Saab 9-5 \'02

exif Reģ.: 28.09.2006
 
1 2
exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Ojj, links nogljuchiija

ss.ss.lv/...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Maita smuks...

Diagnosticēt labāk vest tur, kur tu pats uzticies... Bet džekiem servisā jābūt pietiekami zinošiem... Domāju, ka vikingi derētu... Sarakstīs kaites, kas ir un kas nav .

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Ojj, links nogljuchiija

ss.ss.lv/...

mja es ar sito sludinaajumu jau labu laiku atpakaļ ievēroju smuks jaa bet taapat neviens nepeerk it kaa cena ar nav kosmiksa bet taapat hvz vin zin kas tam pirceejam vajadziigs?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Maita smuks...

Diagnosticēt labāk vest tur, kur tu pats uzticies... Bet džekiem servisā jābūt pietiekami zinošiem... Domāju, ka vikingi derētu... Sarakstīs kaites, kas ir un kas nav .

Nav pieredze ar Saapiem taapeec jautaaju! Uzticeeties jau ar nevar nevienam Kaut kaada fishka arii jaarubii, lai nepataisa par mulkji!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

iRAFAR rakstīja: Maita smuks...

Diagnosticēt labāk vest tur, kur tu pats uzticies... Bet džekiem servisā jābūt pietiekami zinošiem... Domāju, ka vikingi derētu... Sarakstīs kaites, kas ir un kas nav .

Nav pieredze ar Saapiem taapeec jautaaju! Uzticeeties jau ar nevar nevienam Kaut kaada fishka arii jaarubii, lai nepataisa par mulkji!

Cik man zinams, '02 vieniga palikusi "slimiba" ir pakaleja tilta bukses. Un to pat nav verts diagnosticet - ilgi netur, bet ari parlasit nav nekads dargais prieks. Parejas lietas - viss ka jau jebkurai masinai, nobrukt var jebkas, tedel pilna diagnostika pie dilera deretu - cik zinu ta ir vieniga vieta, kas tiesam var uztaisit pilnu diagnostiku. Bat par uzticesanos... remontet es Vikinga negribetu... vini man dizelim iedavaja ieliet to pasu ellu, ko lej benzinniekiem un brinijas, ka 3.0 TiD ir aprikots ar Aero bremzem... Un vel viena lieta - SID - zud pikseli u.t.t. - braukat ar tadu var, bet ja gribas lai viss butu perfekti, nomaina sanak visai salita. Ja paveicas ir kantori, kas mak atjaunot - manejo vairs nevarot

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Par SID...

Pats neesmu mēģinājis, bet reku saite... varbūt izdodas...

www.saab9-5.com/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Par SID...

Pats neesmu mēģinājis, bet reku saite... varbūt izdodas...

www.saab9-5.com/...

Jau noiets etaps - metode diezgan laba, bet man palidzeja tikai daleji. Kad remontetaji atteicas atjaunot (t.i. garantet, ka izdosies nesacakaret pavisam), nolemu pats izmeginat laimi. Labak palika, bet rezultata esmu nonacis pie dilemmas - ja butu tik slikti, ka sakuma, naktos samaksat naudinu un nomainit. Bet tagad ir labak un paliek zel tos ~250Ls - rezultata braukaju ar pusdzivu SIDu

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Man arī ir SAABam problēma ar SID.

Jautājums, kas tas ir par rīku tajās bildēs, kas tos kontaktus biksta?

Kur tāds verķis ir nopērkams, un kā saucas?

jastr Reģ.: 04.08.2004
0 0 Atbildēt

Labāk tiešām iedod Arnijam sataisīt...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Man arī ir SAABam problēma ar SID.

Jautājums, kas tas ir par rīku tajās bildēs, kas tos kontaktus biksta?

Kur tāds verķis ir nopērkams, un kā saucas?

Parasta lodiishu pildspalva! Un taapeec jau arii neliidz!

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

nedaudz daargaks, bet nu perfectaa tehniskaa un ljooooti labaa vizuaalajaa staavoklii [protams, paaris skrambinjas uz bamperiem, bet tas neskaitaas ]

foto.inbox.lv/...

14\'600 euro

2002.gads

visas ekstras [iznjemot ventileejamos benkjus]

jauni koni

jauni ksenoni

var dabuut visus servisa izrakstus par mainiitajaam daljaam un apkopeem Viking Motors salonaa

autinsh fantastisch

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: nedaudz daargaks, bet nu perfectaa tehniskaa un ljooooti labaa vizuaalajaa staavoklii [protams, paaris skrambinjas uz bamperiem, bet tas neskaitaas ]

foto.inbox.lv/...

14'600 euro

2002.gads

visas ekstras [iznjemot ventileejamos benkjus]

jauni koni

jauni ksenoni

var dabuut visus servisa izrakstus par mainiitajaam daljaam un apkopeem Viking Motors salonaa

autinsh fantastisch

A ko fantastisch autinsh aizkrāsoti numuri? Baidies no CSDD pieejamās vēstures?

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: nedaudz daargaks, bet nu perfectaa tehniskaa un ljooooti labaa vizuaalajaa staavoklii [protams, paaris skrambinjas uz bamperiem, bet tas neskaitaas ]

foto.inbox.lv/...

14'600 euro

2002.gads

visas ekstras [iznjemot ventileejamos benkjus]

jauni koni

jauni ksenoni

var dabuut visus servisa izrakstus par mainiitajaam daljaam un apkopeem Viking Motors salonaa

autinsh fantastisch

smuks smuks, man gan nesanaaks, skatos taa liidz 10K jevro

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Kaa tur ir ar to Vikingu? Parasti rindas un laiciigi jaapieraksta diagnostika? Kaadas veel bija alternatiivas Vikingam?

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

a vot pieseejaas shii autinja numuri tagad ir iipashniekam uz jaunaa saaba ja godiigi, tad nezinu kaadi ir uzlikti vietaa

Par vikingu...nu nahaljavu labaak nebraukt...diagnostiku vajag pieteikt pozitiivas alternatiivas ir SAAB centrs [bijusii auto apruupe] alfa motoraa labaak neraadies

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: a vot pieseejaas shii autinja numuri tagad ir iipashniekam uz jaunaa saaba ja godiigi, tad nezinu kaadi ir uzlikti vietaa

Par vikingu...nu nahaljavu labaak nebraukt...diagnostiku vajag pieteikt pozitiivas alternatiivas ir SAAB centrs [bijusii auto apruupe] alfa motoraa labaak neraadies

SAAB centrs ir labs, bet pilnu diagnostiku vini nevar izveikt - nav viniem tik plass aprikojums. Remontejos pie viniem, bet diagnostiku braucu uz Vikingu. Japiesakas ieprieks, bet jaatzist, ka ari tas vel neko nelidz - ir nacies solitas max 1h vieta gaidit 3h...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nesaprotu walcc piezīmi par Alfa motors. tikai tāpēc, ka konkurenti??

Mana pieredze gam pārbaudot pirms iegādes savu pirmo SAAB, gan vēlāk šad tad konsultējoties un remontējoties, gan arī iegādājoties ar viņiem saistītā uzņemumā jauno auto un veicot garantijas laikā atrasto sīkumu novēršanu - ir visnotaļ pozitīva.

Manuprāt ļoti laba alternatīva Vikingam.

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

ne jau taapeec, ka konkurenti...man arii pret viking motors nav baigi silto juutu

vnk alfa motoram ir nikjis nomainiit tikai taas daargaakaas detaljas un taas kuras vispaar nav jaamaina...bet taas ko vajag nomainiit vinji atstaaj naakamajai reizei taadu ruugtu pieredzi esmu dzirdeejis no ljoti daudziem saab lietotaajiem...arii attieksme pret klientu nav taa feinaakaa...var jau buut, ka ar garantijas servisiem vinjiem veicas labaak

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ja tā, tad tās ir sliktas ziņas . Man gan bija savulkaik vienā servisā diagnoze par 400 Ls, bet Alfā vispirms ieteica izmēģināt apkārtesošo lētāko detaļu maiņu.. Kad pie vainas izrādījās tomēr dārgais mezgls, man piedāvāja izvēli starp dārgu jaunu mezglu un lētāku lietotu.. Rezultātā 400 Ls + darbs man tā vaina tika salabota par 60 Ls..

Tas ko es gribu pateikt ir, ka visos servisos ir iespējama komunikācija par vēlamāko variantu, atkarībā no mašīnas stāvokļa un vēlmes tajā investēt.. tikai jārunā..

007edgars Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

Cik maksā SID remonts pie Arnija?

edijzz Reģ.: 08.05.2003
0 0 Atbildēt

kur ir saab centrs?

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

G.Astras iela 13

007edgars Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

Manuprāt Saab centrs ir Maskavas 449!

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

sorry sajaucu |

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kas jāskatās pērkot 1990 gada 90O SPG?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti