Forda Mondeo universāls 1994.gads

Drouper Reģ.: 15.08.2007
 
1 2
vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Drouper rakstīja: bet nopirkt var tādu uzgali kādā veikalā?

Vispirms noskrūvē vai nomoci nost tās uzgaļa atliekas (lai zinātu, vai meklēt skrūvējamo, vai citādu), un tad bliez uz šrotu - piemēram, uz Elkšņiem pie Ikšķiles, www.elksni95.lv/... . šroti ir diezgan pilni ar donoriem - no Anglijas un īrijas savestiem mondeo, par mazām naudām iespējams tikt pat pie ādas uzgaļa (no Ghia). Atmiņā nāk vēl viens ford šrots - zem Imantas tilta, skatot virzienā no centra - tiltam kreisajā pusē, tuvāk Imantai.

Ideālā gadījumā - dabū atļauju pats gramstīties gar šrotā stāvošiem auto, atrodi donorauto, ieraugi uzgali, piepūt vaigus un skrūvē vai rauj nost.

Par \"skrūvēt\" vs. \"raut nost\" sk. komentu 23.08.2007 13:52

Vot.

Drouper Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Liels jums paldies par palīdzību Ar taam rīgas šrotām būs švakāk jo esmu no liepājas! Paldies !

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ar tām šrotām nekad nav bijis viegli

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Drouper rakstīja: blablabla

Lai izdodas!

Drouper Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

nu tagad pastāstiet man vai es shito kloķi varēshu uzlikt savam fordiņam??? Ludzu tikai bez muļķībām!!

tebūs apraksts:

img88.imageshack.us/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Drouper rakstīja: nu tagad pastāstiet man vai es shito kloķi varēshu uzlikt savam fordiņam??? Ludzu tikai bez muļķībām!!

tebūs apraksts:

img88.imageshack.us/...

Uzlikt viņu var, bet vai Tu viņu varēsi uzlikt, es nemācēšu teikt...

Drouper Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Drouper rakstīja: nu tagad pastāstiet man vai es shito kloķi varēshu uzlikt savam fordiņam??? Ludzu tikai bez muļķībām!!

tebūs apraksts:

img88.imageshack.us/...

Uzlikt viņu var, bet vai Tu viņu varēsi uzlikt, es nemācēšu teikt...

kāpēc tā?

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Pērku ford mondeo automātikso kārbu(95-96g), vēlams beigtu un ar stekeri vadiem, patiesība vajag štekeri tikai

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Drouper rakstīja:

Uggga rakstīja:

Drouper rakstīja: nu tagad pastāstiet man vai es shito kloķi varēshu uzlikt savam fordiņam??? Ludzu tikai bez muļķībām!!

tebūs apraksts:

img88.imageshack.us/...

Uzlikt viņu var, bet vai Tu viņu varēsi uzlikt, es nemācēšu teikt...

kāpēc tā?

Tu takš pats prasi vai varēsi uzlikt? Un kā lai mēs zinām, vai tu varēsi uzlikt? varbūt tev rokas abas kreisās? Bet uzlikt viņu var

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Drouper rakstīja:

Uggga rakstīja:

Drouper rakstīja: nu tagad pastāstiet man vai es shito kloķi varēshu uzlikt savam fordiņam??? Ludzu tikai bez muļķībām!!

tebūs apraksts:

img88.imageshack.us/...

Uzlikt viņu var, bet vai Tu viņu varēsi uzlikt, es nemācēšu teikt...

kāpēc tā?

Tu takš pats prasi vai varēsi uzlikt? Un kā lai mēs zinām, vai tu varēsi uzlikt? varbūt tev rokas abas kreisās? Bet uzlikt viņu var

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti