Chr. NEON

mass Reģ.: 21.12.2005

Ko tauta saka par 2001. gada Neoniem. Automāts, 2.0. Kur viņus liek (lika) kopā? Un "bērnu kaites"? Un kaites ap 100K km?

 
protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Pie 100kkm viņš jau jūk kopā.Nepēc ja negribi remontēt.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Es labāk moskviču iegādātu un nauda cūciņai paliktu,...

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Ieliec labak naudu laba $nabi,nevis izmet uz Neonu. Man kaiminj$ kadreiz ar vienu njemas,problemas varetu minet:elektriba,letas plastmasas panelis,kur$ medz saplaisat utt,bremzes,kuras maini$anas gadijuma nelikt atpakal Chrysler razojuma un ta varetu turpinat. Es Juri nebiju manijis gadu ar tiru muti,pec tas "salaulajas" ar to ermu.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja: Ieliec labak naudu laba $nabi,nevis izmet uz Neonu. Man kaiminj$ kadreiz ar vienu njemas,problemas varetu minet:elektriba,letas plastmasas panelis,kur$ medz saplaisat utt,bremzes,kuras maini$anas gadijuma nelikt atpakal Chrysler razojuma un ta varetu turpinat. Es Juri nebiju manijis gadu ar tiru muti,pec tas "salaulajas" ar to ermu.

āksts !!! protams ja izdomā mainīt bremžu sistēmu uz citu ražotāju tad ne tikai netīra mute -krāiņš arī viņam ir ar eļļu notašķīts )

normāla mašīna ,ja nav notriekta -jasaprot tas ka ja auto 2001 gada var nopirkt par 3500 EUR ,tad protams nevar gribēt lai tā kalpotu kā dārgās mašīnas !!!

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

es tādu biju netīšām no ASV nopircis ,nu savādi ka 2000gada mašīnai nebija neviena ekstra ,bet kondicionieris bija - tā nav extra bet dzīves nepieciešamība !!!

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

Polarlacis rakstīja: Ieliec labak naudu laba $nabi,nevis izmet uz Neonu. Man kaiminj$ kadreiz ar vienu njemas,problemas varetu minet:elektriba,letas plastmasas panelis,kur$ medz saplaisat utt,bremzes,kuras maini$anas gadijuma nelikt atpakal Chrysler razojuma un ta varetu turpinat. Es Juri nebiju manijis gadu ar tiru muti,pec tas "salaulajas" ar to ermu.

āksts !!! protams ja izdomā mainīt bremžu sistēmu uz citu ražotāju tad ne tikai netīra mute -krāiņš arī viņam ir ar eļļu notašķīts )

normāla mašīna ,ja nav notriekta -jasaprot tas ka ja auto 2001 gada var nopirkt par 3500 EUR ,tad protams nevar gribēt lai tā kalpotu kā dārgās mašīnas !!!

Es nezinu kur tad tu mekle tadas cenas,jo tur kur es biezi atrodas,tadus var atrast sakot no kadiem 800Ls.......Ieej tad ka es to izdariju izlasot tavu zinju kada Chrysler foruma interneta,tur pat cilveki ,kuriem ir,bija Neoni sudzas par lidzigam problemam,tas protams,ja maki lasit Anglju valoda. Es 5min tur apgaismojos un sapratu kartejo reizi kad NEONS ir pilnigs suds,ar tipisku zemu Amerikanju kvalitati...,jo vairums ta foruma cilveku pat pa$i atzina,kad tadu vairs nepirks otreiz,kur nu vel mans biju$ais kaiminj$ Jurka!!!

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

nu tad es vel laicīgi To notirgoju

likās vienkārši lētais gals autoražotnē !!!

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Bija pazinjam vel ar garantiju pirkts tc motora. Panjema del cenas cilv. kas pirka jaunu un atstaja ka pirmo iemaksu. Uz garantiju vinjs tur lerumu taisija. Tas ko atceros udenssuknis un stures reika bija vel kaudze un sapratu kad jebko citu tikai ne neonu. Ari tas 2.0 nifiga neiet.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Pirms 2 gadiem tika iepirkts 2000.g. Neons sievai. Pirms pirkšanas tika apskatīti alternatīvi varianti eiropiešu un japāņu lauciņā. Tādu auto (automāts, kondicionieris, elektriskās f., pieņemamas jaudas motors, lai nebūtu eksotika Latvijā, pieņemams izskats, ne visai liels auto) par saprātīgām naudām citu atrast nevarēja.

Protams, tas ir vismazākais/visprastākais amerikānis un ar 300c vai pat Stratusu salīdzināt nevar.

Nu jau ir braukts gandrīz 2 gadus un pa šo laiku ir nomainīti 2 sailentbloki, priekšējie bremžu kluči, akumulators, ģeneratora gultņi, serpentīnsiksna un spriegotājrullis (sāka čīkstēt) un zobsiksna ar spriegotājrulli - tas gan profilaksei. Nu jau būs sasniegti 100 Kkm (ne jūdzes) un pagaidām nekādas kritiskas problēmas neredzu.

Insekc, DodgeGrandCaravan '05

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Aptuveni skaidrs. Kā vienmēr - tie kam paziņas braukuši, saka ka 100% sūds, tie kas paši braukuši saka, ka 30% sūds

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

insekc rakstīja: Pirms 2 gadiem tika iepirkts 2000.g. Neons sievai. Pirms pirkšanas tika apskatīti alternatīvi varianti eiropiešu un japāņu lauciņā. Tādu auto (automāts, kondicionieris, elektriskās f., pieņemamas jaudas motors, lai nebūtu eksotika Latvijā, pieņemams izskats, ne visai liels auto) par saprātīgām naudām citu atrast nevarēja.

Protams, tas ir vismazākais/visprastākais amerikānis un ar 300c vai pat Stratusu salīdzināt nevar.

Nu jau ir braukts gandrīz 2 gadus un pa šo laiku ir nomainīti 2 sailentbloki, priekšējie bremžu kluči, akumulators, ģeneratora gultņi, serpentīnsiksna un spriegotājrullis (sāka čīkstēt) un zobsiksna ar spriegotājrulli - tas gan profilaksei. Nu jau būs sasniegti 100 Kkm (ne jūdzes) un pagaidām nekādas kritiskas problēmas neredzu.

Insekc, DodgeGrandCaravan '05

cik maksāja tā zobsixnas maiņa? zvanīju uz Krasta ielu, šie tik varēja pateikt, ka "nu padārgi" un ka jāmaina pie 160K

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Zobsiksnu mainīju pats. Siksnas un serpentīnsiksnas skrituli pirku pie Imanta (IIS, Tallinas62), zobsiksnas skrituli APE motors. Čakars jau ir, jo zem kapota šķērsvirzienā ir maz vietas, jāatskrūvē motora stiprinājumi, ar domkratu jāpaceļ motors, tad var tikt klāt pie abām siksnām un skrituļiem. Viss tas process tika iesākts jo čīkstēja serpentīnsiksnas skrituļa gultnis (bija izbeidzies). Vienā vakarā izjaucu - 4 stundas, otrā dienā iepirku rez. daļas, vakarā jau pa 1.5 stundu visu saliku kopā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti