Pirmaa moto izveele

ArGr Reģ.: 03.07.2003

Taatad, ir doma iegaadaaties savu pirmo motocilu, doma ir iekert kaadu ne visai jaudiigu streetu (bet veelams ar prieksjeejo veejstiklu vai kaa to tur sauc). Ir itkaa izkristalizeejushies paaris modelji:

Kawasaki GPZ500

Suzuki GS500

Yamaha xj600s

Kaadam ir kas labs/ne tik labs sakams par siem?

 
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nepērc neko dārgu

ar domu- vienai sezonai

pabrauksi mēnesi un 90% gribēsi ko citu.

pavisam drīz arī vairāk vai mazāk būs skaidrība par nākamo izvēli

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Nujaa, shitie visi varianti ir kaut kur 1000-1300 lvl kategorijaa Nu un domaaju ka vienu sezonu taapat nobraukshu ar to kas nopirkts.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Yamahu vecīt ņem un gāz...toč sezonai pietiks un vēl bērniem būs ko knibināt...)

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Par suzuku var palasīt te www.motozurnals.lv/... bet laikam pareizi būtu ņemt moci vadoties pēc tehniskā stāvokļau + izskats kā patīk ( lai nebūtu vēlāk sev jāpārmet )

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 1 Atbildēt

pirmo moci vajag njemt enduro, vismaz normali braukt var iemaaciities. piemers. shodien braucu uz shanci un viens jampampinsh ar baiku man pa priekshu brauca griljodamies starp mashiinaam no spices lidz pat salu tilta saakumam. tads bremze, es viileeju, kur ta var nemaaceet braukt. bet draznieks vinjam bija smuks, tikai zhel ka pats drazejs vel neko nerubii...

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Negribas enduro, tomeer kaut kaa baigi uz streetu velk

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pirmo moci vajag njemt enduro, vismaz normali braukt var iemaaciities. piemers. shodien braucu uz shanci un viens jampampinsh ar baiku man pa priekshu brauca griljodamies starp mashiinaam no spices lidz pat salu tilta saakumam. tads bremze, es viileeju, kur ta var nemaaceet braukt. bet draznieks vinjam bija smuks, tikai zhel ka pats drazejs vel neko nerubii...

Man likas, ka Tu esi no dziļiem laukiem, bet nē izrādās, brauc uz Rīgu uz darbu...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pirmo moci vajag njemt enduro, vismaz normali braukt var iemaaciities. piemers. shodien braucu uz shanci un viens jampampinsh ar baiku man pa priekshu brauca griljodamies starp mashiinaam no spices lidz pat salu tilta saakumam. tads bremze, es viileeju, kur ta var nemaaceet braukt. bet draznieks vinjam bija smuks, tikai zhel ka pats drazejs vel neko nerubii...

vajadzēja tev izkāpt un palielīties viņam, ka tu māki braukt labāk....

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

par cik pat spanjemu xj600 varu padalities pieredze.

Vinji ir divu veidu pec 96 nak ar skidrumdzesi. Pa tevis mineto budzetu sanak ar gaisa dzesi. Rekinika bus kas japielabo. Pats kad panjemu tad riepas ellas filtri plus sikumi kopa ar riepam biski vairak ka 300 eur sanaca bet skaiti sezonu vari vilkt.

Iznemot riepu bortesanu visu izdariju pats. Max h ap 200 simtins 5-6 sek. pirmai sezonai bus gana. Dampis diezgan labi vadas. Manejais nav ar to pusburi bet pec skat avelk uz street.

Ja velies ko sikak uz svjanis et inbox . lv vakara uzrakstisu

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Ok, thanks par info

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

shearer rakstīja: pirmo moci vajag njemt enduro, vismaz normali braukt var iemaaciities. piemers. shodien braucu uz shanci un viens jampampinsh ar baiku man pa priekshu brauca griljodamies starp mashiinaam no spices lidz pat salu tilta saakumam. tads bremze, es viileeju, kur ta var nemaaceet braukt. bet draznieks vinjam bija smuks, tikai zhel ka pats drazejs vel neko nerubii...

vajadzēja tev izkāpt un palielīties viņam, ka tu māki braukt labāk....

vajadzeeja izkaapt? idjot es braucu ar moci vinjam no pakaljas.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Man atkal cilvēki ieteica un līdzīgu atziņu šobrīd lasu arī vienā grāmatā (Motorcycling Excellence), ka par pirmo tomēr vērts ņemt parastu ne superjaudīgu ielinieku. Pēc tam arī varēs izlemt, kas patīk, kas nepatīk un kādam ir jābūt sapņu mocim.

Vēl viena interesanta ideja (grāmatā) ir ņemt 2 močus - 1 ko gribas, 2 krosinieku. Bet tas jau ir diezgan finansiāls pasākums.

Es pirmo paņēmu Honda Hornet 600 ielinieku. Iespējams, ka nākošo tiešām ņemšu kauko vairāk uz enduro pusi (lai pakaļu nedauza pa lāpītām šosejām, lai pie normāliem ātrumiem nav jātur 6krpm - nespēju to vēl psiholoģiski sagremot).

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

shmurger rakstīja:

shearer rakstīja: pirmo moci vajag njemt enduro, vismaz normali braukt var iemaaciities. piemers. shodien braucu uz shanci un viens jampampinsh ar baiku man pa priekshu brauca griljodamies starp mashiinaam no spices lidz pat salu tilta saakumam. tads bremze, es viileeju, kur ta var nemaaceet braukt. bet draznieks vinjam bija smuks, tikai zhel ka pats drazejs vel neko nerubii...

vajadzēja tev izkāpt un palielīties viņam, ka tu māki braukt labāk....

vajadzeeja izkaapt? idjot es braucu ar moci vinjam no pakaljas.

no pakaļas!!!!!??? tas tu esi idiots!!!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu, kurš labāks, taču šosejnieku kā pirmo toč neiesaku (pats paņēmu, tagad nožēloju) - ne tu vari ar viņu pa pilsētu normāli pabraukt (tāda raustīšanās vien sanāk), ne baudīt braucienu - pēc stundas braukšanas sajūta, kā būtu nevis braucis, bet ar kājām desojis - nogurst pamatīgi pleci un spranda.

Es no nosauktajiem ņemtu Yamahu - Kawasaki man ir tagad, vēl vienu neņemtu, Suzuki šķiet tāds paviegls.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

Paņem normālu enduro moci... Transalp,Tenere,Dominator, LC4... cenā iekļausies un brauciens būs ja ne ātrs tad ļoti kvalitatīvs... es sāku ar Dominatoru, atd sapratu ka gribu biški vairāk m3 un tā pa mazam saproti ko vajag... ar šoseinieku nevajadzētu sākt mācības, ar ti ir jau jāprot, lai neizskatītos pēc "frīka'...

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Cilvēks taču teica, ka vairāk velk uz ielas močiem, tātad kādi enduro vēl ! Ekipējums taču atšķirās diezgan un maksā nemazums naudas. To taču otrajā gadā nemainīs, pie ierobežota budžeta!!!

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Ja es pareizi saprotu, tad streetam atskiriba no baika tas motors nav tik traki jaavelk pa augstajiem apgriezieniem un pie zemiem apgriezieniem arii cels labaak = komfortablaaka braukshana pilseetaa un tiiri labi arii uz shosejas. Pasu moci lietosu 60% pilseeta, 40% shoseja taapeec negribas to enduro

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

starp citu pa pilsetu tieši ar enduro ir visvieglak braukt.Augstu sedi motors ļoti elastigs.Paatrinajums pietiekams,viegli vadas.

Olegsxs Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Un protams pēc motocikla izvēles ir jāiemācas labi braukt. Iesaku palasīt šo rakstu par drošu braukšanu ar moci - www.autoskola-presto.com/...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

ArGr rakstīja: Ja es pareizi saprotu, tad streetam atskiriba no baika tas motors nav tik traki jaavelk pa augstajiem apgriezieniem un pie zemiem apgriezieniem arii cels labaak = komfortablaaka braukshana pilseetaa un tiiri labi arii uz shosejas. Pasu moci lietosu 60% pilseeta, 40% shoseja taapeec negribas to enduro

Izskatās, ka te cilvēki jauc street (naked) ar baiku. Pats ar līdzīgu domu iegādājos kādu laiku atpakaļ savu pirmo 500cc streetu un nu jau kādu laiku gribu kaut ko labāku - tikai visu laiku ir citas prioritātes un līdzšinējais iet labi. Jebkurā gadījumā arī turpmākajam interesē tās pašas klases mocis - gariem gabaliem nav diezko ērts, bet tam es labāk izvēlos čettriteņu transportu, tāpat arī nev ne mazakā vēlme nodarboties ar sportisku braukšanu un iegādāties baiku. Arī enduro tikai pilsētas braukšanai neliekas diezko piemērots.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ArGr rakstīja: Taatad, ir doma iegaadaaties savu pirmo motocilu, doma ir iekert kaadu ne visai jaudiigu streetu (bet veelams ar prieksjeejo veejstiklu vai kaa to tur sauc). Ir itkaa izkristalizeejushies paaris modelji:

Kawasaki GPZ500

Suzuki GS500

Yamaha xj600s

Kaadam ir kas labs/ne tik labs sakams par siem?

Ņem jebko, tikai vismaz liru, ar 500 jau pēc 2 mēnešiem būs par īpsu.

Sgtartam esot labs Suzuku DL1000. Tai ašai Yamahai arī laika 900 cc versija bija.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
1 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Man atkal cilvēki ieteica un līdzīgu atziņu šobrīd lasu arī vienā grāmatā (Motorcycling Excellence), ka par pirmo tomēr vērts ņemt parastu ne superjaudīgu ielinieku. Pēc tam arī varēs izlemt, kas patīk, kas nepatīk un kādam ir jābūt sapņu mocim.

Vēl viena interesanta ideja (grāmatā) ir ņemt 2 močus - 1 ko gribas, 2 krosinieku. Bet tas jau ir diezgan finansiāls pasākums.

Es pirmo paņēmu Honda Hornet 600 ielinieku. Iespējams, ka nākošo tiešām ņemšu kauko vairāk uz enduro pusi (lai pakaļu nedauza pa lāpītām šosejām, lai pie normāliem ātrumiem nav jātur 6krpm - nespēju to vēl psiholoģiski sagremot).

Es iesaku ņemt Reise Enduro, var gan uz divīti atviklt, gan arī mežā iebraukt un pat celojumā pa eiropu izbraukt, galvenais lai ir litrs.

Triumph Tiger; Honda Varadero XL; KTM ADVENTRE ; BMW 1200

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Peec 2 meeneshiem ar 500 kubikiem par iisu? pa 2 meeneshiem pat braukt nebuus iemaaciijies! Pa taisnu gabalu uzraut liidz maksimumam - taa nav maaceeshana!

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Es savu pirmo moci izvēlējos pēc kataloga dzīvē pat to neredzot

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti