Atlaides uz rezerves daljaam

robchix Reģ.: 04.03.2002

Kur mekleet vai varbuut kaadam ir kaadas labas atlaides lai iegaadaatos prieksheejaa ritenja gultni (naak sboraa ar stupicu un ABS deveeju) prieksh Opel Sintra. Tas ir tas pats Chevrolet Ventura tikai ar Opel motoru un embleemaam

Cena shai detaljai ir izteikti nepatiikama , Taivana, Indija 105.- ls, Amerika 156.-ls par orgjinaalo pie Opel diileriem nerunaasim vispaar: paari pa 300 ls.

Domaaju likt Amerikas razhojumu, atsauksmes esot labaakas nekaa par Taivanu un Indiju.

Detalja ir jaapeerk oficiaali, ar papiiriem, bez chekiem vai pavadziimeem neder, var maksaat ar paarskaitiiumu.

Starp citu, Amerikas Auto servisa pienjeemeejam diivaina attieksme pret pienjemshanu remontaa. Remonteejot tikai Amerikaanju auto. Ja es buutu pateicis ka Opel Sintra vietaa ir Chevrolet Ventura, tad laikam pienjemtu. Taatad sanaak ka vinji remontee nevis mashiinas peec razhoshanas vietas bet peec embleemas uz kapota. Jaatziime ka intreseejos par taa gultnja mainju, nevis par motora remontu, kas tieshaam ir no Opel.

 
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ar statol zelta karti grosā 20%, ja pareizi atceros.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

bljin veel uz firmu peerk un chiikst peec atlaides

saprastu ja pasham bez cheka utt............

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: bljin veel uz firmu peerk un chiikst peec atlaides

saprastu ja pasham bez cheka utt............

Pirmkaart, taa ir mana firma, taapeec arii shii firmas nauda ir mana nauda, Cik saprotu Tu ar savu naudu esi ar mieru laikam pat padaliities ja Tev taa ir lieka

Katra sapraatiiga cilveeka, es uzsveru sho vaardu "sapraatiiga", veeleeshanaas ir ietaupiit kaadus zinaamus procentus no 150 latiem. Ja dazhi komenteetaaji uzskata ka meetaaties ar sameeraa gruuti nopelniitiem latiem ir pashsaprotami, tad vinji protams taa var dariit, bet nepiedirst nelietderiigi sho teemu.

Paldies Kaspersky par ieteikumu, bet Grosaa shiis detaljas nav pat pasuutaamas.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Ar papiiriem ir vienkaarshaak, a juridiskaas un papiiru lietas kaarto cilveeks kas par to sanjem naudu. Man jaagaadaa lai buutu ko vinjam maksaat un par ko nopirkt rezerves detalju

Protams ja man piedaavaas teiksim pa 90 bez papiiriem, tad protams ka iztikshu bez tiem.

Par internetu ir japapeeta, varbuut tieshaam var samekleet.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Taa, vairaak nevienam nav ko teikt pa teemu.....?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Taa, vairaak nevienam nav ko teikt pa teemu.....?

NAV!

Piche Reģ.: 10.02.2008
0 0 Atbildēt
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ir ķīniešu pa 90Ls...

visi mani kontakti ir manas galerijas otrā bildē..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Brauc uz detaļu bāzi. Rīgā tādas ir divas, no tām pārējie tirgotāji ņem detaļas tirgošanai.

Viena ir Baltic Spare Parts, otru neatceros.

nesi sapīpējies, jau no paša rītta...

Baltic Spare Parts visi pārējie tirgotaji ņem detaļas...

Psec.....ko tur ņemt

Pāris pozīcijas ir pa labu cenu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

otra bāze nebij tolmetā?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: otra bāze nebij tolmetā?

Tak Marčiks, ka baigais autodetaļu eksperts, zin vislabakās vietas, kur ņemt autodetaļas..., "taisnās rokas", ka sacīt jasaka

vienu jau minēja, tas ir BAP...

a otru, Maxima, piemirsa, kur ņem auto tjūninga elementus, škībriepas un trīsnedēļas strādajošus akumulātorus..

a jā, noteikti ka vēll Viņam ir DEPO karte, kur var ar labu atlaidi logu slotas un smaržekļus-karekļus iepirkt, var nemt pa vienam, bet atlaidi iedod, itkā uz štuku iepirktos!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Teiksim, ščotkas es pērku tikai SPS auto. Tur ir orģinālās valeo ar mūža garantiju, ar apzeltītu maliņu.

a grābekļus kur Tu pērc, ar kuriem Tev ir pilns koridoris

No uzkapšanas uz kuriem, Tev ir tik viena, bet toties ļoti dziļa rieva pierē....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti