Senteevu metodes pret auto zagljiem.

Huligaans Reģ.: 01.04.2006

Nevienam nav nosleepums, ka profesionaalie auto zaglji tiek galaa ar jebkuru elektrisku pretaisdziishanas sisteemu, bet ja vini saskaraas ar k-ko negaidiitu (piemeeram govs kjeedi ap pedaaljiem, triiszhuburu aakji uz seedeklja (ja uzseezhas ta baun vel skalaak kaa sigjene) utml.) tad iespeejams arii, ka zaglji aplauzhaas... Nu varbuut padalieties pieredzee ar kaadiem liidziigiem piemeeriem, noteikti buus interesanti palasiit un moshka pat pielietot praxee

 
1 2 3
Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.

Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Huligaans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.

Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.

Brauc kaut vai ar sabtrans, ja tuvumā nav, pēc tam nebūs jākož pirkstos.

A vai tad vēl joprojām signalizācijas nav?

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: Ja nevarēs pielaist, aizvāks ar evakuatoru. Cik bieži mēs esam piegājuši klāt un pavaicājuši, kas par lietu, redzot kā pāris ļautiņi stulbi smaidīdami un ņirgdami ceļ uz "paplātes" autiņu ar kaucošu siģeni..

Vienreiz. prasijaam tavs i juusu autinjsh. izraadaas cista kaiminja braaleenam sigjene deelii sagaajus

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Reālākais - ņemt bisi un stāvēt uz vakti.

Nu iespeeju robezaas jau ar pavaktee ar k-ko shaujamu, bet paguleet taksh ar gribaas

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.

Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.

Brauc kaut vai ar sabtrans, ja tuvumā nav, pēc tam nebūs jākož pirkstos.

A vai tad vēl joprojām signalizācijas nav?

Nu nevaru es buut 10 vietaas vienlaiciigi sigjene ir, bet es nez vai kasko ar taadu pietiks...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Huligaans rakstīja:

Uggga rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.

Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.

Brauc kaut vai ar sabtrans, ja tuvumā nav, pēc tam nebūs jākož pirkstos.

A vai tad vēl joprojām signalizācijas nav?

Nu nevaru es buut 10 vietaas vienlaiciigi sigjene ir, bet es nez vai kasko ar taadu pietiks...

Tie kas liek siģenes zina, kura der, kura neder priekš KASKO.

Varbūt Tev to mašīnu vispār nevajag, ja Tu nevari visās savās 10 vietās būt jau tagad, tad mašīnqai vispar laika nepietiks.

Vienalga nesaprotu, kur problēma? Siģeni liek ~4-6 stundas, KASKO formē 20 min.

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Uggga rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: ko tur daudz domaat ja tiko nopirka un nevar uzreiz uz servisu tad apsargaajamaa staavietaa un pec tam normaala sekretka + signalizacija, sekretka vispaar laba lieta saliidzinosi leeti un efektiivi, galvenais izdomaat kaut ko oriģinālu, man mazdai 626 bija taada sisteema, jaapiespiez 2 logu sleedzi pa diognaali, tad zem stuures viens sleeziitis jaanospiez, + bija atsevišķa poga iedarbināšanai, kas bija noslēpta panelī, visas darbības bija jāizdara noteiktaa seciibaa, ja nee nevareja pielaist, saadu sisteemu diez vai kads ruudiits zaglis speetu atkost.

Nav man te tuvumaa nevienas stojankas.

Brauc kaut vai ar sabtrans, ja tuvumā nav, pēc tam nebūs jākož pirkstos.

A vai tad vēl joprojām signalizācijas nav?

Nu nevaru es buut 10 vietaas vienlaiciigi sigjene ir, bet es nez vai kasko ar taadu pietiks...

Tie kas liek siģenes zina, kura der, kura neder priekš KASKO.

Varbūt Tev to mašīnu vispār nevajag, ja Tu nevari visās savās 10 vietās būt jau tagad, tad mašīnqai vispar laika nepietiks.

Vienalga nesaprotu, kur problēma? Siģeni liek ~4-6 stundas, KASKO formē 20 min.

Nu sigjene taksh vinai ir, tik nezinu vai siem ar orginalku pietiek hvz..

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja nu par teemu bij kaadreiz Somdarii metinaataajs... uz Tallinas ielas darbniicaas

turpat tajaa pagalmaa ar dziivoja tad jamais viedais onka savu 2140 (moskaabichsh) piekjeedeeja darbniicas metaala shkjeereem ar kjeedi viens gals ap pakaljtiltu...otrs pie shkjeeres kas zemee iebetoneeta

VAZ2101 Reģ.: 02.06.2007
0 0 Atbildēt

Nu kā ta beidzās??? Nospēra vai ne????

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt
mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

palasījos. nekā cita, izņemot passāta virzuļus, neatradu....

pasuti pie laba atsledznieka pedalu sasleegu. esmu tadu redzejis pashtaisitu. nemaz nevar saprast ka dabut valjaa.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Bij man vienam autiņam masas slēdzis,paštaisītas konstrukcijas,tipa pievelc skrūvi un ok,un otrādi.Nu un mudaki maskačķā reiz mēģināja dzīt,nekā.Lielākā problema pēc tam bija sagrieztos vadus salikt tumsā atpakaļ,bet tā ok.Papildus signalizāciju ar var atstāt tikai uz maza griezuma masas vadiem,tie starteri toč nepavilks ,bet sajūta būs, ka aķis nosēdināts.No peredzes tā gandrīz rādžu nosvilināju,jo tur treknāka masa bija pielikta.

ttt Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Ir man mašinā uzlikta tāda piparu gāze, ja 5min. laikā nenospiedīsi attiecīgās pogas - gāze salonā. Pats vienreiz aizmirsu nospiest attiecīgo kombināciju (biju mazā šmigā) un dabūju ko vēlējos.

Dabūju ņemt nost un likt citas fīčas..............

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ttt rakstīja: Ir man mašinā uzlikta tāda piparu gāze, ja 5min. laikā nenospiedīsi attiecīgās pogas - gāze salonā. Pats vienreiz aizmirsu nospiest attiecīgo kombināciju (biju mazā šmigā) un dabūju ko vēlējos.

Dabūju ņemt nost un likt citas fīčas..............

Gan jau ka vairāk par vienu reizi nepūš, bet zaglis var mēģināt vairāk par vienu reizi

lidacens Reģ.: 10.04.2002
0 0 Atbildēt

..uzdodam sev jautājumu - cik auto vienību gada laikā tiek nozagti? cik tas ir procentos no visiem reģistrētajiem auto? Labi! Ņemam pieprasītākos zagtos, vienalga kādus. Cik % no šiem pašiem pieprasītākajiem, LR reģistrētajiem, no kopējā attiecīgo auto skaita tiek nozagti?

Šo procentu attiecinām uz sevi un domājam, ko darīt ar savu auto.. '

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti