Jaunie CP auto

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
 
1 2 3 4
newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

tas nav policijas? man liekas, ka neviens tāpat kameras iekš auto neliek. sāka ar Getz un tagad būs Subaru. vis ir normāli. nekā aplama nav.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

gan jau radardetektors arii no shiem pasargaas

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: www.delfi.lv/...

vai tik taa ieprieksjeejaa info par tiem GETZ nebija mazliet aplama???

vai tik tai zinjaa par GETZu nebij teikts, ka driizumaa iegaadaas veel vairaakas jaudiigas mashiinas [proti, shitos SUBARUs]. uz ko dazhi nez kaapeec iedomaajaas, ka jaudiigi ir getzi un tie tiks iegaadaati veel.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ancanti, kurējā ta būs - WRX vai WRX STI

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

nu un ne vinji braukt maak, ne vinji kauko padariis detektori uzradis vinju radarus, bet parejas lietas (nu ka agresivu braukshanu, utt) pieshuut nekad neviens nav varejis (durakiem tikai) aa, un ka ar likumu ka netrafaretiem auto NEDRIIKST buut bakugunis un skanjas signaals prokuraturs ta pirms gadeim 5ciem tika valja no aprikojuma, tagad akal katram otrajam bus migalkas vai sviests kaukac un nesakartota likumdoshana, kas mani var piespiest apstaaties kaukadam subaruuu, kursh iisti liidzi nemaz natiek nav tada punkta likumaa

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

zaibis, man ar buus bakugunis sleeptaas :naac:

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Man policija netraucē.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:kas mani var piespiest apstaaties kaukadam subaruuu, kursh iisti liidzi nemaz natiek

Kursh gan steelrat`am krānu staipīs, ja ne pats?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Raser rakstīja: www.iiva.iem.gov.lv/...

bet konkurs uzrakstīts tā, lai subaru vinnētu, evolūcijām tikkai 2l motors

pēc konkursa nolikuma atbilst +/- arī WRX, kuram "parasto mirstīgo" cena ~18k, evolūcijai ~25k. nu neticu, ka STI taisās iepirkt!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

varam izreekinaat - Ls131925 izdalam uz 6, sanaak Ls21987.5 par katru mashiinu. njemot veeraa, ka noteikti ir piemeerotas atlaides, patieshaam izskataas pec STi.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja ņem vērā, ka "modenāko aparatūru" uzstādīs tuvu stāvoši kantori, tad pašiem auto tur sanāk tik, cik knapi getzu paņemt.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Bā, poličiem Imprezas. Jāpiesakās darbā ceļu policijā

Arī gribu braukt ar Imprezu

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja: www.iiva.iem.gov.lv/...

Tur jau tiešām liela izvēle nav

Tā kā jau priekš subaru rakstīts

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: varam izreekinaat - Ls131925 izdalam uz 6, sanaak Ls21987.5 par katru mashiinu. njemot veeraa, ka noteikti ir piemeerotas atlaides, patieshaam izskataas pec STi.

Daudzi paziņas, kas ar STI braukā, saka, ka pa pilsētu ikdienā ar to biku pa šerpu un degvielas patēriņš arī ne pa jokam. Pilnībā pietiekot ar WRX vai 2.0 tiem, kuriem kāja vieglāka...

Un vispār vai nu CP tik bieži nākas dzīties pakaļ un vai nu tik bieži kāds aizmūk... Man tā liekas lieka naudas izšķērdība! Un zinot subaru 'driving perfomance', pieļauju, ka kāds CP`ists varētu arī bik aizrauties un uz vāka nolikties

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: www.tvnet.lv/...

nu un ne vinji braukt maak, ne vinji kauko padariis detektori uzradis vinju radarus, bet parejas lietas (nu ka agresivu braukshanu, utt) pieshuut nekad neviens nav varejis (durakiem tikai) aa, un ka ar likumu ka netrafaretiem auto NEDRIIKST buut bakugunis un skanjas signaals prokuraturs ta pirms gadeim 5ciem tika valja no aprikojuma, tagad akal katram otrajam bus migalkas vai sviests kaukac un nesakartota likumdoshana, kas mani var piespiest apstaaties kaukadam subaruuu, kursh iisti liidzi nemaz natiek nav tada punkta likumaa

Ir arī jau tagad netrafarētas mašīnas ar bākugunīm. Kaut vai drošības policijas džipi, kas pavada uz ceļa premjerministru un vēl dažu labu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

njaa.... gribētos zināt kāds perfomance būs tām mašīnam kad tos piekraus pa pilnām ar specaparatūru un "videjas" miesas poličiem....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: njaa.... gribētos zināt kāds perfomance būs tām mašīnam kad tos piekraus pa pilnām ar specaparatūru un "videjas" miesas poličiem....

Ne jau tonna un pat ne 100kg tas viss sver! Tā ka po tas viss....

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Zinot mūsu CP bardaku un visatļautību tad ilgi nebūs jāgaida, kad ar šīm Imprezām paši intereses pēc pamēģinās agresīvi atvilkt jo nevarēs taču nociesties vajadzēs taču pie radiem aizšaut, uz diseni zaķiem pazīmēties. Gaidam pirmo vāku, koku ....

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau drīz tautā parādīsies informācija par numura zīmēm... galu galā tās takš tikai 6 zilās imprezas...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Gan jau drīz tautā parādīsies informācija par numura zīmēm... galu galā tās takš tikai 6 zilās imprezas...

Un kā tu zini, ka tieši zilas???

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Da pofig, hotj lillā. In kas būs, ja zināsi numurus? Būs, piemēram, GP5397, nākamajam FD2981, vēl citam DN7942. Afigennā problēma mūsdienās, ne?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

iRAFAR rakstīja: Gan jau drīz tautā parādīsies informācija par numura zīmēm... galu galā tās takš tikai 6 zilās imprezas...

Un kā tu zini, ka tieši zilas???

tas taapat kaa evolution parasti ir sniega kraasaa(dzeltenas), sti meez buut zili paarsvaraa( taksh nepirks gan jau ka kaut kaadus parastos)

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Da pofig, hotj lillā. In kas būs, ja zināsi numurus? Būs, piemēram, GP5397, nākamajam FD2981, vēl citam DN7942. Afigennā problēma mūsdienās, ne?

stulbie cilveecinji tagad luurees katram gecam numurus,blocinjaa pierakstiitos, buus vairaak avaariju pilseetaa....

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

No ceļu satiksmes noteikumiem:

68. Transportlīdzekļa vadītājs aptur transportlīdzekli, ja policijas darbinieks, robežsargs (uz valsts robežas vai

pierobežā) vai muitas amatpersona dod norādījumu apturēt transportlīdzekli:

68.1. ar skaļruņa palīdzību vai uz konkrēto transportlīdzekļa vadītāju vērsta rokas vai zižļa svārstveida kustību no

policijas, Valsts robežsardzes (uz valsts robežas vai pierobežā) vai Valsts ieņēmumu dienesta automobiļa vai

motocikla, kam ir valsts standartā LVS 63:1999 noteiktais operatīvā transportlīdzekļa krāsojums vai nav tā;

šie pēdējie trīs vārdiņi itkā atļauj stādināt arī no netrafarētiem auto, taču.. taču - kādā veidā es varu zināt, ka tas ir policijas, robežsardzes vai vida dienesta auto?? nu man ko, brauciena laikā prasīt tehnisko pasi?

ok, ok.. es tik meklēju spraudziņas likumdošanā...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti