GPS kronsteins mocim

avaldman Reģ.: 28.01.2002

Interesee kur dabuut kronteinu prieksh GPS mocim. Vairaak interesee pats kronsteins kuru pie mocha (stuures) pieskruuveet, lai pie taa savukaart pieliktu kasti (tipa touratech vai ko liidziigu) Galiigi neko nevar atrast pie mums, varbuut kaads ko ir licis, mosh kautkas no velo ir izmantojams? Pasham uztaisiit ..saakumaa likaas vienkaarshi bet nu katkaa galiigi nav taa.. Mocis ir Enduro KTM LC4.

 
avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Razhotaajam nekaa taada nav, e-bay shis tas ir, tipa universaalais moto-velo vareetu buut OK, pie mums nav kaada firma kas ko taadu tirgo?

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Tjaa ir magelaanam, man ir Garmin GPS Map 76, ar e-bay galiigi nav pieredzes, vai tad no e-bay nebuus taa ka uz ziemu atnaaks it seviskji ja no ASV?

cgi.ebay.com/...

shitaads buutu labs (ceru kas tas links straadaa)

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Navi tu domaa Navy? Tipa jaa bet ne tikai tur jau nopeerkot iekshaa ir karte ar lielajiem celjiem un pilseetaam, shogad ja kas pa eiropu braukaajot tiiri labi nodereeja.

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Nee nee info taa ir noderiiga, juuraa arii gadaas izbraukt, tagad gan taa mazaak. Ja gribeetu notirgot vareetu arii varbuut tiiri labi, man tur kugju vraku koordinaates staav iekshaa, zinu ka ir daudz tautas kam tas interesee

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Es jau arii taadus mekleeju, nu redzees caur ss kautkaadu dzeku sazvaniiju kursh saka ka piegaadaajot visaadus, saka ka vareeshot sho to piemekleet tad nu redzees. Bet nu velo veikalos galiigais tukshums, par mochu veikaliem nemaz nerunaajot..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti