Pārdod Audi A6!

azors Reģ.: 01.02.2006

1998 gads 1.8 turbo, tumši sarkana metālika, mehāniska ātrumkārba, abs, centrālā atslēga, el. spoguļi, el.logu pacēlāji, gaisa spilveni, lietie diski, miglas lukturi,stūres lifts, sēdekļu apsilde + elektriskie sēdekļi, dalītā klimatkontrole, signalizācija + slepenais slēdzis, stereo iekārta, stūres pastiprinātājs.Bilde galerijā. Tel. 26141000

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: 1998 gads 1.8 turbo, tumši sarkana metālika, mehāniska ātrumkārba, abs, centrālā atslēga, el. spoguļi, el.logu pacēlāji, gaisa spilveni, lietie diski, miglas lukturi,stūres lifts, sēdekļu apsilde + elektriskie sēdekļi, dalītā klimatkontrole, signalizācija + slepenais slēdzis, stereo iekārta, stūres pastiprinātājs.Bilde galerijā. Tel. 26141000

dodu 2950eur, pie nosacījuma, ka šķiļās dziesmā un ir pilna bāka

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sorry cena EUR 8350

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais, a pēc kādiem principiem Tu cenu rēķini? Audi A6 tomēr nav tai pat cenā kā Tava Megāne...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pirmais, a pēc kādiem principiem Tu cenu rēķini? Audi A6 tomēr nav tai pat cenā kā Tava Megāne...

Labi jau ir. Nebiju cenu ielicis, tāpēc viņš mani paņēma uz izbrīnu!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pirmais, a pēc kādiem principiem Tu cenu rēķini? Audi A6 tomēr nav tai pat cenā kā Tava Megāne...

Vai tik Tu nedomaa, ka Tavs pasrāķis ir stipri tuvu "hierarhijā" tam A6

P.N.

Un kas ir megāne gecs

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A vai tad es kaut ko par savu Pasātu te pieminēju? Nemaz ir netaisos pretendēt uz kaut kādu tuvību hierarhijā, man tas bijis nebijis (lai gan cik manas necilās smadzenītes auto jomā orientējas, kaut kāda saistība jau tur ir, bet ne par to stāsts...)

Megāne ir Megāne, tā no francūžu klana... Gecs - tas jau policijas sporta auto...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Pirmais, a pēc kādiem principiem Tu cenu rēķini? Audi A6 tomēr nav tai pat cenā kā Tava Megāne...

nu es saskaitīju cik es varētu savākt ieķīlājot lombartā labākās drēbes un `paņemot kabatas naudu nedēļai uz priekšu....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Pirmais, a pēc kādiem principiem Tu cenu rēķini? Audi A6 tomēr nav tai pat cenā kā Tava Megāne...

nu es saskaitīju cik es varētu savākt ieķīlājot lombartā labākās drēbes un `paņemot kabatas naudu nedēļai uz priekšu....

Kaapec tad uz seminaaru neatnaaci savos visos trijos nerca kažokos

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Pirmais, a pēc kādiem principiem Tu cenu rēķini? Audi A6 tomēr nav tai pat cenā kā Tava Megāne...

nu es saskaitīju cik es varētu savākt ieķīlājot lombartā labākās drēbes un `paņemot kabatas naudu nedēļai uz priekšu....

Paskaidro, Tev tik glaunas drēbes vai kabatas nauda liela? Ja pēdējais vairants - kas Tev to maksā?

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Es arī pārdodu A6, 2001. gada avant, 2,5 TDI Quattro, 6 ātrumi, ādas salons, R17 riepas, ksenona gaismas, signalizācija+čips+poga, utt, vispār steidzami, cena ap 10000 EUR.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Es arī ......vispār steidzami, cena ap 10000 EUR.

Vai kāds var no marketinga znaja pastāstīt kapēc pircējam būtu jāzin ka Tav ir STEIDZMI ?

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Vai kāds var no marketinga znaja pastāstīt kapēc pircējam būtu jāzin ka Tav ir STEIDZMI ?

Steidzami, nozīmē, ka pārdevējam:

1)Ļoti ātri vajag tikt vaļā no mašīnas, kurai kautkas nav kā vajag.

2)Steidzami = lēti (ja nu kāds neorientējas cenās, padomās, ka pa puscenu pārdod)

3)nepieciešams, lai sludinājuma teksts neizskatītos pārāk necils un īss.

4)liekas, ka auto nopirks 2-3h laikā no publikācijas brīža, un, ja tu nepiezvanīji laikā, tad visticamāk auto vairs nav pieejams.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

A6 rakstīja: Es arī ......vispār steidzami, cena ap 10000 EUR.

Vai kāds var no marketinga znaja pastāstīt kapēc pircējam būtu jāzin ka Tav ir STEIDZMI ?

Steidzami, manā gadījumā pēc iespējas ātri. Tāpēc arī cena nav kosmiska par tādu auto.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

sintris rakstīja:

A6 rakstīja: Es arī ......vispār steidzami, cena ap 10000 EUR.

Vai kāds var no marketinga znaja pastāstīt kapēc pircējam būtu jāzin ka Tav ir STEIDZMI ?

Steidzami, manā gadījumā pēc iespējas ātri. Tāpēc arī cena nav kosmiska par tādu auto.

cena nav kosmiska, bet buutu 1,9 tad jau varetu domat par tadu summu!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

sintris rakstīja:

A6 rakstīja: Es arī ......vispār steidzami, cena ap 10000 EUR.

Vai kāds var no marketinga znaja pastāstīt kapēc pircējam būtu jāzin ka Tav ir STEIDZMI ?

Steidzami, manā gadījumā pēc iespējas ātri. Tāpēc arī cena nav kosmiska par tādu auto.

Nekas leets un STEIDZAMS nesanak, jo ir sakarigaki aparati par \"steidzigaku\" cenu:

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Nekas leets un STEIDZAMS nesanak, jo ir sakarigaki aparati par "steidzigaku" cenu:

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

Man gan šķiet, ka viņš pārdod par vienu modeli jaunāku AUDI nekā tie. =)

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Nekas leets un STEIDZAMS nesanak, jo ir sakarigaki aparati par "steidzigaku" cenu:

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

Man gan šķiet, ka viņš pārdod par vienu modeli jaunāku AUDI nekā tie. =)

Visi tie ir "delfini". Paskaties, kura gada ir STEIDZAMAIS un kura gada ir tie tris, neka jaunaka tur nav. Var jau to sarakstu vel papildinat, bet tas tikai piemeram ka neka STEIDZAMA tur nav, tas viss tufta!

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: 1998 gads 1.8 turbo, tumši sarkana metālika, mehāniska ātrumkārba, abs, centrālā atslēga, el. spoguļi, el.logu pacēlāji, gaisa spilveni, lietie diski, miglas lukturi,stūres lifts, sēdekļu apsilde + elektriskie sēdekļi, dalītā klimatkontrole, signalizācija + slepenais slēdzis, stereo iekārta, stūres pastiprinātājs.Bilde galerijā. Tel. 26141000

Vinjam navigācija arī ir vai tikai antena uz garbažnieka vāka??

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Archijs2 rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Nekas leets un STEIDZAMS nesanak, jo ir sakarigaki aparati par \"steidzigaku\" cenu:

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

steidzami tirgo šādu gadu

www.autonet.lv/...

uzmanīgāk lasīt vajag

Man gan šķiet, ka viņš pārdod par vienu modeli jaunāku AUDI nekā tie. =)

Visi tie ir \"delfini\". Paskaties, kura gada ir STEIDZAMAIS un kura gada ir tie tris, neka jaunaka tur nav. Var jau to sarakstu vel papildinat, bet tas tikai piemeram ka neka STEIDZAMA tur nav, tas viss tufta!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

lasīt vajag, steidzami tirgo šo gadu

www.autonet.lv/...

Bezduliss Reģ.: 22.06.2007
0 0 Atbildēt

Vins tak noteikti ne suuda neiet

audifans Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

Es arī gribu pārdot savu A6 2006. gada 2.0 Tdi par 32k EUR. Negrib kāds? Mells un labs

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

audifans rakstīja: Es arī gribu pārdot savu A6 2006. gada 2.0 Tdi par 32k EUR. Negrib kāds? Mells un labs

aizmirsi piebilst- steidzami

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Archijs2 rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Nekas leets un STEIDZAMS nesanak, jo ir sakarigaki aparati par "steidzigaku" cenu:

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

Man gan šķiet, ka viņš pārdod par vienu modeli jaunāku AUDI nekā tie. =)

Visi tie ir "delfini". Paskaties, kura gada ir STEIDZAMAIS un kura gada ir tie tris, neka jaunaka tur nav. Var jau to sarakstu vel papildinat, bet tas tikai piemeram ka neka STEIDZAMA tur nav, tas viss tufta!

Paklau gudriniek, ja u neatšķir benzīna dzinēju no dīzeļa un 1998. gadu no 2001, tad esi dīvains. Pie tam manam auto ir laba komplektācija un Quattro piedziņa.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Archijs2 rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Nekas leets un STEIDZAMS nesanak, jo ir sakarigaki aparati par "steidzigaku" cenu:

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

www.autonet.lv/...

Man gan šķiet, ka viņš pārdod par vienu modeli jaunāku AUDI nekā tie. =)

Visi tie ir "delfini". Paskaties, kura gada ir STEIDZAMAIS un kura gada ir tie tris, neka jaunaka tur nav. Var jau to sarakstu vel papildinat, bet tas tikai piemeram ka neka STEIDZAMA tur nav, tas viss tufta!

Paklau gudriniek, ja u neatšķir benzīna dzinēju no dīzeļa un 1998. gadu no 2001, tad esi dīvains. Pie tam manam auto ir laba komplektācija un Quattro piedziņa.

Paelpo svaigu gaisu, tas ko sapipejies izies un bus Tev viss labi

Topika autors tirgo 1,8i benzinu, nevis dizeli

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti