Gudrie luksafori

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ideja lab... muniki bez radariem varēs baigi uzbaroties...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Tikko pa DiscoveryScience skatījos raidīju kā Kalifornijā cīnās ar ātruma pārkāpējiem. Sevišķi pie skolām. Arī Latvijā to verētu elementāri pielietot 'guļošo policistu' vietā.

Risinājums pavisam vienkāršs - tiklīdz radars konstatē ātruma pārsniegumu, tā tas uz kādu brīdi ieslēdz nedaudz tālāk esošajā luksaforā sarkano signālu. Ja neviens nepārsniedz, tad visu laiku deg zaļais.

Man jau šķiet, ka ideja vienkārša un tai pat laikā ģeniāla. Vienīgi Latvijā tas ir tikpat reāli kā cūkai apelsīni.

vispār uz Krastenes varētu uzlikt.... labs šovs būtu - tipo kurš tagad ir vainīgs....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

vispār uz Krastenes varētu uzlikt.... labs šovs būtu - tipo kurš tagad ir vainīgs....

Tad jau es katru rītu varētu vērot naidpilnus skatienus

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

modena rakstīja:

vispār uz Krastenes varētu uzlikt.... labs šovs būtu - tipo kurš tagad ir vainīgs....

Tad jau es katru rītu varētu vērot naidpilnus skatienus

gan jau tev pēc kāda laiciņa pieriebtos stāvēt uz katra luksafora......

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

spānijā arī šito pa pilnam, ja kāds lohs uzraujas, tad pārējie viņu noblenž zaļu

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Savukārt Polijā daudzviet pilsētās manīju ko citādu ar luksoforiem. Ja piebrauc pie krusta no mazsvarīga ceļa un pa galveno tajā brīdī nav intensīva satiksme, tev uzreiz tiek "padota" zaļā gaisma. Šitā uzreiz neiebraucu, kad man labu gabaliņu pa priekšu viens izbrauca krustu, paspēja jau iedegties sarkanais, bet tiklīdz es pieripināju, tā tūlīt atkal iedegās zaļais.

Varbūt kāds var precīzāk izskaidrot šo gaismu darbības principus?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Itālijā un citur novēroju tipa radarzīmes - ja brauc normāli - viss kārtībā, ja pārsniedz tad vai nu zīme sāk mirgot [lcd tablo] vai dzeltenās lampiņas. Itāļu ciemos kur šitie bija uzstādīti pie zīmēm 30 - mirgoja nonstopā

imo nevajag luksoforus, tas ir tufta, a zīmes būtu labi, citādi ir reizes kad ir forši ja pabrīdina - nelido vecīt, te ir 50kmh.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Itālijā un citur novēroju tipa radarzīmes - ja brauc normāli - viss kārtībā, ja pārsniedz tad vai nu zīme sāk mirgot [lcd tablo] vai dzeltenās lampiņas. Itāļu ciemos kur šitie bija uzstādīti pie zīmēm 30 - mirgoja nonstopā

imo nevajag luksoforus, tas ir tufta, a zīmes būtu labi, citādi ir reizes kad ir forši ja pabrīdina - nelido vecīt, te ir 50kmh.

Šitāds ir iebraucot Valmierā.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu neder mums shitāda sistēma - Mums kā Zadornovs saka ir krievu domāšana, un vis drīzāk krastene būs pilna ar cilvēkiem kam nevajaga braukt pa krasteni, bet brauks pa krasteni tikai tapēc lai uzrautios uz radaru. Tad fixi izmantot apgrizšanās vietu lai laimigs turpinātu braukt kur vajaga a pārējie zaļi varees blenzt atpakaljskata spoguljos stavot pie sarkanā.

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Risinājums pavisam vienkāršs - tiklīdz radars konstatē ātruma pārsniegumu, tā tas uz kādu brīdi ieslēdz nedaudz tālāk esošajā luksaforā sarkano signālu. Ja neviens nepārsniedz, tad visu laiku deg zaļais.

Man jau šķiet, ka ideja vienkārša un tai pat laikā ģeniāla. Vienīgi Latvijā tas ir tikpat reāli kā cūkai apelsīni.

100% piekrītu! Ideāla sistēma kuru uz savas ādas esmu pārbaudījis gan Norvēģijā gan Somijā. Naktī brauc ar atļauto ātrumu un Tev visu laiku zaļais, kā sāc pārsniegt tā pie katra luksafora bremzē. Sistēma kas disciplinē jebkuru neatkarīgi no krāniņa garuma un viņa pagarinātājiem!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu jaa

bet pie mums ir pienjemts uzstaadiit 3 parastus luksoforus par laimoni, kuri taapat neko praatiigu neraada...

iedomaajies, cik laimonjus tad vajadzees lai uzliktu advanceetaakus

un kaads pesso zuduma buus CP istiem

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

KasparsF rakstīja:

100% piekrītu! Ideāla sistēma kuru uz savas ādas esmu pārbaudījis gan Norvēģijā gan Somijā. Naktī brauc ar atļauto ātrumu un Tev visu laiku zaļais, kā sāc pārsniegt tā pie katra luksafora bremzē. Sistēma kas disciplinē jebkuru neatkarīgi no krāniņa garuma un viņa pagarinātājiem!

Piektdienas vakarā (naktī uz sestdienu, pareizāk būtu) pabraukā pa Brīvības - dažiem sarkanā gaisma neeskistē kā suga. Neesi iedomājies, ka tie kāreiz arī būtu potenciālie "radara darbinātāji"?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Itālijā Alpos redzēju tādus luksoforus... doma nav slikta,tikai jautrajiem letiņiem patiksies viens otram zapadlas taisiit...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti