pilnvara šķersojot robežu

mb_usa Reģ.: 13.04.2004

gribu doties ar auto uz Lietuvu, vai vajadzīga pilnvara lai šķersotu robežu ja auto nav reģistrēts uz mana vārda un auto īpašnieks līdzi nebrauc?

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kādu brīdi atpakaļ tika pieņemti grozīgumi, kas nosaka, ka ES teritorijā var droši pārvietoties ar auto līdzi neņemot NEKĀDAS pilnvaras...

mb_usa Reģ.: 13.04.2004
0 0 Atbildēt

es kaut kur kaut ko tamlīdzīgu arī esmu dzirdējis, bet cik netā atradu tad pilnvara ir vajadzīga. Kā tad ir īstenībā? Kāds pēdējā laikā nav šķērsojis robežu ar sev nepiederošu auto?

Jancix Reģ.: 17.12.2003
0 0 Atbildēt

pagaajushovasar ar braalja autinju uz estinjiem braucu. nekaadu pilnvaru nevajadzeeja. uz robezhas tik apskatija papiirus un noveeleeja laimiigu celju.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gana regulāri sanāk to šķērsot. Nu nevajag to pilnvaru.

Nu var gadīies, ka uz Francijas Spānjas robežas uzprasa, bet tikai tad, ja ir kādas aizdomas un tikai tad, ja uzvedas tā, lai uzprasītu...

Chriss Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Neko nevajag. Aizvakar braucu uz Lietuvu ar masiinu, kas nepider man un kurai ir dafiga nenomaksaati sodi. Bez problemam tiku pari.

Blondiine34 Reģ.: 12.05.2007
0 0 Atbildēt

Par pilnvaras nevajadzību piekrītu, bet par sodiem neticu, jo manam draugam lika samaksāt, jo savādāk netika pāri robežai.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Pilnvaras nav vajadzīgas, jau no 2006 ga . augusta, tad kad uz robežas ir pastiprinātā robežkontrole, piemēram kad Igaunijā bija nemieri, tad robežsargi vada datorā tos kas šķērso robežu, un tad ar nenomaksātiem sodiem netiek pāri, bet ja nav nekāda pastiprinātā kontrole, tikai vizuāli apskatā papīrus un čau.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Blondiine34 rakstīja: jo manam draugam lika samaksāt,

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Blondiine34 rakstīja: Par pilnvaras nevajadzību piekrītu, bet par sodiem neticu, jo manam draugam lika samaksāt, jo savādāk netika pāri robežai.

tas ir buls.it jo uz robežas paprasa tehn. pasi un tavu pasi vini neko caur kompjiem neceko.

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

Blondīnei/am var paprasīt arī naudiņu.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Viegli. Palasi kas rakstīts apdrošināšanas līgumā , ja nekas vai tāds nav, to pilnvaru neviens neprasīs. Unilīzingam pirms gada interesēja ko tu dar ar viņu auto ārpus LV.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Itkā offtopic, bet no tās pašas tēmas- vai 3 gadīgam bērnam ir vajadzīga pase, lai dotos uz Igauniju?

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Itkā offtopic, bet no tās pašas tēmas- vai 3 gadīgam bērnam ir vajadzīga pase, lai dotos uz Igauniju?

Man nacās savai meitai (arī tad bija 3 g. v.) izgatavot pasi. Tas gan bija aptuveni pirms 3 gadiem, bet šaubos vai likumi īpaši mainījušies.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Itkā offtopic, bet no tās pašas tēmas- vai 3 gadīgam bērnam ir vajadzīga pase, lai dotos uz Igauniju?

Jebkuram robežu šķērsojošam CILVĒKAM (bērni arī ir cilvēki) ir nepieciešama PASE! Pase pasaules mērogā, galvenokārt ir ceļošanas dokuments!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Itkā offtopic, bet no tās pašas tēmas- vai 3 gadīgam bērnam ir vajadzīga pase, lai dotos uz Igauniju?

obligaati! bez tam skaties, ja nu gadiijumaa ar berna mammu nedziivo lauliibaa, tad iesaku palasiities par noteikumiem un prasiibaam celjojot ar nepilngadiigu beernu.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Itkā offtopic, bet no tās pašas tēmas- vai 3 gadīgam bērnam ir vajadzīga pase, lai dotos uz Igauniju?

taisīju 5-gadīgam pasi, pat lika viņam parakstīties, debīlisms aukstākā mērā.

Ja brauc viens ar bērnu, vajag no notāra otras puses atļauju izvest bērnu

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

forshi skan, izvest beernu

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Tieši tā, lai to bērnu NEIZVESTU no Latvijas pa visam, vajag arī otra vecāka atļauju.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Tieši tā, lai to bērnu NEIZVESTU no Latvijas pa visam, vajag arī otra vecāka atļauju.

1. Pasi vajag arī zīdainim

2. tā vecāku atļauja ir absolūti sviestaina no juridiskā viedokļa - pāris gadus atpakaļ kārtoju - precīzi neatceros, bet saturs bija apmēram tāds: es, 3gadīgs bērns neiebilstu, ka ar mani ārpus LV var izbraukt jebkurš. Un parakstīju es viens pats - tobiš sieva varēja pat neko pat nezināt, jo kinders brauca ar maniem vecākiem

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

un nevienam to atļauju ur robežas nevajadzēja, ja kas...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti