Vecā VOLVO origjinaalaa gaazes iekaarta!

Ozz Reģ.: 25.11.2002

Taatad tiek tirgota taada uzparikte-maisiitaajs+reduktors.

Der solex un laikam arii pierburg 2kameru karbstikjiem.

origjinaali Holandes diileri lika 200 un 700 seerijas volvo ar dzineeja kodu B230K.

Maisiitaajs laikam ka Necam, reduktors Vialle vai kkas taadaa garaa.

Iipatniibas-maisiitaajs tiek stiprinaats zem karburatora, attieciigi gaaze karburatoraa nemaz nenonaak, bet pa taisno kolektoraa.Vadaama ar 2 droseleem(katrai kamerai sava).Attieciigi pareizi sareguleejot gaazes pateeriņš ir tikpat liels cik benziina, un nav jaudas zuduma.

Neizsleedzu, ka var uzstaadiit arii iešprices sisteemaam.

Reduktors-pagaajušgad paarlasiits pie Anda Slokā.Nereguleejams, nav kondensaata noliešanas skruuves. Praktiski neapkopjama un praktiski mūžīga sisteema.

veel 100 punktu, ka var uzstaadiit VAZmobiilim, vai arii citam karburatorbriinumam, taisot paarejas.

Cena-ls 60 TIKAI!

Ozzies at inbox ellvee

vai arii 2 9 7 8 2 9 8 1

Spams welkomeets!

 
pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

nav iespējams ka tērē tikpat kā benzīnu un jauda nezūd. Vai nu viens vai otrs...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

protams ja bendzīnu netērē vairāk nekā tam būtu jābūt...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja spams...

da nu nakuj santiimsipshanu lapaak dieseli uzreiz

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

p.s. es gan te taa dzirdeeju ka LPG + turbo ....

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: p.s. es gan te taa dzirdeeju ka LPG + turbo ....

a kas? nekāda vaina nav!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: nav iespējams ka tērē tikpat kā benzīnu un jauda nezūd. Vai nu viens vai otrs...

Var gan....

ideja kaada-parastaas analogaas piesuuc caur karbuli jau gatavu gaisa/gaazes maisiijumu tik, cik var piesuukt...

Sitai atkal gaaze ar nelielu, bet tomeer spiedienu tiek padota jau kolektoraa......un tiesi tik, cik nospied pedaali....

Principaa vinju var saliidzinaata ar gaazes iešprici...tikai krietni vecaakaa izpildiijumaa...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Kindzulis rakstīja: p.s. es gan te taa dzirdeeju ka LPG + turbo ....

a kas? nekāda vaina nav!

man jau ar taa teica...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: p.s. es gan te taa dzirdeeju ka LPG + turbo ....

Ja grib baigi gaazt pa traseem (nu trenninju masiinai) un neliet tos 60 un vairaak litrus bendzas, tad var ar sito, attieciigi cenniks uz pusi zemaaks...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz nespamo ja

suu.du nolejamais caurums vinjam ir. BET ir taada tehnologija arii muusu gaaziniekiem zinaama. monteet ar izpluudes cauruli uz leju,jeb visa taa susla nonaak degkameraa.

nu tas pirmkaart.

otrkaart tev uz gaazes negaaja sliktaak kaa uz benziina,JO ! ar benziinu vnk tev vinja normaali negaaja...

taa ka shis ir sasteigts spriedums.

treshkaart gaaze iztvaiko un automaatiski nonaak iepluudniekaa ar spiedienu . un te nu lielas spraugas nav zem vai virs karburatora !!! labaak ir zem. un saskidrinaataa gaaze ir SMAGAAKA par gaisu,taatad vinja automaatiski dosies kur zemaaks...

P.S. ne velti krievu laikaa kategoriski neieteica uzglabaat auto ar gaazes sisteemu-garazjaa kurai bija bedre.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

pinguin rakstīja: nav iespējams ka tērē tikpat kā benzīnu un jauda nezūd. Vai nu viens vai otrs...

Var gan....

ideja kaada-parastaas analogaas piesuuc caur karbuli jau gatavu gaisa/gaazes maisiijumu tik, cik var piesuukt...

Sitai atkal gaaze ar nelielu, bet tomeer spiedienu tiek padota jau kolektoraa......un tiesi tik, cik nospied pedaali....

Principaa vinju var saliidzinaata ar gaazes iešprici...tikai krietni vecaakaa izpildiijumaa...

nevar gan - gāzes energoietilpība ir mazāka nekā bendzīnam, attiecīgi sadedzinot vienādu daudzumu bendzīna un gāzes - gāze var veikt mazāku darbu, attiecīgi lai paveiktu vienādu darbu ar bendzīnu - vajag vairāk gāzes....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Kindzulis rakstīja: p.s. es gan te taa dzirdeeju ka LPG + turbo ....

Ja grib baigi gaazt pa traseem (nu trenninju masiinai) un neliet tos 60 un vairaak litrus bendzas, tad var ar sito, attieciigi cenniks uz pusi zemaaks...

khmm.. es gan bi domaajis ko citu ...

tjip 240 + turbo+LPG

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Staavot-jaa...leenaam nopluudiis liidz apaksai

Tad kad karbuls suuc taa riktiigi, tad nekas nekur nenopluust, bet aizlido....

Un nav vinjai kondensaata skruuves....taa skruuve, uz kuru mees skatiijaamies kaut ko tur pieskruuvee....es vinju izjauktu redzeeju...

Pac nespamo, ja

Gaaja arii uz benziina, ja kas, tikai Tevis klaat nebija...

Un veel kad man vinju paarlasiija, es ar to dzeku paaris stundas notarkskjeejaam un apspriedaam sitamaas lietas....kaapeec vinjas nerazho tagad masveidaa...

un tikai taapeec, ak kjeepa uz katra kolektora savu maisiitaaju taisiit...vieglaak ir gaisafiltraa ieleikamo uzraiz nah...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kindzulis rakstīja: p.s. es gan te taa dzirdeeju ka LPG + turbo ....

Ja grib baigi gaazt pa traseem (nu trenninju masiinai) un neliet tos 60 un vairaak litrus bendzas, tad var ar sito, attieciigi cenniks uz pusi zemaaks...

khmm.. es gan bi domaajis ko citu ...

tjip 240 + turbo+LPG

jaa, kad man vins veel buus...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nekaadas kjeepas tur nav. pat VAZ mobiiljiem bija un citaam-katrai savs.

taapat katram auto modelim ir savas starplikas.-preciizi pa modeljiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Ozz rakstīja:

pinguin rakstīja: nav iespējams ka tērē tikpat kā benzīnu un jauda nezūd. Vai nu viens vai otrs...

Var gan....

ideja kaada-parastaas analogaas piesuuc caur karbuli jau gatavu gaisa/gaazes maisiijumu tik, cik var piesuukt...

Sitai atkal gaaze ar nelielu, bet tomeer spiedienu tiek padota jau kolektoraa......un tiesi tik, cik nospied pedaali....

Principaa vinju var saliidzinaata ar gaazes iešprici...tikai krietni vecaakaa izpildiijumaa...

nevar gan - gāzes energoietilpība ir mazāka nekā bendzīnam, attiecīgi sadedzinot vienādu daudzumu bendzīna un gāzes - gāze var veikt mazāku darbu, attiecīgi lai paveiktu vienādu darbu ar bendzīnu - vajag vairāk gāzes....

Jaa, nedaudz atskjiriiba jau ir...bet pie parastas pilseetas brauksanas Tu vinju neizjutiisi...

ja baigi gaazt, tad protams, ka gaazes pateerinsh pieaug proporcionaali vairaak....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

pinguin rakstīja:

Ozz rakstīja:

pinguin rakstīja: nav iespējams ka tērē tikpat kā benzīnu un jauda nezūd. Vai nu viens vai otrs...

Var gan....

ideja kaada-parastaas analogaas piesuuc caur karbuli jau gatavu gaisa/gaazes maisiijumu tik, cik var piesuukt...

Sitai atkal gaaze ar nelielu, bet tomeer spiedienu tiek padota jau kolektoraa......un tiesi tik, cik nospied pedaali....

Principaa vinju var saliidzinaata ar gaazes iešprici...tikai krietni vecaakaa izpildiijumaa...

nevar gan - gāzes energoietilpība ir mazāka nekā bendzīnam, attiecīgi sadedzinot vienādu daudzumu bendzīna un gāzes - gāze var veikt mazāku darbu, attiecīgi lai paveiktu vienādu darbu ar bendzīnu - vajag vairāk gāzes....

Jaa, nedaudz atskjiriiba jau ir...bet pie parastas pilseetas brauksanas Tu vinju neizjutiisi...

ja baigi gaazt, tad protams, ka gaazes pateerinsh pieaug proporcionaali vairaak....

nu jau leenaam saac laboties

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: nekaadas kjeepas tur nav. pat VAZ mobiiljiem bija un citaam-katrai savs.

taapat katram auto modelim ir savas starplikas.-preciizi pa modeljiem.

Tas jaa....

bet tajaa laikaa LPG vispaar bija tikai nedaudzaas valstiis, un veel mazaak bija diileru, kuri atljaava savai masiinai likt virsuu LPG un saglabaat garantiju....

Pirmie laikam kas masveidaa lietoja LPG bija beniluksa valstiis....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti