Pārdodu renault Laguna 3.0V6 2001.g

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
 
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Ieliec "biezo" gāzes iekārtu,uztaisi cenu uz 3993 ( arī smuki izskatās,vai ne ) un tad varbūt pārdosi

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Ieliec "biezo" gāzes iekārtu,uztaisi cenu uz 3993 ( arī smuki izskatās,vai ne ) un tad varbūt pārdosi

nikuja nekkaadas sviestmaizes nebuus var jau uzlikt to gaazes iekartu bet cena tad buus 4777.77LVL bet tagad nav veerts jo diez vai buus pietiekami daudz pirceju kas to noveertees.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Peace, Dzonij

Es arī nevarēju tikt vaļā no piebāzta ar da-viss-kaut-kādām-fīčām 3 litrīga lopa. Beigu galā atradu placi, labticīgais īpašnieks paņēma manu rumaku kā pirmo iemaksu un kad papīri bija sakārtoti šams sacīja:

- sorr,veci,tavai mašīnai nu galīgi nav mērķauditorijas. Kam vajag prestižu-tie neņems ; kas grib braukt taupīgi-nu kur tad 3 litri ar autom.kārbu? ; un latvietis-praktiskais jebšu lauku opis-tam ,redz,padod priekšā dīzeļuniversālu.

Ka tik Tev naf līdzīgi

Vēlu sekmes andelē...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Peace, Dzonij

Es arī nevarēju tikt vaļā no piebāzta ar da-viss-kaut-kādām-fīčām 3 litrīga lopa. Beigu galā atradu placi, labticīgais īpašnieks paņēma manu rumaku kā pirmo iemaksu un kad papīri bija sakārtoti šams sacīja:

- sorr,veci,tavai mašīnai nu galīgi nav mērķauditorijas. Kam vajag prestižu-tie neņems ; kas grib braukt taupīgi-nu kur tad 3 litri ar autom.kārbu? ; un latvietis-praktiskais jebšu lauku opis-tam ,redz,padod priekšā dīzeļuniversālu.

Ka tik Tev naf līdzīgi

Vēlu sekmes andelē...

nu 3.0V6 un taadi monstri nav taa lielaakaa problema man ir bijusas paarsvaraa masiinas ar benziinmotoriem lielaakaa dala ar 6 cilindriem un palielu tilpumu nezinu cilveeki ir pirkusi un kaa es jutu ir taada dala kam ir pof.. par pateerinu.

Bet nu tas taisniiba videeji statistiskais pirceejs labaak nopirks pusmiljonu noskreejusi diizeli ar čupu probleemaam nekaa normaalu jaudiigu benziinmotoru un uzliks gaazi. Kaapeec? Laikam tradiicijaam liels speks tipo manam kaimiņam ir tiisels man ar vajag

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Aizvien vairāk kļūst preces kuras mēs nevaram nopirkt, bet vēl vairāk ir lietas kuras nevaram pārdot

www.tvnet.lv/...

Vai tik tas naf tas pac auto?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Aizvien vairāk kļūst preces kuras mēs nevaram nopirkt, bet vēl vairāk ir lietas kuras nevaram pārdot

www.tvnet.lv/...

Vai tik tas naf tas pac auto?

tad ko tad nepeerk neviens pa tiem 2800EUR

izskatās ka konkurents uzradies

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti