Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Aptuvens citāts no aizpagājušās Auto Dienas:

Anglijā ar Subaru saprot nevis auto, bet lauksaimniecības tehniku.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nafigators rakstīja:

Magistrs rakstīja: Pēc septiņām avārijām desmit gadu laikā rodas zināmi secinājumi, kurš auto ir drošs un kurš ir mēsls. Un japāņi nav to drošāko vidū.

muahaha

braukt mācies!

bet davai pie tēmas - cik subārus tu esi nošķīlis?

vinsh ir noschilis daudzus spelejot datorspeli Colin McRae 2

nu tad viņš točna ir īsts draivers 10 gadu laikā tik vien kā 7 avārijas

Un ta arii nav to speeli izgaajis

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Dorisa gan ir gudra sieviete Tapē es domāju, kapēc subaru priekš UK taisa pašus spicākos modeļus, kuri pat līdz LV netiek

A ko ar hreno dara iekš UK? Ateju izvadā

Eu davai magistr, pa tēmu davai! Moš tu mani pārliecināsi, ka subaru ir galīgi nedroša mašīna un tās 5 maksimālās drošības zvaigznes kraš testos ir nopirktas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Dorisa gan ir gudra sieviete Tapē es domāju, kapēc subaru priekš UK taisa pašus spicākos modeļus, kuri pat līdz LV netiek

A ko ar hreno dara iekš UK? Ateju izvadā

Eu davai magistr, pa tēmu davai! Moš tu mani pārliecināsi, ka subaru ir galīgi nedroša mašīna un tās 5 maksimālās drošības zvaigznes kraš testos ir nopirktas

kādas 5 zvaigznes, tirliņ

vienīgais subārs euroncapa testos ir dabūjis knapi 4 - un šīra subāram līdz šitam ir kā līdz ķīnai četrrāpus

www.euroncap.com/...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu ko jūs te tā piespamojāt tā tirliņa topiku?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Dorisa gan ir gudra sieviete Tapē es domāju, kapēc subaru priekš UK taisa pašus spicākos modeļus, kuri pat līdz LV netiek

A ko ar hreno dara iekš UK? Ateju izvadā

Eu davai magistr, pa tēmu davai! Moš tu mani pārliecināsi, ka subaru ir galīgi nedroša mašīna un tās 5 maksimālās drošības zvaigznes kraš testos ir nopirktas

kādas 5 zvaigznes, tirliņ

vienīgais subārs euroncapa testos ir dabūjis knapi 4 - un šīra subāram līdz šitam ir kā līdz ķīnai četrrāpus

www.euroncap.com/...

pašol tak tu, primpais!

www.subaru.com/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļe pirmais tu tak tāds lohs esi

2002. gada testus viņš te mums piesauc

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

mierīgāk kungi, mierīgāk.....

kas par stresiem kāpēc tādi uztraukumi?

varbūt parunājat ar draudzenēm, vai kā

esat mierīgi, tāpat MB ieliek gan Bubāriem, gan Subāriem, gan arī citiem zvēriem

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

MB tikai var ielikt degvielas un eļļas patēriņā

un krānu garumā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nafigators jau tālāk par savu deguna galu neredz, tāpat kā SZ. Nevajag ieciklēties, ideālu auto tāpat nav.

Ideials auto ir bmw. jo es ar tadu braucu pashlaik. atspaardies!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nevajag ieciklēties, ideālu auto tāpat nav.

Magistr, ja Tu būtu nedaudz acīgāks, tad redzētu, ka es ākstos...

loģiski, ka nav ideālu auto, ja vērtējam objektīvi.... bet kas kuram ir objektīvi un kādās plāksnēs to domājam?

puišelim, kas 18. gados nopircis pats savu E30 huļiganku nav nekā ideālāka-nepiekritīsi ?

pārējie varat atslābt, krāniņi ir un paliek krāniņi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nafigators jau tālāk par savu deguna galu neredz, tāpat kā SZ. Nevajag ieciklēties, ideālu auto tāpat nav.

Nu mēs jau nevaram atļauties colin mcrae rally spēlēt kā tu Tev tur forši - visādas foršas jaudīgas tačkas, izvēles vaina tikai. Gudrs sīkperdelis tu esi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Pļe pirmais tu tak tāds lohs esi

2002. gada testus viņš te mums piesauc

stulbenis

da jebkurš ražotājs SAVĀ lapā var ierakstīt kaut 10 zvaigznes.....

laikam pietrūka naudiņas ko samaksāt euroncapam

tas 1kārt, un 2kārt šīra subāram nav NEKĀDA sakara ne ar kādām šeit pieminētām zvaigznēm

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu maģistr, tajā datorspēlē, pie kāda nobraukuma imprezai zobsiksna jāmaina? Un kāds degvielas patēriņš?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Pļe pirmais tu tak tāds lohs esi

2002. gada testus viņš te mums piesauc

stulbenis

da jebkurš ražotājs SAVĀ lapā var ierakstīt kaut 10 zvaigznes.....

laikam pietrūka naudiņas ko samaksāt euroncapam

tas 1kārt, un 2kārt šīra subāram nav NEKĀDA sakara ne ar kādām šeit pieminētām zvaigznēm

stulpenis esi tu!

a moš subaru nefig tajā euroncap`ā līst, a? un tiešām tu esi tik stulps un naivs, lai ticētu, ka subaru ir sev liekas zvaigznes piezīmējis, a?

starpcitu, cik zvaigznes ir tavam audi?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad subāram ir zobsiksna

Viņam takš motocikla motors - no Dņepras vai Urāla.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

ta nē, Euroncaps ir daļa no Renault PR programmas -kā nekā Pirmais ir aktīvs Renault fans.....

ir normāli auto, un ir pārējie kas i kas, un kurš ir kurš-lai nu paliek

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Subaru rulzz, bet tikai kā auto priekš ārdīšanās ziemā uz laukiem

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: Subaru rulzz, bet tikai kā auto priekš ārdīšanās ziemā uz laukiem

Nu es tak saku - lauksaimniecības tehnika.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Pļe pirmais tu tak tāds lohs esi

2002. gada testus viņš te mums piesauc

stulbenis

da jebkurš ražotājs SAVĀ lapā var ierakstīt kaut 10 zvaigznes.....

laikam pietrūka naudiņas ko samaksāt euroncapam

tas 1kārt, un 2kārt šīra subāram nav NEKĀDA sakara ne ar kādām šeit pieminētām zvaigznēm

stulpenis esi tu!

a moš subaru nefig tajā euroncap`ā līst, a? un tiešām tu esi tik stulps un naivs, lai ticētu, ka subaru ir sev liekas zvaigznes piezīmējis, a?

starpcitu, cik zvaigznes ir tavam audi?

megānei 5 (pirmais kompaktklases auto ar 5 euroncap zvaigznēm)

a audī nekad īpaši nav izcēlies ar drošību

a manam audi droši vien ir kāda puszvaigzne, vai varbūt viena, ja jau 97 gada a4 ir divarpus zvaigznes

katrā gadījumā mans subjektīvais viedoklis ir, ka no audī pēc kūleņa paliek pāri tikai kukurūza

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: ta nē, Euroncaps ir daļa no Renault PR programmas -kā nekā Pirmais ir aktīvs Renault fans.....

ir normāli auto, un ir pārējie kas i kas, un kurš ir kurš-lai nu paliek

Yonasu Dorisa arī ņēma aktīvu līdzdalību euroncap testos - cik ekleri viņa bulku hreno vāģi paliks veseli. neviens nepalika vesels! āmen!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Pļe pirmais tu tak tāds lohs esi

2002. gada testus viņš te mums piesauc

stulbenis

da jebkurš ražotājs SAVĀ lapā var ierakstīt kaut 10 zvaigznes.....

laikam pietrūka naudiņas ko samaksāt euroncapam

tas 1kārt, un 2kārt šīra subāram nav NEKĀDA sakara ne ar kādām šeit pieminētām zvaigznēm

stulpenis esi tu!

a moš subaru nefig tajā euroncap`ā līst, a? un tiešām tu esi tik stulps un naivs, lai ticētu, ka subaru ir sev liekas zvaigznes piezīmējis, a?

starpcitu, cik zvaigznes ir tavam audi?

megānei 5 (pirmais kompaktklases auto ar 5 euroncap zvaigznēm)

a audī nekad īpaši nav izcēlies ar drošību

a manam audi droši vien ir kāda puszvaigzne, vai varbūt viena, ja jau 97 gada a4 ir divarpus zvaigznes

katrā gadījumā mans subjektīvais viedoklis ir, ka no audī pēc kūleņa paliek pāri tikai kukurūza

pēdējās 2 zvaigznes esot nopirktas par 3 ļimoniem jevro!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jāpiezīmē, ka dorisai nav renaulta....

renaults ir dorisas sutenerim un jamais reizēm piespiež dorisu braukt ar to bulku vāģi

pati dorisa ir pārliecināta audiste, un jamai visas zvaigznes ir stipri vien kājstarpē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Pļe pirmais tu tak tāds lohs esi

2002. gada testus viņš te mums piesauc

stulbenis

da jebkurš ražotājs SAVĀ lapā var ierakstīt kaut 10 zvaigznes.....

laikam pietrūka naudiņas ko samaksāt euroncapam

tas 1kārt, un 2kārt šīra subāram nav NEKĀDA sakara ne ar kādām šeit pieminētām zvaigznēm

stulpenis esi tu!

a moš subaru nefig tajā euroncap`ā līst, a? un tiešām tu esi tik stulps un naivs, lai ticētu, ka subaru ir sev liekas zvaigznes piezīmējis, a?

starpcitu, cik zvaigznes ir tavam audi?

megānei 5 (pirmais kompaktklases auto ar 5 euroncap zvaigznēm)

a audī nekad īpaši nav izcēlies ar drošību

a manam audi droši vien ir kāda puszvaigzne, vai varbūt viena, ja jau 97 gada a4 ir divarpus zvaigznes

katrā gadījumā mans subjektīvais viedoklis ir, ka no audī pēc kūleņa paliek pāri tikai kukurūza

pēdējās 2 zvaigznes esot nopirktas par 3 ļimoniem jevro!

man jau arī bija aizdomas, ka audī nevarēja bez 1ļimoniem tās zvaigznes dabūt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Dorisai ir viss TUR - kājstarpē!

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti