Mazlietoti diski ar riepām 17\'

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
 
Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Par to tupumu nezinu

droshi vien, ka ari diskus var meegjinaat suutiit no kaut kurienes pa leeto + veel arii jaauzmontee...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Ar to vien gribeeju pateikt, ka visu jau var meegjinaat dabuut leetaak, bet tas viss ir jaameklee, jaapasuuta, jaagaida, jaabrauc pakalj u.t.t.

Biezhi vien, cilveeki ir paaraak aiznjemti, lai kraameetos ar taadaam lietaam.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?

Zini, ka rokas man neaug no taas vietas, lai vareetu sevi saukt par zinoshu auto jomaa

Diskiem ir 5 caurumi (vietas, ar kuraam disku var pieskruuveet)... siikaak neko nemaaceeshu paskaidrot

Tad ir iipashi jaanoraada, kas man ir jaapapeeta un kam jaapieveersh uzmaniibu runaajot par tiem caurumiem....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

Uggga rakstīja: A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?

Zini, ka rokas man neaug no taas vietas, lai vareetu sevi saukt par zinoshu auto jomaa

Diskiem ir 5 caurumi (vietas, ar kuraam disku var pieskruuveet)... siikaak neko nemaaceeshu paskaidrot

Tad ir iipashi jaanoraada, kas man ir jaapapeeta un kam jaapieveersh uzmaniibu runaajot par tiem caurumiem....

Nu tad vismaz pasaki, uz kādas mašīnas tad viņi patreiz stāv?

Tāpat uz diskiem (parasti iekšpusē) vajadzētu būt skrūvju attālumam (5x...), ET-..., platumam - J..., vidus caurumam-...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Jaunulis rakstīja:

Uggga rakstīja: A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?

Zini, ka rokas man neaug no taas vietas, lai vareetu sevi saukt par zinoshu auto jomaa

Diskiem ir 5 caurumi (vietas, ar kuraam disku var pieskruuveet)... siikaak neko nemaaceeshu paskaidrot

Tad ir iipashi jaanoraada, kas man ir jaapapeeta un kam jaapieveersh uzmaniibu runaajot par tiem caurumiem....

Nu tad vismaz pasaki, uz kādas mašīnas tad viņi patreiz stāv?

Tāpat uz diskiem (parasti iekšpusē) vajadzētu būt skrūvju attālumam (5x...), ET-..., platumam - J..., vidus caurumam-...

Man jau nu liekas, ka uz tiem diskiem taa arii raxtiits 7x17'

Pashalaik diski uzauti oktaavijai....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Jaunulis rakstīja:

Uggga rakstīja: A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?

Zini, ka rokas man neaug no taas vietas, lai vareetu sevi saukt par zinoshu auto jomaa

Diskiem ir 5 caurumi (vietas, ar kuraam disku var pieskruuveet)... siikaak neko nemaaceeshu paskaidrot

Tad ir iipashi jaanoraada, kas man ir jaapapeeta un kam jaapieveersh uzmaniibu runaajot par tiem caurumiem....

Nu tad vismaz pasaki, uz kādas mašīnas tad viņi patreiz stāv?

Tāpat uz diskiem (parasti iekšpusē) vajadzētu būt skrūvju attālumam (5x...), ET-..., platumam - J..., vidus caurumam-...

Man jau nu liekas, ka uz tiem diskiem taa arii raxtiits 7x17'

Pashalaik diski uzauti oktaavijai....

.........lai dubultotu cenu

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Jaunulis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Jaunulis rakstīja:

Uggga rakstīja: A kādi vispār caurumi tiem diskiem? Vai tie kaut kādi universālie?

Zini, ka rokas man neaug no taas vietas, lai vareetu sevi saukt par zinoshu auto jomaa

Diskiem ir 5 caurumi (vietas, ar kuraam disku var pieskruuveet)... siikaak neko nemaaceeshu paskaidrot

Tad ir iipashi jaanoraada, kas man ir jaapapeeta un kam jaapieveersh uzmaniibu runaajot par tiem caurumiem....

Nu tad vismaz pasaki, uz kādas mašīnas tad viņi patreiz stāv?

Tāpat uz diskiem (parasti iekšpusē) vajadzētu būt skrūvju attālumam (5x...), ET-..., platumam - J..., vidus caurumam-...

Man jau nu liekas, ka uz tiem diskiem taa arii raxtiits 7x17'

Pashalaik diski uzauti oktaavijai....

.........lai dubultotu cenu

Lai cenu dubultotu, jaapielej pilna bāka ar degvielu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

Cena varētu būt 920 Ls

nevarētu...

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

piekriitu, domaaju, ka max disku cena 300, riepu 250!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja: Varbūt esmu tups, bet tik daudz tev neviens nemaksās. max 700-750Ls, jo diski maksā 476(plus ka nav jauni -->> max- 450, bet riepas 17" no reifendirekta var dabūt pa 60-70 Ls gab - 250-300Ls, kas kopā sastāda - 700-750 Ls

pie tam tās ir PILNAS cenas ar VISIEM NODOKĻIEM un BEZ ATLAIDĒM....

p.n.

šis tak nav pirmais gadījums - nesen bija kaukādi kantaini borbeti ar nodzītām galošām pa jaunas mantas pilnu cenu

mani visu laiku pārsteidz, ka tieši šajā mega auto-portālā tiek ķerti auto-lohi.... tak sip uz ss.lv vai reklama un tirgo tur savus ūberkrutos pribambasus hoķ pa 1840

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

nekur taa īsti neiet runa un nav zināms disku & riepu skaits!? triis varbuut piecas!?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: nekur taa īsti neiet runa un nav zināms disku & riepu skaits!? triis varbuut piecas!?

ljoljiki , fishku nerubijat waj??? tas ir price par jewropaleti ar uuberljitakiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

krisus rakstīja: nekur taa īsti neiet runa un nav zināms disku & riepu skaits!? triis varbuut piecas!?

ljoljiki , fishku nerubijat waj??? tas ir price par jewropaleti ar uuberljitakiem

A moš Škoda komplektā vēl nāk?

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Sveiciens visiem!

Vai kādam ir interese par 7x17' diskiem BM Verona (skat. www.dalans.lv/... ;tips=aluminija&method=size&size=17)

kopā ar riepām Hankook 105, izmeers 225/45 R17 (skat. www.dalans.lv/... ;sezona=vasara&tips=vieglie)

Pasham vakarnakt autiņam noskrūvēja visus riteņus, tad nu kā pagaidu variantu uzliku augstaak mineetos. Apdrošinātāji un salons jaunus diskus sola pēc 2- 3 nedēļām.... Uz klučiem ta autiņu atstāt nevar...

Varbūt ir interese par sho komplektu?

Cena varētu būt 920 Ls (tie 20 ls, lai būtu par ko kaulēties

Vispār tagad iebraucu, ir kautkāds krievs Pasha, kuram noskrūvēti ljitaki ... tad nu tirgojas

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Sveiciens visiem!

Vai kādam ir interese par 7x17' diskiem BM Verona (skat. www.dalans.lv/... ;tips=aluminija&method=size&size=17)

kopā ar riepām Hankook 105, izmeers 225/45 R17 (skat. www.dalans.lv/... ;sezona=vasara&tips=vieglie)

Pasham vakarnakt autiņam noskrūvēja visus riteņus, tad nu kā pagaidu variantu uzliku augstaak mineetos. Apdrošinātāji un salons jaunus diskus sola pēc 2- 3 nedēļām.... Uz klučiem ta autiņu atstāt nevar...

Varbūt ir interese par sho komplektu?

Cena varētu būt 920 Ls (tie 20 ls, lai būtu par ko kaulēties

Vispār tagad iebraucu, ir kautkāds krievs Pasha, kuram noskrūvēti ljitaki ... tad nu tirgojas

Prieks, ka cilveeki var vismaz izlaadeeties shajaa smagaajaa 2dienaa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti