Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..13
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Mazāk dzert vajag!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Pirmais rakstīja: visiem tak ir zināms, ka šīra subāram ir 1.6 bezmototrs....

pazeminātie pārnesumi jamam vajadzīgi lai varētu uzsākt braukt pie luksofora

1.8!!!

cik ta tu reizes viņai motoru esi mainijis? kaut kur pirdi, ka no 1.6 uz 2 esot mainijis

jepal šīri, nodod to drapaku tolmeta. nekui tādu ielās un no tiem bleķiem pārkausējot varbūt NORMĀLU mašīnu uzbūves

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

shearer rakstīja:

Pirmais rakstīja: visiem tak ir zināms, ka šīra subāram ir 1.6 bezmototrs....

pazeminātie pārnesumi jamam vajadzīgi lai varētu uzsākt braukt pie luksofora

1.8!!!

cik ta tu reizes viņai motoru esi mainijis? kaut kur pirdi, ka no 1.6 uz 2 esot mainijis

jepal šīri, nodod to drapaku tolmeta. nekui tādu ielās un no tiem bleķiem pārkausējot varbūt NORMĀLU mašīnu uzbūves

Nu shitam ko tirgoju vispar neko neesmu mainijis. man bija velviens subaru ar 1.6 motoru prieksh mezhiem nopirkts. tam tikai translpantets 2.0 motors. bet es vinju beigas pardevu, jo uzradas pircejs pa normalam naudaam.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Mazāk dzert vajag!

Noteikti, ka reāls pircējs tika palaists garām

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un noteikti, ka zvaniija kaads no šejieniešiem

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

wot tā....Šīri...... brauci visiem te augumā, tagad stāvi rāms

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

psc shiiri... vecajam meeslam dzidraas faaras - taa ir dzidro faaru zaimoshana.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: psc shiiri... vecajam meeslam dzidraas faaras - taa ir dzidro faaru zaimoshana.

turi muti jefinj! dzidras faras jaunas maksa par 10 ls dargak neka parastas. tad nafig neuzlikt?

Pirdienis:

ej dirst!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Pirdienis:

ej dirst!

drosme Tev ir...

tas labi

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Un noteikti, ka zvaniija kaads no šejieniešiem

nu es tak nezinu, man liekas ka zvanija kads no shejienieshiem un teica ka gribot apskatit to auto. nu es ari pateicu lai brauc un skatas. teica chalis ka piezvanis veelaak. hvz, moshka tas bija kads no maniem chomiem un es neiebraucu kas notiek. ai nezinu, biju diezgan liela vafelee.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

shearer rakstīja: Pirdienis:

ej dirst!

drosme Tev ir...

tas labi

man ir ne tikai drosme, bet ari augsts IQ, seksigs purns un pilns maks ar kaapostu. muaahahahaa!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Ozz rakstīja: Un noteikti, ka zvaniija kaads no šejieniešiem

nu es tak nezinu, man liekas ka zvanija kads no shejienieshiem un teica ka gribot apskatit to auto. nu es ari pateicu lai brauc un skatas. teica chalis ka piezvanis veelaak. hvz, moshka tas bija kads no maniem chomiem un es neiebraucu kas notiek. ai nezinu, biju diezgan liela vafelee.

Nu tad skaties zvanu arhīvā un mēģini pareizajam atzvanīt Sāc gan ar atvainošanos, ka biji tādā un tādā vafelē

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja:

Ozz rakstīja: Un noteikti, ka zvaniija kaads no šejieniešiem

nu es tak nezinu, man liekas ka zvanija kads no shejienieshiem un teica ka gribot apskatit to auto. nu es ari pateicu lai brauc un skatas. teica chalis ka piezvanis veelaak. hvz, moshka tas bija kads no maniem chomiem un es neiebraucu kas notiek. ai nezinu, biju diezgan liela vafelee.

Nu tad skaties zvanu arhīvā un mēģini pareizajam atzvanīt Sāc gan ar atvainošanos, ka biji tādā un tādā vafelē

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Pirmdienis rakstīja:

shearer rakstīja: Pirdienis:

ej dirst!

drosme Tev ir...

tas labi

man ir ne tikai drosme, bet ari augsts IQ, seksigs purns un pilns maks ar kaapostu. muaahahahaa!!!

Ta jau tu esi piezpienpauris?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

beidzat lupiit manu profilu laukji

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Elmar iznjem to linku!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Šito?

www.draugiem.lv/...

Vai šito? www.draugiem.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Elmar iznjem to linku!

A kas i, pašam no sevis kauns?

Šīrs-superstārs

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nee man nav.

Ugga, es varetu liknu uz tavu profilu ieliks gay.lv vai velkautkur. tev patiktu, loh?

starp citu, ta ir privata informacija. ja kads vel ta daris, pazvanishu Elmaram, es domaju ka vinsh kautko izdomas shaja sakara.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Šito?

www.draugiem.lv/...

es visu laiku domaaju, kaa lai to nosauc-

ležēlīgs tas ir iistais!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja taa ir privaata informaacija, anton, tad glabaa vinju savaa nobilajaa, vai vismaz draugos noraadi, ka tikai draugi var redzeet, anton

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

šīris klauns arī iekš audi-style.lv ir klauns

www.audi-style.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

le-big Mac un metriskaa sisteema

le-žēlīgs

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti