Michelin Pilot Primacy 215/55 R16 93W

Mashiic Reģ.: 22.10.2003

Pārdod 1 gab. svaigu, nelietotu ar visu uzlīmi

Stāvējusi piepumpēta uz diska 2 gadus auto bagāžniekā kā rezerves riepa.

Ir man viena cita ar nedaudz uzsistu kordu, kura arī tiks izmantota šīs vietā par rezerves riepu.

Cena draudzīga: 70.00 LVL. Salīdzinājumam cena veikalā- ap 130 LVL.

Atrodas Rīgā.

mob. 29440771.

 
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: Pārdod 1 gab. svaigu, nelietotu ar visu uzlīmi

Stāvējusi piepumpēta uz diska 2 gadus auto bagāžniekā kā rezerves riepa.

Ir man viena cita ar nedaudz uzsistu kordu, kura arī tiks izmantota šīs vietā par rezerves riepu.

Cena draudzīga: 70.00 LVL. Salīdzinājumam cena veikalā- ap 130 LVL.

Atrodas Rīgā.

mob. 29440771.

traks esi ?????????????? kam vajag tadu kraamu pa 70 Ls ???????????? pa 25.... nu laBI, Pa 30, varbuut.... 2 gadus puva grabazhniekaa, piedevaam 1 gab.... nu ti dajoooooosh

ja veel butu vismaz paaris, tad es par 40 ls gabalaa panjemtu, bet taa......... pilniigs chau

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

te vispār vismaz viena ir līdzīga ... ss.ss.lv/...

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

tās ss-sa riepas ir lietotās.

par cenu vienmēr var vienoties

varbūtība pārdot vienu riepu vienmēr ir maza, tas ir fakts.

bet likt tāpat nav kur. tā kā var kā e-bay - solīt savu cenu !

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: Pārdod 1 gab. svaigu, nelietotu ar visu uzlīmi

Stāvējusi piepumpēta uz diska 2 gadus auto bagāžniekā kā rezerves riepa.

Ir man viena cita ar nedaudz uzsistu kordu, kura arī tiks izmantota šīs vietā par rezerves riepu.......

gribētos zināt ar kādu auto pārvietojas santīmp****s.... kurš visai oriģinālā veida grib nopardot "svaigu" riepu, kura visticamāk bija nopirkta ar visu auto.....

Es vel varētu saprast VWfani.... kurš varbūt pēc kāda laiciņa mēģinātu lāpīt ģimenes budžeta caurumu, kuru iemesls varētu būt neparedzamie remonti......

bet likt ka zapasku sap***u riteni.... tas ir vienkarši psc.....

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Mashiic rakstīja: Pārdod 1 gab. svaigu, nelietotu ar visu uzlīmi

Stāvējusi piepumpēta uz diska 2 gadus auto bagāžniekā kā rezerves riepa.

Ir man viena cita ar nedaudz uzsistu kordu, kura arī tiks izmantota šīs vietā par rezerves riepu.......

gribētos zināt ar kādu auto pārvietojas santīmp****s.... kurš visai oriģinālā veida grib nopardot "svaigu" riepu, kura visticamāk bija nopirkta ar visu auto.....

Es vel varētu saprast VWfani.... kurš varbūt pēc kāda laiciņa mēģinātu lāpīt ģimenes budžeta caurumu, kuru iemesls varētu būt neparedzamie remonti......

bet likt ka zapasku sap***u riteni.... tas ir vienkarši psc.....

atslābsti smadzeņu p***j !

nākošsezon likšu visas piecas cita modeļa riepas (šī ir pēdējā sezona šīm riepām), tādēļ šo lieko man 100 gadus nevajadzēs.

varbūt tu būtu p***s santīmu un vazājis šo riepu līdz bezgalībai, bet man nav tik kritiski finansiālie apstākļi. tak što stāvi mierā !

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ja tu pats sev smadzenes nep*****u - tad zinātu ka zapaskai jābūt pēc loģikas M+S.... protams ja tu regulāri nepērc 5 ziemas riepas... 5 vasaras riepas....

un ja finansiālais jautājums pofig- tad parasti riepu atdod par simbolisko samaksu - nevis pielidzinot veco galošu ar jauno riepu ceņņiku....

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

bļā...... labais topika afftars.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ja tu pats sev smadzenes nep*****u - tad zinātu ka zapaskai jābūt pēc loģikas M+S.... protams ja tu regulāri nepērc 5 ziemas riepas... 5 vasaras riepas....

un ja finansiālais jautājums pofig- tad parasti riepu atdod par simbolisko samaksu - nevis pielidzinot veco galošu ar jauno riepu ceņņiku....

kas tev sūda mušai neliek mieru ?

man abiem salonā pirktiem auto bija zapaskā tādas pašas vasaras riepas, tā kā ej "pakonsultē" ražotāju.

tam kuram vajag VIENU riepu būs interese izteikt piedāvājumu par savu cenu, nevis skriet uz riepu veikalu.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: bļā...... labais topika afftars.

iedzer caureju apturošu līdzekli, gudreli !

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti