Chrysler 300M

american Reģ.: 26.08.2007

Varbuut kaads var man raksturot Chrysler 300M +un- !? lieta taad ka veelos taadu iegaadaat ar 3,5l motoru, bet lieta tada ka peedeejaa laikaa ir naacies dzirdeet par to ka amerikaanniem nedaudz klibo kvalitaate! un kaadas ir servisa iespeejas jo ssaadu autinnu man sskkiet LV ir diezgan maz un liidz ar to zuud pieprasiijums peec detallaam! katraa gadiijumaa veelos dzirdeet lietpreteeja, kam pieder ssaads autinnss raksturojumu, tas buutu gaitas iipassiibas, exstru komplektaacija, raamja izturiiba pret koroziju, un vispaar eksplotaacijas izmaksas ? auto cena 6000eiro robezzaaas +/- !

 
1 2
Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

american rakstīja: Varbuut kaads var man raksturot Chrysler 300M +un- !? lieta taad ka veelos taadu iegaadaat ar 3,5l motoru, bet lieta tada ka peedeejaa laikaa ir naacies dzirdeet par to ka amerikaanniem nedaudz klibo kvalitaate! un kaadas ir servisa iespeejas jo ssaadu autinnu man sskkiet LV ir diezgan maz un liidz ar to zuud pieprasiijums peec detallaam! katraa gadiijumaa veelos dzirdeet lietpreteeja, kam pieder ssaads autinnss raksturojumu, tas buutu gaitas iipassiibas, exstru komplektaacija, raamja izturiiba pret koroziju, un vispaar eksplotaacijas izmaksas ? auto cena 6000eiro robezzaaas +/- !

ar rezerves dalaam probleemu nevajadzeetu buut iznemot ja vajag kaut ko specifisku, protams ja gribees lietotas pirkt šrotos buus stingri mazaaka izveele vai nebuus vispaar nekaa.

+ izskatās fantastiski

+ liels salons ērti sēdekļi,

+ daudz ekstru standartā

+ iet lopā ka nekaa 258 ZS

- kvalitāte drausmīga, (Salona apdars materiāli, salona graboņa utml.)

- Standarta audio suks pilniigi.

Benziina patēriņs atbilstošs 3.5 benziinmotoram + automātam + masai svaarstaas 8-9l/100KM pa šoseju un 13-20l/100KM pa pilsēti (atkarīgs no korķiem, un kājas smaguma)

Uz šosejas pie 90-100KM/H sameeraa kluss.

Vispaar izbaruc ar Saab 9-5 (taa pati cenu kategorija) Audi A6 (biški gan dārgāks) un tad sapratīsi par ko runāju

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Hmm es nezinu kā ir visos 300M bet tie LHS bāzes kas nāk ar Infinity II sistēmu manuprāt ir ļoti ok.. ir pastipreklis, subvūferis un pīkstuļi ar ir normāli..

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vienam draugam ir.Motors degvielu rij zverigi, raviens nekads.Skaņu izolacija struntiga.Skats smuks

Koncis Reģ.: 07.01.2004
0 0 Atbildēt

varu raksturot LHS..

jaudas absoluuti pietiekami, ar rezerves dalam nekadas ipashas problemas nav, ja nu vieniigi sanak ieberziens ar dzineeju, tad padaargaak var sanakt Paterins jau nu nav nekads mistiskais kaa to parasti komente lidz 20L..

pa strasi 8-9L, pa pilsetu jau nu par 15 vairak nav ar visu smago kaju, jo videjais ir ap 12L!

vieniigais par ko piekriitu, tad vareeja but taa salona apdare kvalitatiivaaka, tacu parejais ir super, ieksaa viss kas vajadziigs!

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

saabs 9-5 salonā ne tuvu nav tik ērts, bet ar A6 nav korekti salīdzināt jo tam ir daudz augstāka cena (remontēšana arī dārgāka).

3.gadus lietojot 300 (tfu tfu tfu) hadenē neesmu mainījis neko un nekas negrab, lai gan ņēmu ar nobraukumu 220 tkst. Salons nav ļoti kluss, bet kura gan 8.gadīga mašīna ir klusa kā jauna?

Patēriņš atbilstošs mašīnas ērtumam un plašumam (par ekonomiju aizmirsti). Šrotos pilns ar detaļām (Autohof).

Man pašam motors ir 2.7, vienīgā vaina - maita rij eļļu un diezgan daudz.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vienam draugam ir.Motors degvielu rij zverigi, raviens nekads.Skaņu izolacija struntiga.Skats smuks

znacit motoram beigas nu iet taa masiina pat loooti labi, struntiiga skanu izolaacija ir intrepidam bet 300M labaaka.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja: Hmm es nezinu kā ir visos 300M bet tie LHS bāzes kas nāk ar Infinity II sistēmu manuprāt ir ļoti ok.. ir pastipreklis, subvūferis un pīkstuļi ar ir normāli..

cik ar 2iem 300M ir naacies braukt tad original audio pilniigi suks, saliidzinot ar Saab 9-5 Harman Kardon un Audi Bose sistēmām.

batka Reģ.: 17.01.2007
1 0 Atbildēt

Nu sorry 3litrigais dizelis iet kuda labak par to 3,5 benzinieku.Ta ka motors gavno,un rij neatbilstoši veiktspejai

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu sorry 3litrigais dizelis iet kuda labak par to 3,5 benzinieku.Ta ka motors gavno,un rij neatbilstoši veiktspejai

Par kādu dīzeli iet runa?

3.2/3.5 iet normāli.. 0-100 ap 9sec nav nekāds turbo-ļurbo, bet ņemot vērā ka tāda bulka jākustina ar FWD

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaut vai bmw 730d vai audi 3dizelis.Kaifs no dinamikas.Un ar 258 zs tas ir maz 9 sek.

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

prieks ikdienas ari pietiek 9sec.,.......salona grabona ir nojatiem 300M-normaliem ir normali

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu sorry 3litrigais dizelis iet kuda labak par to 3,5 benzinieku.Ta ka motors gavno,un rij neatbilstoši veiktspejai

ja ir runa par BMW E38 3 litriigo diizeli tad buutu gatavs sadereet ka 300M salikss to bembi vienos vaartos Ja runa ir par jauno E65 tad pirmkārt nav korekti salīdzināt jo cena ir reizes 5 lielāka un otrkārt ja būtu dragreiss starp 300M un E65 tad tas jau buutu loti interesanti jo peec catalog.auto.ru datiem no 0-100 abi iekrienas vienādi: 7.8 sek.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

batka rakstīja: Nu sorry 3litrigais dizelis iet kuda labak par to 3,5 benzinieku.Ta ka motors gavno,un rij neatbilstoši veiktspejai

ja ir runa par BMW E38 3 litriigo diizeli tad buutu gatavs sadereet ka 300M salikss to bembi vienos vaartos Ja runa ir par jauno E65 tad pirmkārt nav korekti salīdzināt jo cena ir reizes 5 lielāka un otrkārt ja būtu dragreiss starp 300M un E65 tad tas jau buutu loti interesanti jo peec catalog.auto.ru datiem no 0-100 abi iekrienas vienādi: 7.8 sek.

Tai krievu portālā ne visi dati ir korekti...labāk grāmatu palasi...tur ir 8,8sek līdz simtam! Jaunais 300c vispār 10,2 sek ar 3,5L motoru!!! un ja kāds saka ka viņš ir baigi smagais tas arī ir sviests...A4 ar 1,9TDI ir tikai 55kg vieglāks, bet A8 ir krietni smagāks par viņu, bet gaitas ziņā viņš vairāk līdzinās 1,9 dīzelim nekā 4,2L benzīnam 3L eiropas dīzelis viņu uztasīs uz līdzenas vietas..bez variantiem!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu es liktu uz dizeli.Esmu redzejis ka dragi izkož tadus autiņus ar to dizeli ka neticas pat.Katra ziņa ar 300m ir sajuta ka nevella viņš neiet

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu es liktu uz dizeli.Esmu redzejis ka dragi izkož tadus autiņus ar to dizeli ka neticas pat.Katra ziņa ar 300m ir sajuta ka nevella viņš neiet

Tieši tā, skaņa ir bet efekts

Atceros, ka ar viņu netiku prom no Audi 2,5tdi, pret 3L nebūtu variantu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

batka rakstīja: Nu es liktu uz dizeli.Esmu redzejis ka dragi izkož tadus autiņus ar to dizeli ka neticas pat.Katra ziņa ar 300m ir sajuta ka nevella viņš neiet

Tieši tā, skaņa ir bet efekts

Atceros, ka ar viņu netiku prom no Audi 2,5tdi, pret 3L nebūtu variantu...

Merivu 1,3 CDTI gan vēsi izkostu...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

batka rakstīja: Nu es liktu uz dizeli.Esmu redzejis ka dragi izkož tadus autiņus ar to dizeli ka neticas pat.Katra ziņa ar 300m ir sajuta ka nevella viņš neiet

Tieši tā, skaņa ir bet efekts

Atceros, ka ar viņu netiku prom no Audi 2,5tdi, pret 3L nebūtu variantu...

ja netika prom no A6 2.5 TDI tad ir 2 varianti vai nu tas 300M bija nojāts vai arī audi 180ZS dīzelis pamatīgi nočipots. Pats esmu 300M testējis un rezultāts bija 8 sek-100KM/H savukārt Audi 2.5 TDI ar 150ZS diizeli bija 11 sek-100KM/H kas ~ atbilst catalog.auto.ru datiem (10.7sek) apdzīt ar audi dīzeli ar vairs ne tik droši varēja (pēc tam kad ir braukts ar turbinētu saab 3.0V6) griezes moments ir jā ceļ labi no mazākiem oborotiem bet kad vajag kārtīgu stiepienu tad bišku pietrūkst rāviena.

Protams visu cieņu jaunajiem BMW un audi 3 litrīgajiem dīzeļaparātiem (pēc 2003.g) jaudas un ekonomijas attiecība ir super, bet maksā maksā oi oi oi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu labi tad salidzinasim ar bmw 3,5 benzinu....Ari galvas tiesu paraks.dizainns smuks,tv un nenormala kaudze ar navarotiem+salons kluss.Vai tiešam japerk ne ipaši laba mašina lai tikai izceltos no peleka puļa????Labak but pelekam ar kadu no vacu auto,bet komforts ta kads

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

personīgi es domāja, ka 300M (LHS) nepērk lai piedalītos dragreisos - tās mašīnas būtība ir komforts uz ceļa un šīm vajadzībām dinamaikas tur ir pat ļoti pietiekoši.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

sedet tur ir erti,bet kadu komfortu var sagaidit no priekš piedziņas mašinas nezinu.Katru bedri jut uz stures

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: sedet tur ir erti,bet kadu komfortu var sagaidit no priekš piedziņas mašinas nezinu.Katru bedri jut uz stures

Nujau gan te daži muldās..

Natre Reģ.: 12.08.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu labi tad salidzinasim ar bmw 3,5 benzinu....Ari galvas tiesu paraks.dizainns smuks,tv un nenormala kaudze ar navarotiem+salons kluss.Vai tiešam japerk ne ipaši laba mašina lai tikai izceltos no peleka puļa????Labak but pelekam ar kadu no vacu auto,bet komforts ta kads

Vācu auto viennozīmīgi ļoti komforti auto Aha

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

R0ze rakstīja:

batka rakstīja: sedet tur ir erti,bet kadu komfortu var sagaidit no priekš piedziņas mašinas nezinu.Katru bedri jut uz stures

Nujau gan te daži muldās..

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pabrauc ar pakaļas piedziņu un ar priekšu,tad pats sajutisi atšķiribu.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

esmu braucis ar priekšpiedziņas Audi A6 un pakaļpiedziņas BMW abiem komforts +/- vienāds, tas ir braucot normāli bez gonkošanas pa kaut kādiem grants ceļiem un nebarucot uz maskimālo iespēju robeža līkumos utml. Tas ir normālai ikdienas braukšanai man liekas ka nav starpības priešpiedziņa vai pakaļpiedziņa.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti