Celica GT-S vs Audi TT

DeSuns Reģ.: 20.11.2002

Kura automašīna būtu labāka? Celica GT-S ar VVT-i 1,8 no 2000g vai Audi TT 1,8turbo ap 1999gadu? Cena liidziiga abaam ap 9000eur.

Par abaam zinu ljoti maz.

Celica takaa nedaudz sportiskaaka liekas, bet salons takaa nav tik nostraadaads kaa Audi. Ceru iesaistiit zinoshaas puses striidos un faktu izklaastos.

Manas prasiibas vispaar mekleejot iespeejamo autinju:

1) liidz 10000eur,

2) sastreegumos veikli manevreejama- negovs- Maza un agresiiva.

3) Lai bagaazhniekaa viegli ielikt/iznjemt nelielas kastes (sedans nederees).

4) Taada, kura nav uz ielas katra otraa (VW Polo nederees)

nu un beigaas vienkaarshi subjektiivi kautkaa shie divi varianti ir izsijaajushies.

Taatad, luudzu padalieties pieredzee kam ir taadi autinji bijushi, kaadas sajuutas, probleemas, kuru iesakaat, neiesakaat.. utt.

Apskatiiju Celicas automaata variantu ar Triptonikas iespeeju, ko par to sakat?

 
1 2 3
DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

un veel- zinu ka Audi TT kabrioleta variantaa aizmuguree neviens nevar ieseesties, bet kaa ar nekabrioletiem? Tur ir vieta kaadam aizmuguree ieseesties? Celicaa taa vieta tur dikti maza, bet ir.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja: ka Audi TT kabrioleta variantaa aizmuguree neviens nevar ieseesties, bet kaa ar nekabrioletiem? Tur ir vieta kaadam aizmuguree ieseesties?

NAV, ja neskaita "ceļi aiz ausīm" pozu ... un arī grabažniekā ... kastes, nu tortes kasti ieliksi, bet banānu kasti nē ...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

kur tev tādi sastrēgumi, ka vispār var manevrēt un vēl piedevām agresīvi?

un lai var likt kastes, bet sedans neder, un tajā pašā laikā cierē uz kupeju?

T-G/A-M

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

TT, bet ar 225 lopiņiem, jo tas ar 180 ātri liksies par maz.

Bet vēl labāk - ņem BMW cope, ņiprs, ir krietni vairāk vietas aizmugurē kā TT un piedodiet man - TT vairāk sieviešu nekā vīriešu auto.. ja tu skuķis tad OK TT

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

var njemt arii ko shaadu www.mobile.de/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

vai arii www.mobile.de/... tikai mazaaku

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Audi TT vairaak sievieshu auto? Man gan taa neshkjiet, vairaakums ar vinjiem viirieshi braukaa (tumshaas kraasas varianti).

Par bagaazhnieku- nav svariigi kaa sauc, svariigi cik eerti vinju atveert vienaa rokaa kad turu kaadu paku (sheit paraadas pikapu/universaalu neertums man jo ir jaatkaapjas lai pilniibaa atveertu bagaazhnieku). Celicai un Audi TT liidzii bagaazhnieki veras uz augshu. Un kaa es vareetu neielikt kautkvai banaankasti Audi TT? Luuk kaads vinja bagaazhnieks: www.reklama.lv/...

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Bet vēl labāk - ņem BMW cope, ņiprs, ir krietni vairāk vietas aizmugurē kā TT un piedodiet man - TT vairāk sieviešu nekā vīriešu auto.. ja tu skuķis tad OK TT

Vai tavupraat BMW ir vairaak viirieshu auto nekaa TT? Nu arii 323F ir sievieshu mashiina

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

nu ja - tonnīgo kasti neieliksi ...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ta jau vaig bmw 3er da i veel kompakto

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja: Audi TT vairaak sievieshu auto? Man gan taa neshkjiet, vairaakums ar vinjiem viirieshi braukaa (tumshaas kraasas varianti).

Par bagaazhnieku- nav svariigi kaa sauc, svariigi cik eerti vinju atveert vienaa rokaa kad turu kaadu paku (sheit paraadas pikapu/universaalu neertums man jo ir jaatkaapjas lai pilniibaa atveertu bagaazhnieku). Celicai un Audi TT liidzii bagaazhnieki veras uz augshu. Un kaa es vareetu neielikt kautkvai banaankasti Audi TT? Luuk kaads vinja bagaazhnieks: www.reklama.lv/...

Diez kā tu uz tualeti ej, kā podam vāku taisi vaļā un ūdeni norauj un bikses taisi vaļā ciet? Pļe vot šitādu eksemplāru pirmo reizi redzu, kuram bagāžnieka atvēršana ir auto izvēles parametrs? PZDJC...

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: vai arii www.mobile.de/... tikai mazaaku

Nu jaa, es vienbriid arii uz Seatiem skatiijos, nav slikts variants, tik par to bazhaas nodaliijuma eertumu manai situaacijai neesu tik paarliecinaats.

Bet veeleejos lai kaads zinaataajs izsakaas tieshi par shiem autinjiem!

Teiksim, kaa shie auto juutas sastreegumos? Cik benziinu eed? Cik eerti ar vinju braukt liidz Liepaajai? Kaadi izdevumi gaidaami? Automaats vai manuaalaa buutu labaaka (viens izteicaas ka manuaalajai nespeeshu mainiit sajuugus)?

Nav taa, ka ieshu ar sho auto dragreisos, bet ir nepiecieshamiiba ikdienaa ar vinju aizbraukt liidz centram, nopirkt ko vajag un atvest atpakalj uz Paardaugavu un parasti gribas to izdariit veikli.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja: Teiksim, kaa shie auto juutas sastreegumos? Cik benziinu eed? Cik eerti ar vinju braukt liidz Liepaajai?

OMFG

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Diez kā tu uz tualeti ej, kā podam vāku taisi vaļā un ūdeni norauj un bikses taisi vaļā ciet? Pļe vot šitādu eksemplāru pirmo reizi redzu, kuram bagāžnieka atvēršana ir auto izvēles parametrs? PZDJC...

Nu tu gan te chakareejies! Bet varu izskaidrot:

Man ir sava neliela galdnieciiba un man ir nepiecieshama automashiina ar kuru es vareetu braukt pie potenciaalajiem pasuutiitaajiem (lai nav vecais Golfs), bet galvenais- ar kuru es vareetu eerti ikdienaa braukaat pakalj furnituuraam, lakaam, kraasaam, beiceem- tas tad nu luuk ir mans ikdienas pamatdarbs un protams ka taapeec man tieshi shis bagaazhnieka eertuma atveershana ir svariiga lieta! Es nebraukaashu ar auto tik savu pakalju aizvest kautkur, bet arii nekaadas kravas netiks vestas, parasti tas vedamais ir nelielas kastes vai lakasbunzhas, vai kaada instrumentukaste.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

nopērc motorolleri no mika ozoliņa, viņš tirgo kaut kādu zāles pļāvēju ar 10zs stock, bet ir "sporta" izpļūtējs un it kā esot 12zs. visi max ātruma ierobežojumi noņemti, max ātrums ap 84km/h. arī tiesības tādam nevajag un nebūs problēmas ar bagāžu un aizmugurē sēdošo kājām! uz lepāju gan jārēķina ~1h klāt pie ceļā pavadītā laika.

p.s. rolleris tikai 1reiz bijis uz sāna

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

paņem IV gti golfu, pa 10k sanāks

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Un nav svariigi vispaar kaapeec izveeleejos shaadus auto, gribeeju uzzinaat tik par vinjiem kaadu viedokli!

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja: TT, bet ar 225 lopiņiem, jo tas ar 180 ātri liksies par maz.

Klau, bet kaa vinji atshkjiras nosaukumaa? Citi raksta klaat Turbo, vai tie ir ar 225zs? Vai ir arii neturbo vispaar?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja: Celicai un Audi TT liidzii bagaazhnieki veras uz augshu.

Un citiem veras uz leju

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: nopērc motorolleri no mika ozoliņa, viņš tirgo kaut kādu zāles pļāvēju ar 10zs stock, bet ir "sporta" izpļūtējs un it kā esot 12zs. visi max ātruma ierobežojumi noņemti, max ātrums ap 84km/h. arī tiesības tādam nevajag un nebūs problēmas ar bagāžu un aizmugurē sēdošo kājām! uz lepāju gan jārēķina ~1h klāt pie ceļā pavadītā laika.

p.s. rolleris tikai 1reiz bijis uz sāna

njaa... iAuto tauta atkal rulleee Normaali par lietu izteikties nemaakam, bet iekaakaaat vajag.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja normāli, tad esmu dziļi pārliecināts, ka krāsu bundžu pārvadāšanai audi ir piemērotāks nekā toijota.

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

DeSuns rakstīja: Celicai un Audi TT liidzii bagaazhnieki veras uz augshu.

Un citiem veras uz leju

Jaa, ir dazhi eksemplaari ap 78gadu kam bagaazhnieka vaaks nemaz nav jaatver, viss caur apakshu izvelkams

Bet patiesiibaa- nepiekasies vaardiem!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nu blin... tad vam bateņka jāperk 540i ar servo uz bagažnieku....

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja: Un vispār ja cilvēks meklē auto ar 200Zs no 2l tilpuma pie tam benzīnnieku, tad viņam ir pajāt cik tas patērē. (12 vai 15l ir PO)

ja gribi ekonomiju ņem mazmotoru, ņem dīzeli - gribi braukt fiksi - aizmirsti patēriņu. gribi baukt sastrēgumos - ņem automātu, nebūs jāspaida sajūgu.

gribi braukt uz liepāju - ar sporta auto lielus gabalus nav īpaši ērti veikt, tad vajag ņemt limuzīnu.

pie tam gan celicā gan tt vairāk par 2-3 10l bundžām neko neieliksi

Es neesu teicis, ka mekleeju ekonomisku autinju!!! Bet galeejiibaas negribu ieiet- Mitsu 3000Gt buus par rijiigu, bet liidz 2litrmotori buus gana labi man. Un visu ko saki es pats zinu, ka automaats labaaks pilseetaa utt!

ES JAUTAAJU PAR SHIEM DIVIEM MODELJIEM!!!

Luudzu pieredzi no tiem, kas ir vinjos seedeejushi vai ko dzirdeejushi, nevis ljechiit man te kautko par manu izveeli!!!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja:

kliks rakstīja: nopērc motorolleri no mika ozoliņa, viņš tirgo kaut kādu zāles pļāvēju ar 10zs stock, bet ir "sporta" izpļūtējs un it kā esot 12zs. visi max ātruma ierobežojumi noņemti, max ātrums ap 84km/h. arī tiesības tādam nevajag un nebūs problēmas ar bagāžu un aizmugurē sēdošo kājām! uz lepāju gan jārēķina ~1h klāt pie ceļā pavadītā laika.

p.s. rolleris tikai 1reiz bijis uz sāna

njaa... iAuto tauta atkal rulleee Normaali par lietu izteikties nemaakam, bet iekaakaaat vajag.

iemācies pats vispirms normāli ( un LOĢISKI! ) domāt un runāt un tad spried par citu "kakāšanu"!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti