Pārdodu Subaru Impreza

shearer Reģ.: 27.06.2001

Pienaacis laiks atvadiities no sava vecaa un uzticamaa auto. Pārdodu nost savu imprezu.

1. reģistrācija 1994.gadā

LV kopš 2006.gada aprīļa

uzstādīta jauna gāzes iekārta.

nobraukums: 170000, no kuriem esmu nobraucis ~ 30tk. precizi nezinu, tad jaskatas papiiros, man kautkur ir jabut gazes iekartas dokumentiem, kur ir pierakstits, kad uzstadita gazes iekarta.

Fīčas: elektriskie logi 4X, elektriskā lūka, centrālā atslēga, oriģinālā skaņas sistēma ar 4 skaļruņiem, elektriski regulējami spoguļi, pazeminātie pārnesumi, pilnpiedziņa.

TA izieta pirms 2 nedēļām. Tehniskas problemas vienīgās bija atgāzes darbinot uz gāzi. tās noregulēju un skati izgāju.

Pasaku uzreiz. viegli uzsitu vinju pavasari. viss ir salikts, bet nav nokrasots. cita krasa ir haube, bus jasataisa lidz galam bamperis un tadeļ arī japarkraso. lukturi ir dzirdrinatie, tadi ka 99.gada imprezam, haube arī un reste arī.

Pirms menesha nomainiju priekshejas kolodkas. Kad atdzinu no frichiem, nomainiju visus amortizatorus. stav virsu sarkanie KYB. viens priekshejais gultnis ir mainits un priekshejas stabilizatora atsaites. ziemas beigas jauns akumulators uzlikts. tehniski auto ir ļoti labs.

Pasaku uzreiz. Ja kadam vajag uzticamu auto, kurš nepievils, tad šitais točna ir īstais. iet kā tanks visur kur acis rāda, tērē apmēram 4 latus uz simts kilometriem un savas funkcijas pilda godam.

Bildes uztaisiishu vakaraa. Paldies par uzmaniibu.

 
1.. 8 9 10 11 12 13
pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

...DEPO lukturus pie viniem var pirkt, tur kvalitaate ir ok. vini pat normalu gaismu raada, kad uzliku biju parsteigts, jo domaju ka bus galigi pakaljaa, bet radija tapat ka orginal.

vai arī orģinālie bija pakaļā....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Es laikam zinu, kur paši Divi auto pērk tos Depo lukturus

Vot intereses pēc - cik tur maksā e36 bembja vai trešā golpa lukturis? Nu tādi ejošākie modeļi būtu

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

e36 ap 25-27ls

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Uggga rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Uggga rakstīja: Bļ

Ibio, koļijies, kur pa Tevis nosauktajām cenām virsbūves daļas tirgo? Vajag Galantam bagažnieka vāku (sedanam), šrotu cenas es nenosauktu par mazām...

ulbrokaa divi auto, tikai neaptirsies kad cenas prasiisi. subaruam piemeram viena lampa maksa 35ls, reste 35ls, haube 80ls, sparns ~20ls, pagrieziens 6ls, gabarits 7ls. nu kautka ta. karoch labak sedi uz poda kad zvaniisi

Šobrīd nevaru piezvanīt, cik saprotu no viņu lapas, šie tirgo neorģinālās daļas, kas pēc tam vēl (iespējams) jāpiedzen pie īstajiem izmēriem un jākrāso?

nezinu par blekjiem, bet tos plastmasus un DEPO lukturus pie viniem var pirkt, tur kvalitaate ir ok. vini pat normalu gaismu raada, kad uzliku biju parsteigts, jo domaju ka bus galigi pakaljaa, bet radija tapat ka orginal.

Tā jau gluži nav- atsevišķiem DEPO likturiem TA izčakarē, jo stars esot nepareizs- un šie, maitas, ja bijuši uzlikti negribot mainīt!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

muljkjibas. ja ir cheks tad vini visu maina. man bija ta ka viens lukturis bija brakjis, biju jau uzlicis un pamaniju tikai to kad vajadzeja regulet. panjema atpakalj un iedeva citu bez problemam. tada mana pieredze. iespejams, ja pus gadu ar to lukturi nobraukaa un tad izdomaa ka stars nepareizi raada, tad nenjem atpakalj. es aizvedu atpakalj pec 3 dienam un viniem pilnigi nekadas pretenzijas nebija.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Kam tādu lūzni vajag?! Labāk jau vecu žiguli, vismaz detaļas lētākas un pats ar var sataisīt... A šitādu nojātu Zubāru, nē, nē...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

daunis vai cirvis? nevaru saprast...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

shearer rakstīja: daunis vai cirvis? nevaru saprast...

Paskaties spogulī...

atspaardies!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

..laukji.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Divi auto nav man nepieciešamā bagažnieka vāka vēl kādas idejas, kur varētu meklēt (reklama un ss jau apzvanīti)?

Kāds varbūt ir redzējis kaut kur tumši zaļu Galanu (no 97) uz izjaukšanu ar veselu pakaļu?

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: bļe suka *******ā

subarisrts odnako

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

ljoti labs auto pieejams par superiigu cenu

divi tuukstoshi eiro..

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: ljoti labs auto pieejams par superiigu cenu

divi tuukstoshi eiro..

njemu pa 900ls. ar visu muzonu.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

muuzons jau buus iznjemts aaraa,tavu mafonu jau pa 45ls pardevu un ieliku JVC ar skaarienjuutiigo ekraanu,bet to lidz nedoshu

nu moska sonjku ielikshu uz paardoshanu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: muuzons jau buus iznjemts aaraa,tavu mafonu jau pa 45ls pardevu un ieliku JVC ar skaarienjuutiigo ekraanu,bet to lidz nedoshu

nu moska sonjku ielikshu uz paardoshanu

bez muzona njemu pa 750.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

shiirim nostaļģija, pēc vecā jaukā subāra

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Šīris bez subāra neiet.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Kam tādu lūzni vajag?! Labāk jau vecu žiguli, vismaz detaļas lētākas un pats ar var sataisīt... A šitādu nojātu Zubāru, nē, nē...

Aizej,paosti paduses sunim.

1.. 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti