzīns. Tikko no Lietuvas. Redzējis un izbraucis esmu, bet neko sīkāk nezinu. Telefons - 29877094.

Ripo un izskatās tik labi, cik labi EuroFord var izskatīties un ripot.

No varžēdājiem turies pa gabalu. Pegijs birst kā nelabais, tālākpārdošanas vērtība = šrota cena. Kraties žigulī, bet labo mersedesu.

Renault jau nedaudz jēdzīgāks variants. Sasodīti dārgs remontā. Ir bijusi saskare. Neiesaku. Tie vāģi ir kaprīzi un nav paredzēti ekspluatācijai mūsu klimātā. Avto na ļjubiteja.

Ja tiešām vari pavilkt tādu summu, paskaties, labāk kādu no vācu brīnumiem vai mazjapāni. Lai gan nav ne vainas arī Saab vai Volvo...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ja ir nauda, ta parasti nepēk auto pa 6k eur un netasa topiku iauto, bet apstaigā pāris salonus un nopērk.

Un ar KASKO arī viss tik rožaini nav - ja nav stāža vadītājam parasti paceļ kasko prēmiju..... (un parezi dara jo risks lielāks)

Katrā ziņā VISI mani draugi/radi/paziņas (un es pats tai skatā) ir apskādējuši savus pirmos auto. Sākot ar nedaudz apskrāpētu sānu un beidzo ar pilnīgu nošrotošanu (labi ka pati tika cauri ar dažiem zilumiem un izbīli - paveicās....)

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Un ar KASKO arī viss tik rožaini nav - ja nav stāža vadītājam parasti paceļ kasko prēmiju..... (un parezi dara jo risks lielāks)

var jau mašīnu reģistrēt uz veci!

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ja iet runa par auto 6k eur vērtībā - varbūt ir jēga Skoda fabia apskatīt. Būs salīdzinoši jauns - 2003 un jaunāks. Ja braukts latvijā - var pārbaudīt noskrējienu un nebūs jāklausās pasakas par mācītājiem. Un dažādos auto testos ir pat ļoti labi novērtēts. (piem top gear testā, iekš kakao.lv bija raksts pavasarī)

Par frančiem Top Ger saka: Ja gribi nebeidzamas problēmas - labākas izvēles par franču auto nav.

Kas attiecas uz Fordu Focus... hmm pabraukāja ar darba focusu 2003 gada. Neērts - sēžam kā tādā silē un uz taburetes. Eskortam un golfam tad jau ir ērtāka sēdēšana. JAU SĀCIS RŪSĒT!!!! Uz odometra 200 000 km...

(bet gan jau ja pārdotu nokrutjītu līdz 60 000 km, piekrāsotu un pārdotu kā mazlietotu)

bem320 Reģ.: 22.02.2007
0 0 Atbildēt

argis rakstīja: Kaa ir ar Mazda 323? Golfs un Astra it kaa nepatiikot..

Pašam ir MAZDA 323F 2002gada, un tiešām nesūdzos !

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Var paskatīties uz kādu 2002. gada Almeru vai kādu Toyota drusku vecāku izstrādājumu. Fabia ap 2003. gadu maksās arī tos 6000 eur. Reklama.lv redzēju vienu VW Golf cabrio ar 2.0 benzīnu un PASAKAINU 50000 nobraukumu.

Ja gribi čuč drošāku autiņu tad atrodi mazlitrāžas imprezu (1.6 laikam bija pieejamas), jo tām bleķi ir daudz biezāki nekā VW vai japīšiem.

Smalki jau būtu Alfa 156, tās arī var dabūt attiecīgajā cenu amplitūdā.

Klasiskie ) getzi un clio ir kā sēnes pēc lietus.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

Ronalds_ rakstīja:

Un ar KASKO arī viss tik rožaini nav - ja nav stāža vadītājam parasti paceļ kasko prēmiju..... (un parezi dara jo risks lielāks)

var jau mašīnu reģistrēt uz veci!

Var, var. Tikai pie polises pirkšanas paprasīs vai būs kāds braucējs jaunāks par 26 gadiem vai ar mazu stāžu. Un ja jā, tad pieliks cenu. A ja teiksi ka nē un polisē norādīs, ka vadītājs vecāks par 26. gadiem, bet tomēr gadīsies tā, ka nebrauks vecis, bet dāmīte, kurai nav stāžs, un apskādēs autiņu, tad par apdrošinašanas atlīdzību vari aizmirst.

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

jaasaak laikam buus atrunaat no tiek franchiem es jau arii, ja savai daamai njemtu, tad to mazdu 323.

ar 6k eur salonos galiigi nav ko dariit, vismaz manaa skatiijumaa 6k

eur nav tik nenormalai liela nauda. ja veel panjem liizingaa, vispaar kapeikas!! un par sasishanu galiigi vienalga, jo taadiem gadiijumiem ir kasko, nevis nopirkt pa 1500eur izruuseejushu miskasti, iegruust veel tikpat un rezultaataa veel stresot, ka meitenei braucot griida neizkriit vai bremzes atsaka..

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

p.s. taa nav mana meitene, kurai tiek mekleets auto!! taa ka ne mani 6k eur, ne manas probleemas peec tam ar ekspluataaciju, vienkaarshi labs cilveeks buudams, gribeeju ar juusu paliidziibu labu auto ieteikt attieciigaam iespeejaam & kapriizeem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

argis rakstīja: p.s. taa nav mana meitene, kurai tiek mekleets auto!! taa ka ne mani 6k eur, ne manas probleemas peec tam ar ekspluataaciju, vienkaarshi labs cilveeks buudams, gribeeju ar juusu paliidziibu labu auto ieteikt attieciigaam iespeejaam & kapriizeem

moped ne moj, i baba ne moja

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Pieņemu ka šajā gadījumā vienīgais svarīgais arguments ir auto izskats - patīk / nepatīk.

Tā ka neko labāku par "apstaigāt auto plačus un izvēlēties pēc izskata" ieteikt nevar..... Tad var pameklēt tādu pašu auto caur sludinājumiem lētāk.

ps.

Man patīk teikums

'6000 eur nav tik nenormalai liela nauda. ja veel panjem liizingaa, vispaar kapeikas!! "

Kopš kura laika kredīts/līzings samazina izdevumus.... Es visu laiku biju domājis ka līzings tieši otrādi - palielina naudas summu kas jasamaksā par preci....

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ak jā, bija defekts- dzinējs nerūc. Novērsts pa 50 latiem.

Forši džeks - pirkt lietuvā un ar neejošu motoru

Tu vē parauj nost obšivku un paskaties kādās krāsās bijuši abi iepriekšējie auto donori

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kaa ta dabuuja prom no lt ja motors neiet?!?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ak jā, bija defekts- dzinējs nerūc. Novērsts pa 50 latiem.

nebija bail iegrābties?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

No varžēdājiem turies pa gabalu.

Kraties žigulī, bet labo mersedesu.

Sasodīti dārgs remontā.

Ir bijusi saskare. Neiesaku. Tie vāģi ir kaprīzi un nav paredzēti ekspluatācijai mūsu klimātā. Avto na ļjubiteja.

dumš tu esi, brīžiem

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

es atkal domaaju - pirkt saraino pikaso citronu vai nee

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: es atkal domaaju - pirkt saraino pikaso citronu vai nee

Droši... pērc... labs auto.

Citrons ir tieši vins no tiem,kuru var pirkt.

TEHNOLOĢIJU VIRSOTNE.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

garuda rakstīja:

No varžēdājiem turies pa gabalu.

Kraties žigulī, bet labo mersedesu.

Sasodīti dārgs remontā.

Ir bijusi saskare. Neiesaku. Tie vāģi ir kaprīzi un nav paredzēti ekspluatācijai mūsu klimātā. Avto na ļjubiteja.

dumš tu esi, brīžiem

Kurā brīdī esmu dumjš, ja autors jautā par 205-to un Clio?? '

Man nav iebildumu pret franču auto, bet ir nācies savu laiciņu sadzīvot ar Peogeot 405, diviem Citroen XM, no kuriem viens bija Vācijā, un Renault 19 tepat iekš LR???

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Kamikadze rakstīja: es atkal domaaju - pirkt saraino pikaso citronu vai nee

Droši... pērc... labs auto.

Citrons ir tieši vins no tiem,kuru var pirkt.

TEHNOLOĢIJU VIRSOTNE.

nuu ... citrons toch visaadas tehnologjijas liek iekshaa saviem auto - digitaalie spido, utt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti