Visatļautība 2

Dzēsts lietotājs Reģ.: 16.04.2024

Logično - tad jau man pēc katras dzimenes ar būtu jāvelkas uz VIDu viņu daļu atšķibīt.

 
1 2 3 4
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Lūdzu dāvaniņa www.delfi.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taa jau ir sena prakse, ka partijas tiek finanseetas no valsts budzeta, bet ar domu, ka vinjaam neviens cits neko nedod

pie mums kaa jau mulkju zemee nekas iipasi nemainiisies, šeemotaaji straadaa uz nebeedu...

jautaajums-

kaa maakonjteeva meitas pamaniijaas nopirkt veselu kvartaalu ap sporta pili par vienu(!) laimoni Un kaapeec partijas ierindas biedram andrim par to nekas nav

taapeec, ka vara ir sakoncentreeta baigi nedaudzaas rokaas, bet kaadam citam naakt no malas neliekas vilinosi, ja it iipasi njem veeraa ka visi gardaakie kumosi ir izkjerti...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Dažiem mūsējiem vajadzētu ņemt piemēru www.delfi.lv/...

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

lasu visu šo sviestu un uzjautrinos... īsti "latvieši tipiskie", īdēšana, cik viss ir slikti, kaimiņa saukšana par zagli, jo viņam ir kaut kas labāks vai vairāk, valdības lamāšana... īpaši man patika šis te:

a mees-prastie lauku veči fufaikaas un kerzinjos, kas razhoti jau sen izjukusaa valstii

nez, kur tad rodas tie kvantumi ar labajām mašīnām uz ielām un baismīgie pūļi lielveikalos brīvdienās, ja jau visiem iet tik slikti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 R99

un cik no tiem labo masiinu lietotaajiem , kuri sapeerkas lielveikalos, pasi kaut ko razo vai izdara kaut vai tas, ka sitajaa valstii neko vai tikpat kaa neko nerazo.Un tie, kuri juuzaa taas smalkaas masiinas, paarsvaraa gadiijumu groza svesu pikji vai cabina kkaadus mistiskus papirus...

bet tas nav teemaa....

un veel-"netipiskais latvieti R99"-ja domaa ka tas viss uz tevi neattiecas, tad smagi maldies...tev pamet kaa sargsunim kaulu, lai tas nevankskjeetu, bet tajaa pasaa laikaa tie, kas to kaulu pameta, pa logu no maajas kraamee aaraa visu ko var pacelt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

atradushi gan ko pieshnjoreet

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 2 R99

un cik no tiem labo masiinu lietotaajiem , kuri sapeerkas lielveikalos, pasi kaut ko razo vai izdara kaut vai tas, ka sitajaa valstii neko vai tikpat kaa neko nerazo.Un tie, kuri juuzaa taas smalkaas masiinas, paarsvaraa gadiijumu groza svesu pikji vai cabina kkaadus mistiskus papirus...

vēl viens, kas joprojām dzīvo pārliecībā, ka vienīgais veids kā celt ekonomiku, ir būvēt rūpnīcas vai audzēt bekonu ir taču 21. gs., nevis 20. gs. trīdesmitie

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu un ko cieniigs kungs piedaavaa

jaunatne veel jo projaam spiitiigi izveelas studeet visaadas "ienesiigaas" juristu, ekonomistu u.c. buusanas

izgliitiibas liimenis iesuukaa, jo skolotaajiiem viss pie kaajas, ja valdiiba kaut ko piemet, to jau ir apeedusi inflacija...

Dziivot no svesas naudas kaa tas paslaik notiek Cik ilgi varees vaariities uz krievu biznesa pamatiemnopirka/paardeva

Nu pastaasti man, mamutam, nevis klaigaa ka es ir senils

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Varētu taisīt kaut kādas ekskluzīvas lietiņas teiksim no liniem. Agrāk Latgalē linu ražošana bija plaši izplatīta, tikai tagad cilvēku tur nav arī , visi aizbēguši.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

AIZIET !!!!

Nākamais step: www.tvnet.lv/...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tas saucās - inflācijas apkarošanas plāns ....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Varētu taisīt kaut kādas ekskluzīvas lietiņas teiksim no liniem. Agrāk Latgalē linu ražošana bija plaši izplatīta, tikai tagad cilvēku tur nav arī , visi aizbēguši.

starp citu-ir...

olimpijaa ir viena bode, kur linu šmotkas tirgo.nezinu, vai LV razotas, peec cenaam spriezot gan jau ka ne, bet ....

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

to Ozz: piedāvāju atvērt acis un paskatīties, kas apkārt pasaulē notiek kaut kā neatminos, ka būtu redzējis, piemēram, Šveicē baigos industriālos parkus ar daudzām rūpnīcām. Jā, ir šis tas, bet tas nav noteicošais. Un par krievu naudu runājot - mēs ģeogrāfiski atrodamies tur, kur atrodamies, un to nevar izmainīt. Viņi vienmēr mums būs tepat blakus. Un visa pasaule grib ar viņiem tirgoties, jo tas ir ārprātīgi liels tirgus, plus viņiem ir izejvielas, kas citiem nav. Un stāvot tam visam blakus nemēģināt no tā iegūt kādu labumu sev, bet tikai vaidēt, cik viss ir slikti, manuprāt, ir visnotaļ muļķīgi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

krievu bizness-nopirka kasti šnabja, šnabi izdzeera, pudeles nodeva.

vai arii nospeera cisternu ar naftu, paardeva, varku nodzeera.

nopirka kkaadu suudu pa leeto, un atrada pamulkji, kam pa daargo paardot....

taa tas bija domaats...

Šveice eiropas bankas funkcijas pildiija jau 2 gadsimtus atpakalj, un vinji nemaz nav iestaajusies braaliigajaa eiropas tautu saimee, taa ka var dariit kaa grib...

un taa saujinja darbonju, kas iisteniibaa nosaka klimatu LV ekonomikaa, tu domaa, ka vinjiem galva saap par valsts ekonomikuNe suuda-viss tiek dariits taa lai tiem kretiiniem vieniem pasiem buutu labi...

Maajas darbs-

www.imdb.com/...

noskatiities sito filmu, iipasu uzmaniibu pieveersot tai juristu pilseetai

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

> R99. Savas aktivitātes uz krieviem tikai balstīt mēs nevaram, pamatojoties tikai uz to iespēju, ja krievam kaut kas nepatīk, sadarbība slēgta, un mūsu ekonomika pa burbuli.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu vispār es te nerunāju par krievu biznesu, bet gan par labuma gūšanu no tā, ka mēs esam viņiem blakus. Kaut vai tajā pašā banku sfērā. Kaut kur taču viņiem tā nauda ir jāglabā, pie sevis nav īsti droši dēļ neprognozējamās politiskās iekārtas

Lai gan, ko es te ņemos... ja kādam patīk staigāt kerzovikos un sapņot par mašīnbūves attīstību, nu lai taču dara tā...

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Un vēl. Par "saujiņu ar kretīniem". Šo te "saujiņu" reizi 4 gados ir visas iespējas izmainīt. Ja jau reiz viņi tur (pie varas) ir, tātad paši jau tur ielikām. Par tiem "kretīniem" jau tu pastarpināti sauc visus sev apkārt esošos, kas par to parūpējās. Katrai valstij ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Vispār šreks, repsis, kariņš un pārējā slaka man ir dziļi apriebusies - nākamreiz balsošu par Ušakovu. Cilvēks vismaz sakarīgi runā par tēmu un tad, kad viņam ir ko teikt. Un pie kājas, ka viņš tur krievs vai vēl nezin kas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

eee, khmmm.....

Tu esi stulbs, vai izliecies:/

To saujinju neviens neieveel....Dazi uzvaardi pat nav zinaami...Tikai pateicoties tam, ka vinji ir palikusi neuzmaniigi, kaut kaadas šaiziites laiku pa laikam uzpeld....

par piemeeru-vienam adrese ir Matiisa cietums, lai gan te arii domas dalaas, vai tik vins buus tas iistaakais.....

Atkal mans mamuta viedoklis-

par to naudu, ko celt koncertzaali, vareeja uzbuuveet kaadu valsts aksiju sabiedriibu un razot kaut vai ekologjiski tiiras koka rotaļlietas, un par to naudu, kas paliek paari-izveerst PR un tirgot kaut vai japaanjiem, kuri savus kokus neizceert

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: eee, khmmm.....

Tu esi stulbs, vai izliecies:/

To saujinju neviens neieveel....Dazi uzvaardi pat nav zinaami...Tikai pateicoties tam, ka vinji ir palikusi neuzmaniigi, kaut kaadas šaiziites laiku pa laikam uzpeld....

par piemeeru-vienam adrese ir Matiisa cietums, lai gan te arii domas dalaas, vai tik vins buus tas iistaakais.....

Atkal mans mamuta viedoklis-

par to naudu, ko celt koncertzaali, vareeja uzbuuveet kaadu valsts aksiju sabiedriibu un razot kaut vai ekologjiski tiiras koka rotaļlietas, un par to naudu, kas paliek paari-izveerst PR un tirgot kaut vai japaanjiem, kuri savus kokus neizceert

Nu vispār bez komentāriem... valstij jāražo rotaļlietas... valstij VISPĀR NEKAS nav jāražo vai jātirgo, tā ir komersantu kompetence... atsevišķās valstīs ir valsts monopols tajā vai citā sfērā, bet tas parasti attiecas uz alkoholu vai citām specifiskām lietām. Valsts uzdevums ir iegūt no tā visa nodokļus, lai varētu pildīt savas funkcijas, nevis pašai kaut ko ražot vai pārdot. Nu nedzīvojam mēs vairs sociālismā, jau gadus 20 kā vairs ne, laiks tā kā būtu pamosties...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Un vēl. Par "saujiņu ar kretīniem". Šo te "saujiņu" reizi 4 gados ir visas iespējas izmainīt. Ja jau reiz viņi tur (pie varas) ir, tātad paši jau tur ielikām. Par tiem "kretīniem" jau tu pastarpināti sauc visus sev apkārt esošos, kas par to parūpējās. Katrai valstij ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi.

A ko citu lai ievēl ? Tur tak tikai kretīni ira ...

A uz tavu iespeejamo atbildi (Taisi ats partiju) man arii ir atbilde: Neesmu tik daudz saspeeries naudu lai tiktu politikaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un kaada hrena peec valstij buutu jaacelj koncertzaale, un tad jaadod apsaimniekotaajiem lai šiveree Lai buuvee privaatie un njemaas....Peec satversmes valsts laikam tak nenodrosina kultuurpasaakumus...

Lobijiem vajag par katru cenu celt.nu tad taa firma kas vinnees konkursus nevaaji nopelniis...un veel iedos Demakovas partijai naudinjas....Domaa ka Demakova taapat vien pa briivu tirzu pleeshAp to laiku kad tas klucis buus gatavs, vinja, iespeejams buus pavisam kur citur....

ES nesaku, ka nevajag to koncertzaali.Nevajag tagad un uz šādiem nosaciijumiem...

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Un kaada hrena peec valstij buutu jaacelj koncertzaale, un tad jaadod apsaimniekotaajiem lai šiveree Lai buuvee privaatie un njemaas....Peec satversmes valsts laikam tak nenodrosina kultuurpasaakumus...

Lobijiem vajag par katru cenu celt.nu tad taa firma kas vinnees konkursus nevaaji nopelniis...un veel iedos Demakovas partijai naudinjas....Domaa ka Demakova taapat vien pa briivu tirzu pleeshAp to laiku kad tas klucis buus gatavs, vinja, iespeejams buus pavisam kur citur....

ES nesaku, ka nevajag to koncertzaali.Nevajag tagad un uz šādiem nosaciijumiem...

Vispār jau tas ir gan valsts uzdevums rūpēties par kultūru. Par konkrēto koncertzāles projektu man īsti nav kaut kāda viedokļa, neesmu pārāk iedziļinājies. Pilnīgi pieļauju, ka gan jau tur ir savas intereses kādiem konkrētiem cilvēkiem. Bet tikai nevajag domāt, ka tas tā tikai pie mums notiek, vai tikai post-padomju telpā... cik nav bijuši visādi skandāli arī Eiropā un Amerikā, pie tam ar daudz lielākiem cipariem nekā mūsu pīļu dīķī.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

R99 rakstīja: Un vēl. Par "saujiņu ar kretīniem". Šo te "saujiņu" reizi 4 gados ir visas iespējas izmainīt. Ja jau reiz viņi tur (pie varas) ir, tātad paši jau tur ielikām. Par tiem "kretīniem" jau tu pastarpināti sauc visus sev apkārt esošos, kas par to parūpējās. Katrai valstij ir tāda valdība, kādu tā ir pelnījusi.

A ko citu lai ievēl ? Tur tak tikai kretīni ira ...

A uz tavu iespeejamo atbildi (Taisi ats partiju) man arii ir atbilde: Neesmu tik daudz saspeeries naudu lai tiktu politikaa

nu ko lai saka... viss tev ir slikti, visi tev kretīni, pats neko izdarīt nevar... nav man pat īsti tev ko ieteikt... Īrijā jau laikam arī tādus diez ko neņem pretīm

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Nē - man ir labi, bet valstij, kurā es dzīvoju un, kuras pilsonis es esmu ir slikti ... un vnk žēl noskatīties, ka 100 kretīni (nu reāli tur kretīnu ir mazāk) rauj visu podā sejā spļaudami ...

a pats neko pasākt nevaru, jo nav naudas ... tas arī viss ...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti