Orgānu donori...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007

Kārtējo reizi redzēju reklāmu... Īstenībā, gan jau pats ar parakstītos...

Bet ja tik tiešām trūkst to orgānu, kāpēc nevar pieņemt likumu - visi autoavārijās bojā gājušie nonāk pie dakteriem... Šie nu paņem, kas vajadzīgs un pārējo atdod aprakšanai...

Gan jau radinieki tiesātos, ka nedrīkst tā darīt... Bļins, bet cik skopam jābūt cilvēkam, lai neatdotu beigta radinieka sirdi cilvēkam, kuram tā vēl lieti noderētu...

 
1 2
fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Kārtējo reizi redzēju reklāmu... Īstenībā, gan jau pats ar parakstītos...

Bet ja tik tiešām trūkst to orgānu, kāpēc nevar pieņemt likumu - visi autoavārijās bojā gājušie nonāk pie dakteriem... Šie nu paņem, kas vajadzīgs un pārējo atdod aprakšanai...

Gan jau radinieki tiesātos, ka nedrīkst tā darīt... Bļins, bet cik skopam jābūt cilvēkam, lai neatdotu beigta radinieka sirdi cilvēkam, kuram tā vēl lieti noderētu...

Laikam neesi uztvēris par ko runa tajā ""reklāmā""

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Patiesībā... vai esiet lasījuši to tekstu, kas es tāds un tāds ... novēlu...

Principā, tur tekstā nekas nav minēts par to vai tu vispār atmet kedas, bet vienkārši "avārijas gadījumā". Značit tie, kas jau parakstījuši, pie nākamās bumša uz Mūkusalas/Akmens tilta uzbrauktuves, lai nebrīnās, ka operatīvi atbrauc bars ar sanitāriem un šo turpat, neklausoties protestos, sadalas pa izejvielām

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Slima suņa murgi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

Bet ja tik tiešām trūkst to orgānu, kāpēc nevar pieņemt likumu - visi autoavārijās bojā gājušie nonāk pie dakteriem... Šie nu paņem, kas vajadzīgs un pārējo atdod aprakšanai...

Gan jau radinieki tiesātos, ka nedrīkst tā darīt... Bļins, bet cik skopam jābūt cilvēkam, lai neatdotu beigta radinieka sirdi cilvēkam, kuram tā vēl lieti noderētu...

elementaari dunduk: mans rads ar visaam iekshaam kjidaam utttt taps apglabaats kaa viens veselums...

un es pats arii veelos tomeer buut vienaa gabalaa un vietaa kad taarpinji mani saaks njammaat

katra briiva izveele... a tev iesaku paskatiities veelreiz reklaamu i padomaat par ko taa ir

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Varetu moška uztaisit cilveku šrotu.Smuki ieej šrota paņem jaunas aknas vai nieres,var atkal kvosit talak.Forši butu.Nepatik dibens,ej paņem citu,nepatik deguns ari samainam

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Varetu moška uztaisit cilveku šrotu.Smuki ieej šrota paņem jaunas aknas vai nieres,var atkal kvosit talak.Forši butu.Nepatik dibens,ej paņem citu,nepatik deguns ari samainam

diivaini ka kraanus nepiemineeji un boles ar

nez kaa ar pieprasiijumu buutu.. bet praida dalibniekus vareetu uz shitaam shtelliiteem atbriivot... taapat nekas no taa naff vajadziigs

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tev krans nepatik savs????

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

patiik un kaa veel

doktor: posmotri na moj kuj

-nu kuj kak kuj...

aa njet doktor...ti posmotri kakoj krasavec

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

iedomajies ieej šrota un tur neģera lielais priekša

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: iedomajies ieej šrota un tur neģera lielais priekša

Beidz... tie tak būtu jau visi izķerti Ejoša manta

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

iRAFAR rakstīja:

Bet ja tik tiešām trūkst to orgānu, kāpēc nevar pieņemt likumu - visi autoavārijās bojā gājušie nonāk pie dakteriem... Šie nu paņem, kas vajadzīgs un pārējo atdod aprakšanai...

Gan jau radinieki tiesātos, ka nedrīkst tā darīt... Bļins, bet cik skopam jābūt cilvēkam, lai neatdotu beigta radinieka sirdi cilvēkam, kuram tā vēl lieti noderētu...

elementaari dunduk: mans rads ar visaam iekshaam kjidaam utttt taps apglabaats kaa viens veselums...

un es pats arii veelos tomeer buut vienaa gabalaa un vietaa kad taarpinji mani saaks njammaat

katra briiva izveele... a tev iesaku paskatiities veelreiz reklaamu i padomaat par ko taa ir

Vo... Tieši par šādu viedokli es runāju... Kā suns uz siena kaudzes.. Ne pašam vajag, ne citiem dos...

Btw... Pat sapuvušajā attīstītajā Eiropā trūkst orgānu... Tad nu šie varētu mierīgu sirdi atbraukt pie mums un pa attiecīgu samaksu pārstādīt sev sirdi... Varētu kļūt par medicīnas lielvalsti ar normālām ārstu algām un normālu medicīnas aprūpes sistēmu tikai tādēļ, ka būtu resursi...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

iRAFAR rakstīja:

Bet ja tik tiešām trūkst to orgānu, kāpēc nevar pieņemt likumu - visi autoavārijās bojā gājušie nonāk pie dakteriem... Šie nu paņem, kas vajadzīgs un pārējo atdod aprakšanai...

Gan jau radinieki tiesātos, ka nedrīkst tā darīt... Bļins, bet cik skopam jābūt cilvēkam, lai neatdotu beigta radinieka sirdi cilvēkam, kuram tā vēl lieti noderētu...

elementaari dunduk: mans rads ar visaam iekshaam kjidaam utttt taps apglabaats kaa viens veselums...

un es pats arii veelos tomeer buut vienaa gabalaa un vietaa kad taarpinji mani saaks njammaat

katra briiva izveele... a tev iesaku paskatiities veelreiz reklaamu i padomaat par ko taa ir

Vo... Tieši par šādu viedokli es runāju... Kā suns uz siena kaudzes.. Ne pašam vajag, ne citiem dos...

Btw... Pat sapuvušajā attīstītajā Eiropā trūkst orgānu... Tad nu šie varētu mierīgu sirdi atbraukt pie mums un pa attiecīgu samaksu pārstādīt sev sirdi... Varētu kļūt par medicīnas lielvalsti ar normālām ārstu algām un normālu medicīnas aprūpes sistēmu tikai tādēļ, ka būtu resursi...

iesaku paintereseeties vai nav pieejamas uz paarstaadiishanu smadzenes.. nu kaut drusku a to tu taads apdaliitaaks izskaties

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Monty Python. The meaning of life. Tur šitais tika smuki apspēlēts. Pat avāriju negaidot. Tāc labs mellais humoriņš.

Graberis rakstīja: Patiesībā... vai esiet lasījuši to tekstu, kas es tāds un tāds ... novēlu...

Principā, tur tekstā nekas nav minēts par to vai tu vispār atmet kedas, bet vienkārši "avārijas gadījumā". Značit tie, kas jau parakstījuši, pie nākamās bumša uz Mūkusalas/Akmens tilta uzbrauktuves, lai nebrīnās, ka operatīvi atbrauc bars ar sanitāriem un šo turpat, neklausoties protestos, sadalas pa izejvielām

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Te var palasīt kas tur īsti bija rakstīts:

www.mitsubishiclub.lv/...

www.mitsubishiclub.lv/...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Es gan nenovēlēšu savus orgānus. A to, nedod Dievs, kaut kas notiek un kādam rodas interese mani piebeigt līdz galam, lai dabūtu kādu tur orgānu. Man ir retas grupas asinis (tikai 2% tādas ir), kuras tā jau trūkst donoru centrā. Kur nu vēl kāda akna...

Nē, paldies!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu ja trukst donoru tad varbut jataisa akcija,teiksim superbaikiem 70% atlaide.Domaju donorus nebutu kur likt

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Atlaide uz ko, bēru izdevumiem?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Man ir retas grupas asinis (tikai 2% tādas ir

wow, man ar...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Agnia rakstīja: Man ir retas grupas asinis (tikai 2% tādas ir

wow, man ar...

Hmm, man ar. Vot aizeju Talsos donorēt asinis, a jamie saka, ka neņems, jo nav kur likt, tāda grupa nevienam neesot. Nācās pierunāt, lai tomēr ņem un ved uz turieni, kur vajag...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Varetu moška uztaisit cilveku šrotu.Smuki ieej šrota paņem jaunas aknas vai nieres,var atkal kvosit talak.Forši butu.Nepatik dibens,ej paņem citu,nepatik deguns ari samainam

Problēma ir ar to jaunā orgāna pieaugšanu - ļoti bieži organisms to atgrūž, un nokrīt nost tā jaunā lieta. Tā ka ar deguna noņemšanu problēmu nebūs, bet ar jaunā pieaugšanu radīsies pavisam noteikti. Tā ka var palikt pavisam bez šnobeļa.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Agnia rakstīja: Man ir retas grupas asinis (tikai 2% tādas ir

wow, man ar...

Hmm, man ar. Vot aizeju Talsos donorēt asinis, a jamie saka, ka neņems, jo nav kur likt, tāda grupa nevienam neesot. Nācās pierunāt, lai tomēr ņem un ved uz turieni, kur vajag...

Rīgā atkal ir baigais trūkums. Man bieži zvana un aicina nodot asinis.

Kad esi Rīgā, neaizmirsti nodot asinis

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Esiet uzmanīgi pie stūres...

autoplay.ru/...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Esiet uzmanīgi pie stūres...

autoplay.ru/...

Nu pļa pisdu,...

Labu apētīti!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Esiet uzmanīgi pie stūres...

autoplay.ru/...

Pirmspusdienu galerija

Donori gan no viņiem tādi nekādi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Esiet uzmanīgi pie stūres...

autoplay.ru/...

Pirmspusdienu galerija

Donori gan no viņiem tādi nekādi.

nu āda saglabājas....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti