Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu šīri... iedod izgāzt ar to mizu.... ja būs subjektīvi labāka par manu melno lūzni, tad ņemšu...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nee man nav.

Ugga, es varetu liknu uz tavu profilu ieliks gay.lv vai velkautkur. tev patiktu, loh?

starp citu, ta ir privata informacija. ja kads vel ta daris, pazvanishu Elmaram, es domaju ka vinsh kautko izdomas shaja sakara.

Starp citu, galerijas var rādīt tikai draugiem, ja ir vēlēšanās kaut ko slēpt.

Un vēl, ja esi iekāpis internetā, te nekas vairs nav privāts

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja: nee man nav.

Ugga, es varetu liknu uz tavu profilu ieliks gay.lv vai velkautkur. tev patiktu, loh?

starp citu, ta ir privata informacija. ja kads vel ta daris, pazvanishu Elmaram, es domaju ka vinsh kautko izdomas shaja sakara.

Starp citu, galerijas var rādīt tikai draugiem, ja ir vēlēšanās kaut ko slēpt.

Un vēl, ja esi iekāpis internetā, te nekas vairs nav privāts

labi nestreso, man tak neruup. gribejas tev kautko vienkarshi uzdirst

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu šīri... iedod izgāzt ar to mizu.... ja būs subjektīvi labāka par manu melno lūzni, tad ņemšu...

nu bet tak zvani un brauc izgaazt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Uggga rakstīja:

shearer rakstīja: nee man nav.

Ugga, es varetu liknu uz tavu profilu ieliks gay.lv vai velkautkur. tev patiktu, loh?

starp citu, ta ir privata informacija. ja kads vel ta daris, pazvanishu Elmaram, es domaju ka vinsh kautko izdomas shaja sakara.

Starp citu, galerijas var rādīt tikai draugiem, ja ir vēlēšanās kaut ko slēpt.

Un vēl, ja esi iekāpis internetā, te nekas vairs nav privāts

labi nestreso, man tak neruup. gribejas tev kautko vienkarshi uzdirst

Es jau nestresoju kāds cits te uzvilcies

Un kā lai to kluci tagad nost dabūju???

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu šīri... iedod izgāzt ar to mizu.... ja būs subjektīvi labāka par manu melno lūzni, tad ņemšu...

šitajā drapakā tikai ateju var izgāzt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu, šīri, a kapēc tu savus mopēdus pa kapļiem sauc? Bērnībā ar tiem tiki dauzīts?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Eu, šīri, a kapēc tu savus mopēdus pa kapļiem sauc? Bērnībā ar tiem tiki dauzīts?

es ar daunjiem nekomuniceeju. atspardies!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu šīri... iedod izgāzt ar to mizu.... ja būs subjektīvi labāka par manu melno lūzni, tad ņemšu...

nu bet tak zvani un brauc izgaazt.

pēc kādas pusstundas braucu uz centru, kur tu esi?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Davai šīri es arī gribu izgāzt pat nevis ar imprezu, bet ar ŠĪRA imprezu man ir ar ko salīdzināt un pateikt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es jau sarunāju ar šīri, braukšu izgāzt.... redzēsim kā iet

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Davai šīri es arī gribu izgāzt pat nevis ar imprezu, bet ar ŠĪRA imprezu man ir ar ko salīdzināt un pateikt

knab suudaa, tev es nedoshu izgazt, jo tu esi laukjis un mana impreza brauc tikai elitaras personas un sabiedribas kreejums

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es jau sarunāju ar šīri, braukšu izgāzt.... redzēsim kā iet

Pziģec šīra drapakam ir.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nafigators rakstīja: Davai šīri es arī gribu izgāzt pat nevis ar imprezu, bet ar ŠĪRA imprezu man ir ar ko salīdzināt un pateikt

knab suudaa, tev es nedoshu izgazt, jo tu esi laukjis un mana impreza brauc tikai elitaras personas un sabiedribas kreejums

Tu esi sabiedrības biezpiens?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vins ir tas, kas peec biezpiena , sviesta un kreeejuma paliek paari...

sūkaliņas

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nafigators rakstīja: Davai šīri es arī gribu izgāzt pat nevis ar imprezu, bet ar ŠĪRA imprezu man ir ar ko salīdzināt un pateikt

knab suudaa, tev es nedoshu izgazt, jo tu esi laukjis un mana impreza brauc tikai elitaras personas un sabiedribas kreejums

Tu esi sabiedrības biezpiens?

Kāds vēl biezpiens. Margarīns...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nafigators rakstīja: Davai šīri es arī gribu izgāzt pat nevis ar imprezu, bet ar ŠĪRA imprezu man ir ar ko salīdzināt un pateikt

knab suudaa, tev es nedoshu izgazt, jo tu esi laukjis un mana impreza brauc tikai elitaras personas un sabiedribas kreejums

Tu esi sabiedrības biezpiens?

sūkātājs un peška sabiedrības krējumam

sabiedrības krējuma asistentiem ūdeni pienes un šad tad iedod iebāzt

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Vins ir tas, kas peec biezpiena , sviesta un kreeejuma paliek paari...

sūkaliņas

Sukas aliņas???

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Vins ir tas, kas peec biezpiena , sviesta un kreeejuma paliek paari...

sūkaliņas

tads jaunu losis tevi no netira palaga sakasija? nelepojies ar to dauni!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sūkaliņš !!!

Sūk aliņš.

Suck aliņš

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

lohu bars

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: lohu bars

Saplaisājušā spieģelī lūkojies?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: lohu bars

chau fiirer! tu ruljavoj!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: lohu bars

a ko tu sīkperdeli te pazaudējis?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

kļuva neinteresanti darbā, ielīdu jefiņus paklausīties un uzlabot garīgo

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti